Praljak vojni stan vrijedan milijun kuna otkupio za 205.000 kuna
General Slobodan Praljak odbio je stan od 87 m2 na Svetom Duhu i istog dana uselio se u stan od 98 m2 u Ilici.
Komentari 145
barbaLukaBebic..JA SAM U MIROVINI ..NE U PENZIJI ...UDOSTOJI SE POKUSATI PRICATI HRVATSKIM JEZIKOM..I TO JE PRVI KORAK PREMA BOLJEMU...NEMOJ SAMO BLEJATI..HEBO TI ONU KOD KUCE TAJ BEBIC KOJIM SI OPTERECEN..
pistaljka: Pozivam sve rodoljube da PRESTANU kupovati prije svega Večernji i čitati samo na internetu novinare poput Tihomira Dujmovića. Ovo glasilo sve više postaje četničko i komunističko zborno mjesto. Neka su prokleti svi oni koji radi protiv svog naroda i svoje države! --------------------------- Pridružujem se pozivu. I ne klikati na reklame kad se čita on-line izdanje i obavezno komentirati članke koji su protuhrvatska propaganda.
Dok nije došao u Zagreb nije ni znao što je zahod
Znači komentirat sve jer ovde nema članka(tek po neka kolumna) koji nije protuhrvatski. ________________________________________________________ 23.01.2011. u 18:03h Ivica_M je napisao/la: pistaljka: Pozivam sve rodoljube da PRESTANU kupovati prije svega Večernji i čitati samo na internetu novinare poput Tihomira Dujmovića. Ovoo glasilo sve više postaje četničko i komunističko zborno mjesto. Neka su prokleti svi oni koji radi protiv svog naroda i svoje države! --------------------------- Pridružujem se pozivu. I ne klikati na reklame kad se čita on-line izdanje i obavezno komentirati članke koji su protuhrvatska propaganda.
Koje god hrvatske novine pogledam, kao da čitam Feral iz njihovih \"najslavnijih\" dana. Čim su njihovi nalogodavci došli na vlast, nestala je i potreba za njihovim \"novinarstvom\". Kako stvari idu, slična sudbina bi mogla zadesiti i ostatak \"slavnog\" hrvatskog tiska.
- 23.01.2011. u 17:50h utatica je napisao/la: duša me boli radi naših generala, ne toliko radi veleizdaje političara koliko radi nezahvalnog mutavog naroda kojeg se uvijek može navesti radi radi ne samo protiv onih koji mu spasiše živote i imovinu već da rade i proitv sebe. hrvatskom narod se ne može pomoći, naviko da ga prca okupator, da mu domovinu rasturaju, da mu ubijaju i uhićuju velikane, da mu djecu svakih dvadeset godina bacaju u fojbe i hrvatski narod jednostavno bez toga ne može.... ...i tako dalje tra-la-la.... ------------------------------------------------------ Jadna tvoja dušica! Žao mi je što pati jer cijeli jedan narod ne kuži kako su pojedinci supermeni obranili njih i njihovu imovinu! Stvarno žalosno a naročito ono oko prcanja, e to me oduševilo! To je valjda s vjeronauka! Eto sad smo naučili od tebe da su Hrvati zapravo sado-mazohisti i to patološki! hehehe! Ajme.
Ajmo gledad rukomet i slušat HRVATSKU HIMNU !!!!!!!!!!
dragi utatica..neznam dali deklerativno ili ne ali kad vidim tko je napada ,stajem na njenu stranu..svi mi cinimo atmosferu u drustvu ovakvom kakva je..a atmosfera je takva da ona i Hdz moraju pristajati na svakakve ustupke svakome...da smo kao narod odlucniji i da razboritije pratimo stvari i Hdz bi bio drugaciji...
ne trebaju nam bosanci u hrvatskoj. Najbolje bi bilo da se svi bosanci odsele.
Juroslav Buljubašić i Branko Roglić su jedni od najbogatijih Hrvata,koji se nikada po novinama ne prozivaju i o kojima nikada nema NAVODNIH vijesti.Valjda zato jer su u SDP-u.Naravno,nikoga nije niti briga kako i na koji način su se obogatili i uz čiju pomoć
ono što mi je nasimpatičnije da ne noekomunisti kao naslađuju i prokazuju ovakvo ponašanje hdz-a i djeljenje državnih stanova osobama po izboru, a zaboravljaju da je hdz to naučio od njihovih tateka...ili kako su peterosobne stanove u centru Zagreba dobivali ljudi poslije 45\'? i tko ih je dobivao? kako je predsjednikov tata, prvoborac iz Baške Vode dobio stan u centru nego kao zaslužnik? po čemu je Praljak drugačiji? po meni donekle i jest ili bi trebala bit normalna praksa da se stanovi dodjeljuju nekima koji to zasluže...protiv takvog pravila nisam...jedino ti ljudi bi to zaista i trebali zaslužit...o tome se da pričat...
učinila je više nego je morala, čemu tajnovitost ako je sve u redu, odluka o financiranju četničkog spomnenika također je donesena na tajnoj sjednici vlade, a da stvar bude gora Kosoričina je vlada za za spomenik u Srbu odvojila 4,5 milijuna a za spomenik u Kninu 2,5 milijuna dok ostatak skupljamo dobrovoljnim prilozima, može li se ova vlada više poniziti hrvatski narod i branitelje, nećeš reči da nije smjela barem u istom iznosu financirati spomenik u Kninu, ako nije smjela onda nema šta tražiti na čelu države, ako nije htjela onda još manje, od agresora jedino su mi ogavniji domaći izdajnici.
