Praljak vojni stan vrijedan milijun kuna otkupio za 205.000 kuna
General Slobodan Praljak odbio je stan od 87 m2 na Svetom Duhu i istog dana uselio se u stan od 98 m2 u Ilici.
Komentari 145
ja san svoj stan ( 3 ) u Zagrebu dobija,,nisan platija ni lipe
barba veća je bila glava stane dolanca nego najvećeg ličkog medvida. Nije mu glava resla od rada nego od žderanja. ___________________________________________________________ 23.01.2011. u 17:42h barbaLukaBebic je napisao/la: Ljudi ,dajte se urazumite Pa ne postoji vlada radi vas,,,pa to samo budalaala može misliti Lijepo je biti na vlasti i raditi za vladu Dođeš u sabor ,i ne radiš ništa,,,mi ne moramo ništa raditi,,,novac stiže službeni vozać,službeno vozilo,brojne pogodnosti,,,član više N.Odbora,,svugde pinka,,,,e toga nije bilo u Tita,a ne
Večernji, može li gluplje? Počnimo od toga da je milijun ljudi u hrvatskoj, nositelja stanarskog prava, kupilo svoje stanove daleko ispod tržišne cijene, a sada u Zagrebu za te iste i već derutne stanove traže 2000 EUR po kvadratu, pa do toga da su vam izmišljotine o razgovoru Praljka i vojnika krajnje neuvjerljive - isto da čitam YUtarnji. I još nešto, Praljak ne strepi od kazne, on je hrabar čovjek. Strepiti bi trebali mi svi i za Praljka i za sve ostale naše ljude u Haagu, jer su izručeni jednoj običnoj zločinačkoj organizaciji.
Pupovac ima stan,,mislim na Jarunu ( zagreb ) oko 92 kvadrata Platija nije niš
Davno sam tvrdio da je V.L. srpske novine sad se to vidi sve sto je stalo u obranu Hrvatske 1990 sad treba ocrniti ,degradirati da bi liberali ala Josipovic zavrsili brisanje Hrvata i Hrvatske po zadatku Evropske unije.
23.01.2011. u 17:45h Stric je napisao/la: barba veća je bila glava stane dolanca nego najvećeg ličkog medvida. Nije mu glava resla od rada nego od žderanja. ------------------------------------------------------------------ Pa vlada ova,ona pa tako i Hrvatska postoji zato da Vlada i upravljalja državnom imovinom i kroji budućnost Hrvatske Normalno ,,da pri obilasku i raznim otvaranjima i rezanjima vrpci prisustvujemo raznim svečanostima,a tu se jede,jede,jede
Ivica M , tih milijun ljudi je uplačivalo u stambeni fond , onda su za kaznu morali još jedamput ,ono što su većć jednom platili, još jednom kupovati.
duša me boli radi naših generala, ne toliko radi veleizdaje političara koliko radi nezahvalnog mutavog naroda kojeg se uvijek može navesti radi radi ne samo protiv onih koji mu spasiše živote i imovinu već da rade i proitv sebe. hrvatskom narod se ne može pomoći, naviko da ga prca okupator, da mu domovinu rasturaju, da mu ubijaju i uhićuju velikane, da mu djecu svakih dvadeset godina bacaju u fojbe i hrvatski narod jednostavno bez toga ne može. Viktimolozi se bave poručavanjem takve patologije, žrtva je navikla biti žrtvom i u takvom odnosu osjeća sigurnost jer joj je blizak i poznat dok u normalnom odnosu osjeća nelagodu, nesigurnost, strah od nepoznatog, neka vam bude dragi Hrvati, pobijedi li na izborima kukuriku ili ovakav HDZ odoh ja u bijeli svijet, ali ne zovite više dijasporu u pomoć
23.01.2011. u 17:35h 170619890000 je napisao/la: ... ja sam svoj stan vrijedan 640 tisuća kuna platio 100 tisuća kuna po uvjetima po kojem su stotine tisuća nositelja stanarskih prava isto to učinili ... ne znam zašto bi general Praljak učinio drugačije ? ... i koja bi budala platila četiri puta više nego što je zakonom određeno i svima jednako ? ... i tko je u ono vrijeme imao 640 ili milijun kuna ? ... strava ... ------------------------------------------------ A odakle ti 100 000kn? hehe! Malo si se zaletio. Jedno je imati stanarsko pravo i odkupiti stan( osobno mislim da nas je država opljačkala jer ako plaćaš stanarinu makar 20g onda si odplatio i taj stan i dodao za neki drugi) a drugo kad otkupiš stan u kojem nikad nisi ni bio! Ili kad ti ponude stan s kojim nikakav kontakt nisi imao ! Drugo general je institucija i treba paziti na svaki korak i ponašanje! To nekima ovdje nikako nije jasno! Za kraj matematika ti je vrlo loša!
