Praljak vojni stan vrijedan milijun kuna otkupio za 205.000 kuna
General Slobodan Praljak odbio je stan od 87 m2 na Svetom Duhu i istog dana uselio se u stan od 98 m2 u Ilici.
Komentari 145
Lešinari koliko vam je plaćeno da ocrnite Praljka? Ovaj Večernji je postao četničko glasilo, kao i Jutarnji. Pozivam sve da nikad više ne kupe ovo đubre od novina zvano Večerrnji list.
Pa što, jaka stvar, moj je gradonačelnik kupio novi stan koji vrijedi pola milijuna za 50000 kuna. Treba zaposlit u USKOKU još 10000 ljudi da sve to istraže, nema ga koji nije na vlasti umočio.
Pitam se zašto se večernji uhvatio Praljka, nije da ga ja štitim, ali je ipak pod njegovim zapovjedništvom obranjena Sunja koja je bila jako teško ratište sa dugačkom linijom obrane, pa svi su generali dobili stanove, ne vidim zašto bi on kao general bio iznimka, zašto večernji ne piše o onima koji su dobili stanove, a nemaju nikakve veze sa ratom, niti su nimalo zaslužni, i ne gule u Hagu, nego mole boga da se ovi iz Haga ne vrate
Bravo za istraživačko novinarstvo,stvarno ste genijalci.Te rekao je neimenovani izvor,priča se,kako saznajemo,rekao je,....Dajte stan Andriji Rašeti j vam pas m!Neka ste spomenuli i Stari most.Znate li gdje se on nalazi,jeste li ga nekada vidjeli?Jeste li za vidjeli okovanog i zaštićenog \'92.?Koje ste gnjide?!
Ja bi njemo dao da stanuje ispod mosta..........bem ga bahata
jura911 - volio bih te sresti na ulici ,,da ti pokažem kako se ratuje
Loša izmišljotina koja bi trebala valjda da skrene pozornost od progona branitelja.
Što ne pisete o stanovima koje smo dobili mi ,hrvi?? General Praljak je general HV i tko ce dobit stan ako ne on???Umjesto da toga casnog covjeka branite jer on brani Hrvatsku pred Hagom vi ga prozivate za gluposti ...sram vas bilo novinari.
Joj što ovi lažuuuu,,,pa Praljak uopće nema stan,,,dapaće on ni nezna : Što je to stan,,,moramo mu pomoćii NEEEEEEEEEEEEE,,,nema ni Vidošević,,,sve su to izmišljotine prljavih SDPovaca koji su jalni ,,što nama u vladi tako dobro ide i što smo tako bogati Hebrang P.S. - ne zaboravite zaokružiti za ZNA SE
Cekat ce ga stan ako dobije 45 godina
utatica...svasta i s tobom..kad napadas premijerku onda si sigurno za opacicku ili pusicku...koja je tvoja alternativa??\'Kako ne razumijes da premijerka Kosor uvijek brani domovinski rat i branitelje???Sve poludilo ..tri Hrvata,tri pametnjakovica i tri stranke...
Halo večernji?Kad čete prestati proganjati branatelj.Ma svaki dan pljujete po nekom branitelju.Zar ste vi petokolonaši?Praljak stvarno ima udoban stan u Hagu.Gdje ste ga vi smjestili.Tko vam je glavni urednik?Sigurno Pupovac,,,,
njemu je trebao stanb on je morao rodbinu smjestiti a mi koji smo bili prognani iz svojih kuća a živimo u hrvatskoj mi smo bili smještani po prognaničkim naseljima a njegovi rođaci iz hercegovine morali su doć u zagreb da se prošire ko zmije i preotmu nam ono malo kaj smo imali sramota za nas branitelje nije bilo pravilnika po kojem bi mi dobili barem pravo da možemo dok je rat stanovat u nečemu i sad ga treba žaliti ma treba mui dati 45 godina u hagu i Hrvatska mu treba još na to dati poticajno 45 godina zaboravili ste kako je pokupio strojeve iz tvornice duhana zagreb i odvezao u Čapljinu odakle je švercao cigarete u Hrvatsku a zgrade koje ej izgradio na Radničkoj cesti preko puta PBZ Carda to je isto njegovo od čega od generalske plaće a Sunju smo obranili mi obični a ne on dok smo po željezničkoj stanici strahovali i drhtali od straha on je sa svojom svitom u debelom bunkeru sjedio malo će i dobiti ako ga osude 45 godina
23.01.2011. u 17:00h jura911 je napisao/la: -------------------------------------------------------------- Ja sam od naše vlade,,pardon Države dobio ,,bespovratni kredit i kupio stan od 401 kvadrat,,,kredit ne moram vratiti jer je nepovratni Hvalimo,,vladu J.Kosor,,,i mene jer sam najzaslužniji za dobivanje,svoga kredita Ne zaboravit : ZA HDZ
mislim da za ovaka sr@nja, treba da odgovara onaj koji je trazio 205000 tis.kn., a ne onaj tko je otkupio taj stan, koja budala bi bio general, da stan koji vrjedi milijun kuna, ne otkupi za tu sicu.... u HRR ispada da su samo Linic, Cacic i protjerani srbi postenjacine........ i.... normalno.... Pupovac, Stanimirevic i ex-Predsjednilk Mesic....
