Praljak vojni stan vrijedan milijun kuna otkupio za 205.000 kuna
General Slobodan Praljak odbio je stan od 87 m2 na Svetom Duhu i istog dana uselio se u stan od 98 m2 u Ilici.
Komentari 145
SDP ( 2000-2004 ) sa 9,6 mlrd eura na 19,8 mlrd eura... HDZ ( 2004-2011 ) do 45 mlrd eura...
Cekat ce ga stan ako dobije 45 godina
\"Da smo složni i čestiti davno bi imali državu .A bit će , rodit će se slodna Hrvatska kad padne berlinski zid i kad se budu rušila komunistička carstva kao kule od karata.Nema države bez krvavih gaća. Pobit ćemo se za slobodu sa Srbima , možda i sa Turcima .Teret rata morat ćemo podnjet svi podjednako . Kad se oslobodimo srpskog robstva i stvorimo državu , vidit ćete kako naši kradu . Svak nas je krao i podkradao , a najteže će biti kad nas naši budu krali i prodavali svjetskim jebivjetrima makro lopovima . Navalit će na nas velike ptica grabljivica . Ko tad će nas spasiti od nas?\" Ovo je rekao Bruno Bušić 1975. godine zapamtite ove riječi i pogledajte se dobro u ogledalo jer ste to sami dozvolili. Sve je to odraz hrvatskog naroda i naše srži i ta krađa će ići u nedogled dok se god sami ne promijenimo.
Pročitao sam cijeli tekst u današnjem tiskanom izdanju večernjeg lista, i razvidno je da za ono što se tvrdi ne postoje nikakvi dokazi, osim navoda nekih neimenovanih izvora, a svatko pametan zna što znači i kakvi su ljudi koji ne mogu stati svojim likom i djelom iza svoje riječi. Ovdje je vrlo jasno o čemu se radi. Pravi vlasnici večernjeg lista, koji se kriju kao štoi zmija krije noge, vraćaju Stjepanu Mesiću ono što su mu dužni. Bliži se trenutak kad Haag izriče presude hrvatskim časnicima koje je Mesić sve skupa u Haagu optužio u svom svjedočenju protiv Blaškića pa se sada opet radi medijska priprema. Pošto je već dokazano da je sve ono što su o BiH lupali šizofrenični likovi poput Mesića, Banca, Kamoćemo i sličnih psihijatrijskih slučajeva pokazalo kao neistina i kao najobičnija laž, sada idu već oprobanom taktikom u kojem gladne ljude huškaju na one koji imaju za kruh. A oni su ti koji su te ljude napravili gladnima. Zbog čega večernji list ne objavi jedan feljton koji bi se bavio okolnostima pod kojima je privatiziran - večernji list? Zbog čega je Mesić godinama pilio naopako i vršio inverziju, na poznati fašistički Goebelsov način, ponavljajući tisuću puta jednu te istu laž, koja je s vremenom postala \"općeprihvaćena istina\" iako je i dalje riječ o običnoj laži. Jer, Mesić je to pilio zato da bi sakrio vlastitu ulogu u privatizaciji večernjeg lista. Nakon nekog vremena stvari su se smirile, a navodna Pašalićeva umješanost se podrazumjevala kao gotova činjenica, iako takvo što nitko nikad nije uspio dokazati. Pa je Mesić prije nekih godinu i pol dana opet pokušao jahati na toj svojoj laži, ali si je zabio autogol, čiji učinak je smanjen nekim staljinističkim metodama koje su se provodile u tisku. Naime, Mesić je opet prozvao odgovorne da ispitaju okolnosti pod kojima je večernji list privatiziran. Tad je novinar Slobodne Dalmacije Vito Perić to poslušao i dao se u istragu. Prvi na redu bio mu je predsjednik saborskog povjerenstva za ispitivanje okolnosti pod kojima je večernji list privatiziran. Taj članak je najprije osvanuo u tiskanoj verziji slobodne, pa se pojavio i na portalu tih novina, a onda je, više nego očito na nečiju intervenciju, povučen nakon svega desetak minuta. Nakon toga cijela priča je pokrivena velom prašine i mnogobrojnih drugih afera. Međutim, ostao je članak iz tiskanog izdanja, a u vrijeme današnje tehnologije, kad postoje skeneri, to je teško sakriti, pa koga zanima što se iza brda valja samo treba učitati slijedeći link i sve će mu biti jasno: http://oi52.tinypic.com/wkrztf.jpg