Da je komunizam valja,ne bi ja oša u naš HDZ,,već bi osta u komunizmu i SDP,,,, svi moji drugovi su samnom u HDZ,,,moj drug Manolić ( za vrime TITA bili skupa ),,se učlanija u prvim danima osnivanja naše stranke
barbaLukaBebic..ti si obicno tele pa da imas i 130 kila...zna se kako se postupa s telcima..tele si zato jer si izrazito glup..vrhunac ti je procitati 24 sata...teladi zabraniti svaki vid izrazavanja..
Pozivam sve rodoljube da PRESTANU kupovati prije svega Večernji i čitati samo na internetu novinare poput Tihomira Dujmovića. Ovo glasilo sve više postaje četničko i komunističko zborno mjesto. Neka su prokleti svi oni koji radi protiv svog naroda i svoje države!
23.01.2011. u 17:42h barbaLukaBebic je napisao/la: Ljudi ,dajte se urazumite Pa ne postoji vlada radi vas,,,pa to samo budala može misliti Lijepo je biti na vlasti i raditi za vladu Dođeš u sabor ,i ne radiš ništa,,,mi ne moramo ništa raditi,,,novac stiže službeni vozać,službeno vozilo,brojne pogodnosti,,,član više N.Odbora,,svugde pinka,,,,e toga nije bilo u Tita,a ne A kako ti zamisljas organizaciju drustva tele tulavo???
eee odo ja,,,pozdrav,,,svim ljutomerima naročito :juri 911
Dobro.To je po jednoj verziji.Hajdemo sada po onoj drugoj, gdje navodno Praljak u stanu nikad nije niti bio.
jura 911 - pa ti si u penziji- ćemu objašnjavati ?? Ja sam još aktivan,,,možete me vidit na TV kad god se prenosi sjednica sabora
Dinarska plemena koja su najviše zadužila (opljačkala) Hrvatsku:Sanaderi, Bebići,Kalmete, Mladineo, Bašić,Todorići Vidošević, Jurica Neven, tri komada Žužula, Rojsovi, Šuški, Pašalići, Barači, Glavaši, Kutle, Šime Krasić sa širom obitelji, Kerum, Matkovići, Thompson
HipnosPajdaš - u šekretu
23.01.2011. u 17:49h barbaLukaBebic je napisao/la: 23.01.2011. u 17:45h Stric je napisao/la: barba veća je bila glava stane dolanca nego najvećeg ličkog medvida. Nije mu glava resla od rada nego od žderanja. ------------------------------------------------------------------ Pa vlada ova,ona pa tako i Hrvatskaska postoji zato da Vlada i upravlja državnom imovinom i kroji budućnost Hrvatske Normalno ,,da pri obilasku i raznim otvaranjima i rezanjima vrpci prisustvujemo raznim svečanostima,a tu se jede,jede,jede TELAC JE LJUBOMORAN JER OVI IZ VLADE JEDU I JEDU...TO JE KONSTRUKTIVNA TELECA KRITIKA...ZABRANIT TELADI PRAVO DA ZUCNU..I ONDA CE BITI REDA..DA SI PRIJE BIO TAKO JAVNO GLUP,KOMUNISTI BI TE PREPARIRALI I STAVILI NEGDJE U KUT...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ja sam svoj stan prodala aza 95 tisuća eura a platila sam ga cca 5 tis DM