Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
MORH-ovi STANOVI
Povratak na članak

Praljak vojni stan vrijedan milijun kuna otkupio za 205.000 kuna

General Slobodan Praljak odbio je stan od 87 m2 na Svetom Duhu i istog dana uselio se u stan od 98 m2 u Ilici.

Komentari 145

OB
-obrisani-
20:48 23.01.2011.

Hajd JUGICI napravite novu JUGU da vas opet bijemo;,ahhahahahahahha

VL
OB
-obrisani-
20:58 23.01.2011.

Pa taj dok nije vidio Zagreba nije ni znao što je to WC .......................on je mislio da su to čevapi s lukom, Bog ga mazno blesava

VL
CH
chemica
20:51 23.01.2011.

Sišli čobani s planine u Zagreb pa odmah u tuđe. Kaznit će ga dragi Bog kada mu Haag odreže doživotnu. Nit će mu na robiji koristiti stan, a nit od eurića neće biti neke koristi. Smrdljive kamenjarske lopine. Sranjini \"generali\". Neke, neka, primiče se kraj i ovom zlu. Malo po malo. Jučer tupson, danas Praljak \"od mostarskog mosta\", sutra Šeksislav koji se ne sjeća da je zapovijedao obranom Osijeka...Ma ne mogu za ovo zlo koje nas je snašlo biti krivi samo Sranjo i Gojko.

VL
Avatar sjena_vjetra
sjena_vjetra
20:52 23.01.2011.

Ratni profiteri! Obična bagra! Sramota za ovaj narod!

VL
OB
-obrisani-
21:42 23.01.2011.

Joj sta bi --JUGICI ---dali da im je zvjezda petokraka na celu;AHAHAAHAHHAHAHAH

VL
OB
-obrisani-
21:43 23.01.2011.

Ja znam da su u ZAGREBU neki Civili otkupljivali stanove u kojima su zivjeli za 5 TISUCA Maraka :.......

VL
MA
mallazmijica
22:19 23.01.2011.

Ovakovi kao ovaj tip na slici su uništili i opljačkali Hrvatsku. To što je kupio stan za 205.000 kuna vrijednosti 2 miliona. Pa od kuda mu tada tih 205.000 kuna? Mora da je pljačkao po kućama i bankama kad see zna da nije imao ništa 1991 godine.

VL
UT
utatica
22:36 23.01.2011.

svi društveni stanovi su otkupljeni po povlaštenim uvjetima, ama baš svi koji su htjeli mogli su to napraviti pod pretpostavkom da su imali stanarska prava na te stanove tj, da su ih prije toga dobili na korištenje od države. Danas to pravo uživaju jedino abolirani četnici.

VL
UT
utatica
22:43 23.01.2011.

Rambo, da si upola inteligentan, načitan, obrazovan, častan ko Praljak gledao bi se cijeli dan u ogledalo

VL
OK
okip
23:02 23.01.2011.

Utatica! Ali još uvjek ostaje pitanje, odakle mu 205.000 kuna. Sa rasturanjem šugoslavije sigurno jih nije zaslužio. Znači morao je pored svega i malo krasti. Taj stan mu sad ne treba više. Sledečih 45 godina zbrinut je. Pa bi mogao taj častni i pametni rodoljub sa tim stanom usrečiti jednog od istinitih branitelja. Ili se ne slažeš?

VL
OB
-obrisani-
23:45 23.01.2011.

Jedan od \"najistinitijih\" branitelja je upravo gen.Praljak..on vrijedi kao i 100 obicnih branitelja prasinara i HRVI kao sto sam npr ja...sigurno ce vam zasmetati zahvalnost koju iskazujem nasem generalu ali to je nasa braniteljska stvar..

VL
OB
-obrisani-
23:53 23.01.2011.

Taj stan je tada vrijedio 200.000 kn a danas kad je Hrvatska na putu u Eu ,kad je izgradena i medunarodno priznata vrijedi puno vise..a za to je zasluzan upravo gen Praljak...sutra kad budemo u EU vrijedit ce jos vise nego sto vrijedi danas...

VL
MI
Milann
07:28 24.01.2011.

I što onda što ga je dobio? I svi drugi koji su otkupili \"društvene\" stanove otkupili su ih po netržišnim uvjetima. Neki ih dan danas otplaćuju, po 150k mjesečnu ratu. I što onda? Praljak je stan zaslužio milijun puta.