šta je povod ovom novinarskom naručenom uratku? Dakle, osim prigodnog olajavanja jednog pjevača, optuženog po nekom drugom novinaru, šta sve ima i gdje se provodi, a dobiva pare za \"nečinjenje\",Big Brother je dao novi zadatak u ludoj kući: Obzirom nam na megućnost skore presude \"zločinačkoj organizaciji\", koja je optužena za krimen stvaranja nečega za što se sad čak i jedna Pusićka zalaže (a kako znamo sad nema rata!),a jednoj drugoj strani se genocidu usprkos, međunarodno ozakonjuje, treba pod hitno pustiti crnilo u javnost. A o kome? Ne možemo vjerovati, o čovjeku čija beskompromisna obrana i dokazi o pozadini događanja rata, nisu zavrijedili jednog jedinog slova u našim medijima!! E pa kad pojma nemamo što je Praljak govorio, kako je razotkrio haašku smicalicu ( što je Lošo već ranije učinio), onda slobodno možemo aplaudirati proklamiranoj presudi jednog tako renomiranog suda, kao što je haaški cirkus. Isto je pametno, po uhodanoj \"U školi\", malo dotjerati lik i djelo osuđenika, po mogućnosti izmišljanjem vjerodostojnih dokaza o neviđenom bogaćenju i bahatosti jednog običnog \"ustašoida\". Stara olinjala fora po stoti put se uvaljuje neukom puku, kojemu nikako da dođe do pameti upitati se kako to pobogu nikad u tim pričama nema ljevičara, nema njihovih skrbnika, nema jugodužnosnika, njihovih oficira, nema slavnih očeva neslavnih naših dužnosnika? Jeste li negdje pročitali plaćaju li poreze, i kolika je imovina njihovih pjevaljki? Niste i ne očekujte. Još jednom čitamo o rušenju starog mosta, činjenicu koju je upravo Praljak argumentirano demantirao, i uputio na pravog krivca. Zato mu valjda prijeti kazna pet puta veća od one Šljivančaninu! Naše dnevne novine trebaju nužno uvesti poklon uz svoja izdanja: plastičnu vrećicu za povraćanje.
23.01.2011. u 18:32h mali-murat je napisao/la: Nije mi Jasno zasto je --JNA---imala tolike stanove u HRVATSKOJ u svom vlasnistvu???????? _______________________________________________________________ zamisli gotovo 40 tisuća stanova u kojima je do 1990 bila srbijanska okupatorska vojska, a svi odreda nakon 1945. došlišli u Hrvatsku gologuzi, i ne da su to bili stanovi kao što vidimo to su bile stančuge od 80m2 do 200m2 dok su Hrvati s troje djece dobivali 50m2 . To što su stanovi nakon 1990. ostali prazni nakon što se okupator pridružio agresoru dokaz je da je u njima bila okupatorska vojska
Nisu baš svi stanovi,vojnog podrijetla u vlasništvu,,Hr branitelja. Postoje i vojni stanovi u kojima su oficiri bivše JNA,a koji su otkupili takove vojne stanove
23.01.2011. u 18:03h l@d@ je napisao/la: Dok nije došao u Zagreb nije ni znao što je zahod ========= ha ha ha
Antihrvatski novinari su u naletu (poput ovih Špoljara i Plančića) , u svim medijima u zadnjih tjedan -dva počeli su pljuvati po domovinskom ratu svim mogućim sredstvima, ali kako bi inače njihova smrdljiva derišta lagodno uživala i trošila na džeparacc više nego što prosječni branitelj zaradi radom kod nekog pohlepnog privatnika (jer mu ta silna braniteljska mirovina nije dovoljna). Nitko od antihrvatskih novinara nije ni pomislio pisati o skandaloznoj kazni koje traže haško tužiteljstvo, za primjer jednog praljka koji je ostavio lagodan život u zagrebu i dođao u Sunju , a onda u Hercegovinu. Da je bilo svega sa stanovima ,bilo je , ali kako to da nitko nije na to upozoravao zadnjih 15 godina!!!! Kako antihrvatskim novinarima nije palo na savjest napisati i kako su oštečeni pripadnici specijalne policije i gardijskih brigada u vezi rješavanje stambenog pitanja što im je država po ugovorima bila dužna riješiti !!!!!! To nikoga od pohlepne gomile smrdljivog smeća ne zanima , ali ih zanima da li je general Praljak odbio koji stan ili ne i naravno pljuju po njemu . Gdje su oni bili \'91?