DAKLE..JA SAM DOBIO STAN I PLACAM GA SLIJEDECIH 20 GODINA PO 160 KN..MOZDA MALO DUZE ILI MANJE..BRIGA ME..PLACAM GA MANJE U OTKUPU OD ONIH JNA LICA KOJA NISU BILA NA NEPRIJATELJSKOJ STRANI ONOLIKO KOLIKO IMAM INVALIDNOSTI...CIJELA MOJA POVLASTICA JE U TOJ INVALIDNOSTI U ODNOSU NA NOSIOCE STANARSKOG PRAVA \"JNA LICA\"...PROSAO SAM PUNO BOLJE NEGO GENERAL PRALJAK A PUNO GORE NEGO SRBI KOJI SU PUCALI PO NAMA A SAD CE IM VRACATI STANARSKA PRAVA I GRADITI NOVE STANOVE....
23.01.2011. u 17:34h barbaLukaBebic je napisao/la: jura911 Ne znam ćemu ovakav nastup,i ćime sam ga zaslužio Govorim istinu,,stanove je napravila JNA za vrijeme TITA,,nažalost za vreme HDZa ,,nije Kao HDZovac,,bivši komunist,,,ne sramim se svopje prošlosti,,,materijalno i stambeno sređen,,,ne zavidim nikome,,,bilo je dijelilo se ..23.01.2011. u 17:27h barbaLukaBebic je napisao/la: O Stanovima Svi,,,,napominjem SVI stanovi napravljeni su za vrijeme Jugoslavije i druga TITA + - 23.01.2011. u 17:21h barbaLukaBebic je napisao/la: 23.01.2011. u 17:19h jura911 je napisao/la: dobio sam stan od 60 kvadrata jer su stanove dobili i svi drugi Hrvi u mom kraju..ili su im napravljene kuce...otplacujem ga slijedecih 25 godina..to sto si ti jalno ljubomorno đubre iz dezerterskog okota je tvoja losa sudbina a nas je problem sto ovdje svakodnevno zagadujes... ======================================================= S dužnim poštovanjem jura911 - vi ste idiot I NAKON SVEGA ON SE PITA CIME JE ZASLUZIO..PA NISAM JA TEBE NAPAO VEC TI MENE MALOUMNI..NO JASNO JA DA SI TI LJUT JER SU HRVI DOBILI STANOVE KOJE JE IZGRADIO KAKO TI KAZES DRUG TITO..I SAD U STANOVIMA HRVATSKI RATNI INVALIDI..I ODMAH SMO IDIOTI...
Pistaljka ------------ Mene ne treba pozivati na bojkot.Ja te novine ne kupujem već par godina.Od kad ih je Račan prodao Austriji.
pistaljka, već ga dovano ne kupjem, no hebe se njima, VL je tako i tako pamflet srbijanske udbe koja ih financira, i EPH je 30% u vlasništvu srbijanskog kapitala, jedino što kupujem je Hrvatski list.
Ima li ovdje netko kome je ono smeće tile pomagao zidati kuću,pošto ovdje jedni laprdaju kako je on \"sve napravio\".Kod mene radio nije ništa.Po jednima izgleda da je jedino on nešto radio u onoj državi.Zato je valjda i propala.
Ovo je 4etnička diverzija na generale kojima se sudi i koje se neposredno prije donašanja Haaških presuda nastoji što više kompromitirati u javnosti. A perfidno su započeli sa Nadanom Vidoševićem , međutim cilj im su naši generali , po tajminguingu Haaškog suda i po masonskim direktivama. Što je toliko skandalozno da je jednom zaslužnom generalu hrvatske vojske omogučeno da otkupi stan od 90 kvadrata po uvjetima po kojima su tisuće drugih otkupljivali stanove. Zašto ne napišete kako je to Josipović uspio otkupiti tolike stanove , samo u Zagrebu četri stana ukupno 800 kvadrata stambene površine . Zašto javnost nije informirana koliko je stanova podjeljeno po tom famoznom srpskom stambenom pravu i koliko je to koštalo hrvatsku državu. Nevjerjatno je pokvaren ovaj selektivan pristup u medijima i u ovom našem korumpiranom pravosuđu.
Nije mi Jasno zasto je --JNA---imala tolike stanove u HRVATSKOJ u svom vlasnistvu????????
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A zna li netko tko su Juroslav Buljubašić i Branko Roglić ?