Praljak vojni stan vrijedan milijun kuna otkupio za 205.000 kuna
General Slobodan Praljak odbio je stan od 87 m2 na Svetom Duhu i istog dana uselio se u stan od 98 m2 u Ilici.
Komentari 145
drug predCCCCednik je ubrzao tempo i provodi onu najavljenu 45-e i ponovljenu 2009-e............................. zacrveniti....zacrveniti.....zacrveniti ĆEMO HRVATSKU !!!!!!!!!!!!!
barbaLukaBebic..sto bi drugo moglo reci smece poput tebe..i tvoj nick puno govori o tebi ..isti slucaj kao i kod ovog drugog isfrustriranog opsjednotog majmuncine..dva majmuna i internet..tako bih poceo sastav pisuci o vama..
O Stanovima Svi,,,,napominjem SVI stanovi napravljeni su za vrijeme Jugoslavije i druga TITA
barbaLukaBebic..zasto da me bude sramota majmuncino zavidna..zbog toga sto sam ranjen ili zato sto sam u stanu drzave Hrvatske zamijenio jna oficira???
lukica Ko je financirao izgradnju tih stanova? _______________________________________________ 23.01.2011. u 17:27h barbaLukaBebic je napisao/la: O Stanovima Svi,,,,napominjem SVI stanovi napravljeni su za vrijeme Jugoslavije i druga TITA
23.01.2011. u 16:11h flick je napisao/la: Izgleda da je UDBA prebacila u petu brzinu. Difamiranje Thompsona, difamiranje Praljka... Očekujem sutra jedan sličan članak o Gotovini. ----------------------------------- Sorry ali jebala te udba! Ne treba njih nitko defamirati jer oni su toto sami sebi napravili! To što ti i slični trebate neke veličine za koje nema sumnjate kao da su bažanstva a ne ljudi (jer su očito za vas bez mana) to je vaš problem! Ali to što je netko iskoristio rat pa s jednom rukom na srcu a drugom u nekom džepu ... nema tu ničeg herojskog!
23.01.2011. u 17:26h jura911 je napisao/la: barbaLukaBebic..sto bi drugo moglo reci smece poput tebe..i tvoj nick puno govori o tebi ..isti slucaj kao i kod ovog drugog isfrustriranog opsjednotog majmuncine..dva majmuna i internet..tako bih poceo sastav pisuci o vama.. --------------------------------------------------------------------------------------- Pa ne mogu vjerovati ,,,mrcino pokvarena,,,nisam ti ja ku,rva majka da se prema meni tako ponašaš,,neodgojeno kopile,,,vređa sve oko sebe,,i djecu svoju,,sram te bilo,,prostačino,,go,vno u ljudskom obliku
ili zato sto ga placam slijedecih 20 godina??Koji pokvarenjaci i budale..Hrvatska je prvak svijeta po kolicini covjekolikih idota...
T O je zato sto je iz hercegovine,a sta je sa sadasnjim generalima (MESICEVIM)ONI VAM NE SMETAJU .SVI STE DOBILI NA POKLON STANOVE TAKO DA HRVATI SADA IMAJU NAJVISE NEKRETNINA U EUROPI A DA SU OTPLACENE.STIDITE SE.
usljivci,HRVATI,a sto ne pitate mesica STEVANA kolko on plati stan koji je dobio za potkazivanje hrvata od socijalisticke zajednice(s narodne grbace),160 m 2 za pisljiv bob a sada trazi lovu sa kojom ce platiti dva stana. i to u podsljemenu.SMRADOVIIIIIII TREBA VAMA PONOVO ,KOSTU NADJA,BASTU,I OSTALE SRPSKE GLAVESIUNE POZVATI U GOSTE.DA VAM POZDRAVE UKUCANE,KAD VEC NE VOLITE NASE GENERALE,JOS IH JE SAMO PET NA SLOBODI ILI POD ZEMLJOM.
Jeli stipetić dobio vojni stan? Ako je sviđa li mu se,koliko ga je platio,koliki je............?
jura 911 - to možeš svojoj djeci govoriti,,ja sam veći branitelj od tebe,,ali se ne hvalim
23.01.2011. u 17:30h barbaLukaBebic je napisao/la: 23.01.2011. u 17:26h jura911 je napisao/la: barbaLukaBebic..sto bi drugo moglo reci smece poput tebe..i tvoj nick puno govori o tebi ..isti slucaj kao i kod ovog drugog isfrustriranog opsjednotog majmuncine..dva majmuna i internet..tako bih poceo sastav pisuci o vama.. -------------------------------------------------------------------------------------- Pa ne mogu vjerovati ,,,mrcino pokvarena,,,nisam ti ja ku,rva majka da se prema meni tako ponašaš,,neodgojeno kopile,,,vređa sve oko sebe,,i djecu svoju,,sram te bilo,,prostačino,,go,vno u ljudskom obliku ... I ja vrijeđam...hebo ti pas mater onu pokvarenu u usta koja te okotila..kad kazem hebo..tu rijec razumijemo samo ja i ti..inace za sve druge nema nikakvo znacenje..jel kuzis crkotino glupa???