od Tuđmana i Šuška preko Račana i Mesića do Jace i Sanadera sve je to ista BANDA LOPOVA
Pa prije koliko dana je Mesićeva mutava pudlica postala ministar obrane i već imamo podatke o stanovima, što je slijedeće ?
CUDNOVATO: Nitko nije pitao,koliko je kostalo sest stanova koje je LIGNJE kupio.............Sada Vi kazite Kako? Sin od naseg Ante!!!!!!
Ne trebaju nam Bosanci u Hrvatskoj....kaže jedan dolje.Bog zna,treba li lopata u Bosni ?
U ovim pričama o vojnim stanovima, koji su građeni iz sredstava svih zaposlenih Hrvata i ostalih građana Jugoslavije, ne treba naglasak stavljati na cijenu po kojoj su otkupljeni, jer je cijena formirana zakonom i po istoj su skali prodana i ostala stanarska prava iz cijelog stanrskog fonda Hrvtaske (i usput rečeno spiskana) već bi naglasak trebalo staviti na kvadrate, koji su se uvijek određivali po broju članova obitelji,tj. koliko to članova ima Tolj?, Praljak? za te kvadrate, Vidošević ima dvoje djece pa kako je dobio 150 kvadrata. Zatim kakvo je to bilo diskrecijsko pravo Šuška da dijeli šakom i kapom našu imovinu? Tko mu je to pravo dao? Tuđman? Sabor? Oružje kojim je raspolago?
Nema ljevih u medijima.Oni ne postoje.Oni su bez grješni.Ovdje u mojoj županiji su na vlasti 11 godina.Nikada niti jedne kritične vijesti,nikakve afere.Sve su prodali i upropastili i svi su kuš.Ovdje nema niti oporbe,pošto pojedinci u HDZ-ovom stranačkom vodstvu dobivaju tu i tamo kakav \"dobar\" poslič, pa umjesto da grizu i ukazuju na kriminal,mašu repom.
Ma fuj sve to,gadi mi se ovaj kupleraj
Kolko je JNA HRVATA imalo stanove u Srbiju?????
Volio bih znati koja to uredska gnjida koja spočitava Praljku što je bio u civilu, a taj vajni \"ratnik\"koji otključava stanove je bio u odori. Zašto ta ljiga ne kaže svoje ime i prezime i dimenzije svog stana i cijenuu njegovog otkupa? Pa da javnost zna kome može biti zahvalna na ovako značajnim informacijama.
Ma ovaj Sraljak je sjajan....ovo je neponovljivo, skoro sam se ubio od smjeha, pa hebate život ovo majka više nemože rodit nikad......NIKAD.. - Koji je ovo ku*ac? Kao da ulazim u zahod. Mijenjaj to - vikao je Praljak na nas.. Onako, dubokim glasom i s visoka. Čini mi se da je u tom trenutku Praljak već bio stambeno zbrinut, ali je ipak dobio taj stan, no tko sam bio ja da preispitujem zapovijedi – priča bivši operativac MORH-a,
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
23.01.2011. u 18:23h jura911 je napisao/la: ------------------------------------------------------------------ Prestani se pravdati,,dobio si stan,,otplačuješ ga i nitko ne dira unj