VL
UP
upraona
08:10 24.01.2011.

A zast su ih morali otkupiti??????

VL
KU
kuna
07:53 24.01.2011.

Koliko ja znam svi bivši nositelji stanarskog prava su stanove otkupljivali po povlaštenim uvjetima i platili stanove isto kao i praljak stan u samoboru u južnom su ljudi s kojima sam radio u MORH a bili su bivsi oficri JNA otkupljivali po povlastenim cijjenam jer su imali \"stanarsko pravo\" tako su neki stan od 60 kvadrata plaćali oko 5000 DEM prema tome ovo sa praljkom su totalne gluposti

VL
IV
Ivekivek
08:15 24.01.2011.

500 000 stanova je otkupljeno od nosioca stanarskog prava po super povoljnim uvjetima.....Vrle novinare smeta jedino otkup hrvatskih branitelja..... Predlažem im da provjer po kojoj cijenu su kupli stanove Mesić, Josipović, Perković,....i svi ostali udbaši....

VL
Avatar jovanhovan
jovanhovan
09:13 24.01.2011.

Jako puno stanova na top mjestima u ZG su mnogi kupili ili naslijedili pod sumnjivim okolnostima! Revizija prava i vlasništva bi dala mnoge odgovore. Predlažem da se sva stanarska prava i vlasništva još jedno preispitaju, pa ako se utvrde nepravilnosti ili kriminal neka se postavi pitanje porijekla imovine. Mislim da bi jako puno kuća i stanova na divnim mjestima promijenilo vlasnike. Kako Tuđmanovo vlasništvo tako i vlasništva zaslužnih prvoboraca na Pantovčaku i svim inim mjestima.

VL
DO
doktorica
09:24 24.01.2011.

A stanarima u privatnim kućama država nije dala stan nego oni i dalje žive u tuđim stanovima,umjesto da su sredili njihov status i dali im stanove koje onda mogu ostaviti djeci.

VL
CR
Crvenokosi
09:59 24.01.2011.

Kako ce se u Hrvatskoj pokrenuti biznis kad niti jedna banka ne daje kredite temeljem hipoteke.Jedini koji u HR mogu dobiti kredite su umirovljenici i osobe zaposlene u drzavnim poduzecima.Njima krediti skoro da i ne trebaju jer oni vec rade i ne razmisljaju o biznisu a pocetnici nemaju mogucnost da pocnu bez obzira koliko oni to zeljeli.Svi smo mi svjesni da je biznis rizik ali mnogi bi pokusali bez obzira na rizik i mnogi ce uspjeti ali neki ce i propasti.Sve je to dio biznisa.Svaki Amerikanas u svom zivotu propadne prosjecno sedam puta i dozivi mirovinu.nije to nista strasno niti sramotno.Pitao sam jednom jednog Spanjolca dobrog biznismana da mi objasni zasto je to tako .Bio je vrlo jednostavan i razumljiv a ne kao nasi veliki strucnjaci koji jedan drugog ne razumiju u njihovim vanzemaljskim ekonomskim teorijama.On kaze da su i oni u Spanjolskoj imali slicna događanja nakon pada Franca i ulaska u EU.Najveca greska jedne zemlje izgubiti skupinu jakih nacionalni banaka ili ih prodati jer takve banke odrzavaju vrijednost nekretnina u jednoj zemlji i druge strane banke koje posluju u toj drzavi imaju sigurnost u vrijednosti nekretnina i odobravaju hipotekarne kredite za sve vrste biznisa.Gresku koju ste vi napravili dala je stranim bankama mogucnost da stimuliraju uvoz roba iz drzava koje dolaze a destimuliraju razvoj biznisa u drzavi kojoj trenutno rade.Svaka prodaja jakuh nacionalnih banaka se kod nas tretira kao nacionalna izdaja drzavnih interesa.Po dosadasnjem pracenju situacije u Hrvatskoj on veli da smo do sada imali sve zlocinacke vlade i neznalice koje su upropastile drzavne interese i dale mogucnost jeftinoj rasprodaji zemlje u korist interesa pojedinaca.Zao mi je ali sve je istina

VL
Avatar vh1
vh1
11:31 24.01.2011.

Hrvatsku su opljačkale \'\' hrvatine & hadezenjare \'\'. Račun nam je na stolu. Vanjski + unutarnji dug = 50 milijardi eura.

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.