Cekat ce ga stan ako dobije 45 godina
23.01.2011. u 17:04h jura911 je napisao/la: utatica...svasta i s tobom..kad napadas premijerku onda si sigurno za opacicku ili pusicku...koja je tvoja alternativa??\'Kako ne razumijes da premijerka Kosor uvijek brani domovinski rat i branitelje???Sve poludilo ..tri Hrvata,tri pametnjakovica i tri stranke... _____________________________________________________________ jura dragi, samo deklarativno ko i josipović, ta premijerka je u godini dana imala pre više tajnih sjendica vlade na kojima je donosila odluke protiv interesa hrvatskog naroda a u korist aboliranih četnika, za sanaderove vladavine su se buniili da samo deklarativno dobivaju prava a da nema akcije, sad premijerku hvale jer samo deklarativno zastupa hrvatsku stvar dok se aktivno bavi tajnim izmjenama zakona kako bi srbijancima dala povlastice a da ne krši zakon. Tomašićka je danas bila u pravu: narod sluša šta mu se govori a manje gleda šta se radi, narod voli da mu se laže
... ja sam svoj stan vrijedan 640 tisuća kuna platio 100 tisuća kuna po uvjetima po kojem su stotine tisuća nositelja stanarskih prava isto to učinili ... ne znam zašto bi general Praljak učinio drugačije ? ... i koja bi budala platila četiri puta više nego što je zakonom određeno i svima jednako ? ... i tko je u ono vrijeme imao 640 ili milijun kuna ? ... strava ...
Ako se objavljuje ko je dobio stan valjda je red počet od početka. Početak je bio 45-e !!!!!!
barbaLukaBebic...nema svama majmunima razgovora..vas treba dobro istuc khurcem po celu dok ne poplavite..da imas imalo mozga majmuncino i da si imalo posten shvatio bi da si ti prvi krenuo s vrijedanjima..no đubre kao ti od mrznje je potpuno slijep..a ja mrzim đubrad ...lose i pokvarene majmuncine..jako ste se osilili..bit ce po njusci....
Pročitao sam cijeli tekst u današnjem tiskanom izdanju večernjeg lista, i razvidno je da za ono što se tvrdi ne postoje nikakvi dokazi, osim navoda nekih neimenovanih izvora, a svatko pametan zna što znači i kakvi su ljudi koji ne mogu stati svojim likom i djelom iza svoje riječi. Ovdje je vrlo jasno o čemu se radi. Pravi vlasnici večernjeg lista, koji se kriju kao štoi zmija krije noge, vraćaju Stjepanu Mesiću ono što su mu dužni. Bliži se trenutak kad Haag izriče presude hrvatskim časnicima koje je Mesić sve skupa u Haagu optužio u svom svjedočenju protiv Blaškića pa se sada opet radi medijska priprema. Pošto je već dokazano da je sve ono što su o BiH lupali šizofrenični likovi poput Mesića, Banca, Kamoćemo i sličnih psihijatrijskih slučajeva pokazalo kao neistina i kao najobičnija laž, sada idu već oprobanom taktikom u kojem gladne ljude huškaju na one koji imaju za kruh. A oni su ti koji su te ljude napravili gladnima. Zbog čega večernji list ne objavi jedan feljton koji bi se bavio okolnostima pod kojima je privatiziran - večernji list? Zbog čega je Mesić godinama pilio naopako i vršio inverziju, na poznati fašistički Goebelsov način, ponavljajući tisuću puta jednu te istu laž, koja je s vremenom postala \"općeprihvaćena istina\" iako je i dalje riječ o običnoj laži. Jer, Mesić je to pilio zato da bi sakrio vlastitu ulogu u privatizaciji večernjeg lista. Nakon nekog vremena stvari su se smirile, a navodna Pašalićeva umješanost se podrazumjevala kao gotova činjenica, iako takvo što nitko nikad nije uspio dokazati. Pa je Mesić prije nekih godinu i pol dana opet pokušao jahati na toj svojoj laži, ali si je zabio autogol, čiji učinak je smanjen nekim staljinističkim metodama koje su se provodile u tisku. Naime, Mesić je opet prozvao odgovorne da ispitaju okolnosti pod kojima je večernji list privatiziran. Tad je novinar Slobodne Dalmacije Vito Perić to poslušao i dao se u istragu. Prvi na redu bio mu je predsjednik saborskog povjerenstva za ispitivanje okolnosti pod kojima je večernji list privatiziran. Taj članak je najprije osvanuo u tiskanoj verziji slobodne, pa se pojavio i na portalu tih novina, a onda je, više nego očito na nečiju intervenciju, povučen nakon svega desetak minuta. Nakon toga cijela priča je pokrivena velom prašine i mnogobrojnih drugih afera. Međutim, ostao je članak iz tiskanog izdanja, a u vrijeme današnje tehnologije, kad postoje skeneri, to je teško sakriti, pa koga zanima što se iza brda valja samo treba učitati slijedeći link i sve će mu biti jasno: http://oi52.tinypic.com/wkrztf.jpg
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
jura911 Kako vas samo nije sramota ??.A Hebrang je doista dobio kredit i kupio stan oko 400,kvadrata ( bivši prodao ),,,bilo je u svim novinama,,,a vi ga blatite. Sramota,,,ja ne kažem,,,ne možemo svi imati stanove,,,,zato postoje : Podobni i Nepodobni,,,poo mogućnosti ,,,član