Praljak vojni stan vrijedan milijun kuna otkupio za 205.000 kuna
General Slobodan Praljak odbio je stan od 87 m2 na Svetom Duhu i istog dana uselio se u stan od 98 m2 u Ilici.
Komentari 145
Vrh od ovih 50 milijardi Tuđmanov je dug 9,6 milijardi Eura, a ovo ostalo neka se raspodjeli između žestokih zagovornika Detuđmanizacije. Koliko je Stipe odgovoran za ovaj dug?
@ F.N. …..Stipe je osnivač HDZ-ja i dugogodišnji hadezenjara. Izvorni HDZ se rastočio u 10-tak frakcija i svaka od njih maznula dio zadužene love. HDZ = mafija
dr.heebrang..majmune isfrustrirani glupi...dobio sam stan od 60 kvadrata jer su stanove dobili i svi drugi Hrvi u mom kraju..ili su im napravljene kuce...otplacujem ga slijedecih 25 godina..to sto si ti jalno ljubomorno đubre iz dezerterskog okota je tvoja losa sudbina a nas je problem sto ovdje svakodnevno zagadujes...
Koji bolesni primitivci komentiraju? Pa jadnim bošnjacima tj bosancima, smo zajedno sa Srbima hebali mater bez razloga! Koji naši Bože moj generali? Zidari Čuk, konobari Norci, šoferi Rojs, PK monteri Korade i Čermak, vrtlar Spajić, udbaš Praljak, itd, itd? Kako nas nije stid tih pokvarenjaka, strašno? Lijepo smo vidjeli šta je napravio kradljivac i pijanac KORADE...šta je tek radio u ratu? Fuuuuj...bljakkkk...Svi ti psi rata, koji su činili zločine i okrvarili ruke, bilo koje vojske i vjere, odmah pred sud i osuditi ih na doživotne kazne! Dajmo tanove zaslužnim borcima HV a ne kradljivoj djubradi gore navedenoj!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Izgleda da je posao zapovjednika na prvoj crti mogao obavljati svatko. Izgleda da ih se nudilo na stotine. Izgleda da su svi mogli postati generali poput Praljka, još onda - ne samo danas kad su osim pametovanja, \"večernjakovi generali\" još i zabrinuti za proračun i za pravdu. Zašto je niste potražili u rovovima, do 1995.?