Ja sam iz komunizma,,kao komunist jedva dočekao osnivanje našeg HDZa. Za vreme TITA,kome sam odano služio punih 22 godine ,nisam dobio ništa a kamoli stan,,,a u našem HDZu,,sam već prve godine zaradio 2 miliona njem.maraka Danas mogu reći samo jednoo : HRVATSKA JE OBEĆANA ZEMLJA Moji unuci i praunuci ne mogu potrošiti bogatstvo koje sam stekao i prije i za vreme Sanadera Za mene postoji samo HDZ,pozdrav
He he , stoka sitnog zuba sistematski napada na osvjedocene postene Hrvate koji biim eventualno mogli pomrsit racune i konsolidirati Hrvatsku u buducim izborima.
Čijim novcem su izgrađen stanovi -partizana -četnika -šugooficira -milicijonera -partijski funkcionera -proferijonalni trkača štafeta -gjida iz nevladini organizacija.................... KAD ĆETE POČET OBJAVLJIVAT TE SPISKOVE ??????? 2011-e godine Hrvatski proračun isplaćuje 40 000 partizanski mirovina +svi gori nabrojani nositelji stanarskog prava.og prava. Kad ćemo o tome čitat?????????????????????
Pročitao sam cijeli tekst u današnjem tiskanom izdanju večernjeg lista, i razvidno je da za ono što se tvrdi ne postoje nikakvi dokazi, osim navoda nekih neimenovanih izvora, a svatko pametan zna što znači i kakvi su ljudi koji ne mogu stati svojim likom i djelom iza svoje riječi. Ovdje je vrlo jasno o čemu se radi. Pravi vlasnici večernjeg lista, koji se kriju kao štoi zmija krije noge, vraćaju Stjepanu Mesiću ono što su mu dužni. Bliži se trenutak kad Haag izriče presude hrvatskim časnicima koje je Mesić sve skupa u Haagu optužio u svom svjedočenju protiv Blaškića pa se sada opet radi medijska priprema. Pošto je već dokazano da je sve ono što su o BiH lupali šizofrenični likovi poput Mesića, Banca, Kamoćemo i sličnih psihijatrijskih slučajeva pokazalo kao neistina i kao najobičnija laž, sada idu već oprobanom taktikom u kojem gladne ljude huškaju na one koji imaju za kruh. A oni su ti koji su te ljude napravili gladnima. Zbog čega večernji list ne objavi jedan feljton koji bi se bavio okolnostima pod kojima je privatiziran - večernji list? Zbog čega je Mesić godinama pilio naopako i vršio inverziju, na poznati fašistički Goebelsov način, ponavljajući tisuću puta jednu te istu laž, koja je s vremenom postala \"općeprihvaćena istina\" iako je i dalje riječ o običnoj laži. Jer, Mesić je to pilio zato da bi sakrio vlastitu ulogu u privatizaciji večernjeg lista. Nakon nekog vremena stvari su se smirile, a navodna Pašalićeva umješanost se podrazumjevala kao gotova činjenica, iako takvo što nitko nikad nije uspio dokazati. Pa je Mesić prije nekih godinu i pol dana opet pokušao jahati na toj svojoj laži, ali si je zabio autogol, čiji učinak je smanjen nekim staljinističkim metodama koje su se provodile u tisku. Naime, Mesić je opet prozvao odgovorne da ispitaju okolnosti pod kojima je večernji list privatiziran. Tad je novinar Slobodne Dalmacije Vito Perić to poslušao i dao se u istragu. Prvi na redu bio mu je predsjednik saborskog povjerenstva za ispitivanje okolnosti pod kojima je večernji list privatiziran. Taj članak je najprije osvanuo u tiskanoj verziji slobodne, pa se pojavio i na portalu tih novina, a onda je, više nego očito na nečiju intervenciju, povučen nakon svega desetak minuta. Nakon toga cijela priča je pokrivena velom prašine i mnogobrojnih drugih afera. Međutim, ostao je članak iz tiskanog izdanja, a u vrijeme današnje tehnologije, kad postoje skeneri, to je teško sakriti, pa koga zanima što se iza brda valja samo treba učitati slijedeći link i sve će mu biti jasno: http://oi52.tinypic.com/wkrztf.jpg
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
- Koji je ovo ku*ac? Kao da ulazim u zahod. Mijenjaj to - vikao je Praljak ......aha ha ha ha ha ha ha ........ovaj Sraljak je ...Legenda ..................to još majka nije rodila...........aha ha ha ha ha