Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 103
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
jadranka Kosor:
Povratak na članak

Kosor: Trudit ćemo se da borba protiv korupcije dođe i do SDP-a

Pregovori s EU i Franjo Tuđman bili su glavni motivi 14. izvještajnog Sabora HDZ-a.

Komentari 2206

PT
ptica2
14:50 21.09.2011.

Meti ti pred svojim vratima cirkusantico.

VL
BI
bilikamen
05:25 23.09.2011.

Jaco zašto lažeš narod? ........nije to nikakva borba protiv korupcije već čišćenje lopova u vlastitim redovima. Samo nastavi tako. Sve HDZ ovce i jarce treba iza brave a ti češ sigurno za sobom zatvoriti vrata.

VL
BP
bpzdzg
23:02 28.09.2011.

novi slogan HDZ-a čuvajmo hrvatsku ,zar nije taj slogan sramotan. 90-tih se čuvala hrvatska i sačuvala avi od 90-tih pa prema 2011 sveste to prodali ja mislim da više hrvatsko nije ni prva kocckica u našoj šahovnici jaco siđi međueđu obični puk pa da vidiš a ne kada se snimaš da dođu blizu tebe samo odabrani kojiu te podržavaju samo dok se kamere neugase

VL
PC
poshten_chovek225
07:05 29.09.2011.

Kako nece spominjat licnost Covjeka koji je zasluzan za samostalnost RH ali I za stvaranje 200- familija koje ce se na racun drzavne nasljedne imovine RH od SFRJ nepravilno obogatit I vladat ekonomski RH – m u koji krug jeoji krug je I ona usla Pogledajte samo koliko kreme na lice mece -2 prsta da se nebi primjetila promjena boje kod laganja I bacanja krivnje na druge pol – stranka ili kolicije a o prirodnom putru na glavi I u dusi da ne pricam ionako je na tom 14---m saboru HDZ prisustvovalo samo tih 200-k obitelji sa clanovima Familija pa kako I nebi klicali u urlali –da sam ja jedan od njih I ja bi

VL
MA
markopvz
08:32 02.10.2011.

pa kaj ste cekali do sad??zasto niste?da nije sve fingirano i dogovoreno izmedju plavih i vrvenih??zasto imamo policiju i sudstvo?da dere ljude jer su se vozili malo pod cokom il 10 previse?zasto placamo taj nerad,ak ne rade na burzu,kaj na burzu,nit tamo jer nisu radili ono za kaj su bili placeni...metite sve redom,plavo,zuto crveno..jedan nogometas(juric)zabio bi si spricu s inzulinom u ruku i zaurlao..AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.............

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.