Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 122
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
jadranka Kosor:
Povratak na članak

Kosor: Trudit ćemo se da borba protiv korupcije dođe i do SDP-a

Pregovori s EU i Franjo Tuđman bili su glavni motivi 14. izvještajnog Sabora HDZ-a.

Komentari 2206

ST
stefj
12:51 18.09.2011.

He, he, objektivnost admina VL-a; Kod teksta o Mesiću kao izdajniku zabranjeno je komentiranje nakon par stotina komentara, a ovdje se popelo na preko dvije tisuće. A kako se pljuvalo po Mesiču, tako se ovdje pljuje i po Jadranki... AA što se tiče HDZ-a, ovakve kongrese smo gledali i u prošlom sustavu, ništa novoga.

VL
IM
immortella
12:55 18.09.2011.

Štovani novinari! Iskreno sam razočarana vašim pristranim člankom, koji uopće nije prenio atmosferu koja je vladala na 14. općem saboru naše najjače stranke! Dapače, izokrenuli ste sve što ste mogli, kako biste dali potpuno druge konotacije tom veličanstvenom saboru Hrvata iz cijele Hrvatske i inozemstva! Primjerice, na petoj slici ste pokazali dvoranu, prije ulaska izaslanika i na temelju nje ubacili u tekst tvrdnju da je dvorana bila poluprazna, što je apsolutno netočno, jer je dvorana bila puna, u njoj se nalazilo gotovo 10.000 ljudi, a ne oko 9.000 ljudi, jer je broj od 9856 izaslanika gotovo 10.000 ljudi, a ne oko 9000 ljudi. Nadam se da vaši novinari znaju matematiku i zaokruživanje. Ako ne znaju, trebali su dati točan broj izaslanika, jer su s tom informacijom bili upoznati.

VL
IM
immortella
12:56 18.09.2011.

nastavak: Jadranka Kosor nije pljeskala sama sebi, kao što se to pokušava zlonamjerno interpretirati, već je pljeskanjem izaslanicima zahvaljivala na pruženoj potpori, koju su joj izaslanici iskazali!

VL
DU
Deleted user
12:57 18.09.2011.

immortella ------------------------- poserem ti se na stranku...vi mozete biti stranka samo medju tupavim hrvatima.. u drugoj normalnoj zemlji 99% vas bi bilo u zatvoru a ostatak neki mali beznacajni ljudi na nivou kisne gliste

VL
IM
immortella
13:00 18.09.2011.

nastavak: odmah na početku prikaza događanja na saboru stranke, napisali ste tekst, koji apsolutno nema nikakve veze s izvještavanjem s tog događanja, citiram: \"Ali zato je, smatra oporba, napravila drugu grešku kada je rekla da će se truditi da borbaa protiv korupcije dođe do svih stranaka i da neće posustati dok ne dođe do vrata SDP-a i HNS-a. - Ne treba se ona ništa truditi, nego DORH. Nadam se da se nije trudila i da borba protiv korupcije dođe do nekih u HDZ-u jer kada dođe do nekih dođe do svih - komentirala je potpredsjednica HNS-a Vesna Pusić.\" Naime, oporba nije bila nazočna saboru, tamo nitko nije vidio Vesnu Pusić, pa nema razloga prenositi njene izjave, koje su novinari skupili vjerojatno u privatnom kontaktu s njom prije ili poslije sabora, a o tome su tada mogli napisati poseban članak, a ne uklapati mišljenje oporbe prije samog izvješća sa sabora, kako bi zapravo zamaglili sve ono što su kasnije napisali.

VL
IM
immortella
13:00 18.09.2011.

nastavak: Stoga je ovaj članak napisan tenedenciozno i nije u duhu informiranja čitatelja, već isključivo u duhu promidžbe oporbe u nadi da će ista preuzeti vlast, a što zasigurno neće, jer je 10.000 izaslanika/izaslanica sa sabora otišlo kući prepuno utisaka,, koje će prenijeti ostatku od 220.000 članova, pojačanih za još 1570 novoupisanih, a to je snaga koja pobjeđuje na izborima!

VL
IM
immortella
13:03 18.09.2011.

18.09.2011. u 12:57h worldwizards je napisao/la: ------------------------- Zahvaljujem ti na čitanju. Ukoliko je čitava oporba na toj razini, na kojoj si ti napisao taj komentar, HDZ-ovcima će biti još jednostavniji posao do pobjede na izborima! p.s. HDZ-ovci koji su sese kompromitirali, su zahvaljujući borbi protiv kriminala i korupcije, u zatvorima i nisu niti bili na saboru stranke. Tamo su bili isključivo ljudi koji nisu korumpirani niti potkupljivi, ona baza HDZ-a koju čine pošteni i nekompromitirani ljudi.

VL
DU
Deleted user
13:03 18.09.2011.

ponovit cu ti opet... poserem ti se na \"naj vecu2 stranku...vi mozete biti stranka samo medju tupavim hrvatima.. u drugoj normalnoj zemlji 99% vas bi bilo u zatvoru a ostatak neki mali beznacajni ljudi na nivou kisne gliste

VL
DU
Deleted user
13:05 18.09.2011.

@ immortella koliko te placaju za ova s*anja sto piskaras?

VL
DU
Deleted user
13:06 18.09.2011.

immortella je napisao/la: Zahvaljujem ti na čitanju. ------------------------------------------ ne citam ja to smece samo sam vidio ono \"najveca\" stranka, i onda sam se prvo morao otici dobro ispovracat pa onda napisat... inace ja nisam nikakva oporba,ja ne glasam ni zai za jedno smece, sto je vama gore meni je bolje...

VL
IM
immortella
13:08 18.09.2011.

@Štovani Brkoni, isto onoliko koliko i tebe plaća Vesna Pusić da pišeš ono što pišeš! Taman toliko!

VL
Avatar Dinamo BBB
Dinamo BBB
13:22 18.09.2011.

HDZ-ovce u zatvor ! Ostale sitne hadezenjare kitno poštrojiti da se ne množe i zagađuju okoliš !

VL
OB
-obrisani-
13:25 18.09.2011.

Kosor: Trudit ćemo se da borba protiv korupcije dođe i do SDP-a ********** HA HA HA HA Znači do sada smo tolerirali drugovima i drugaricama iz naše sestinske KP SDP-a sada kada su nas počeli utapati borit ćemo se dada se i kriminal KPSDP procesuira. Eto Đakiću je trebalo 20 godina da konstatira da je Smesić -veleizdajnih. Stvarno je zadivljujuće slušati ove konstatacije koje se netko tko sjedi u Saboru sjeti tek nakon 20 godina?!? Ako je to meni bilo jasno još 91 tek letimičnim pogledom na čovjeka u odijelu kupljenom na Kozari Boku .pitam se kako ovima to je tek sada vidljivo?!?! Blago nama s ovakvim političkim stratezima.

VL
Avatar netstoper
netstoper
14:24 18.09.2011.

Hrvatska Država važnija je od HDZ-a i HDZ-ovaca...luzeri... korupcijom i lošim kadrovskim rješenjima uništili ste hrvatsko gospodarstvo i industriju...javna poduzeća ste isprostituirali nesposobnim stranačkim kadrovima...

VL
OB
-obrisani-
14:44 18.09.2011.

. . ...........nekidan sam procitao da ima patuljaka koji za novce propagiraju i pisu po portalima (iz stozera svoje partije ) sto me rastuzilo. eto, cega se sve banditi dosjete! . meni je to zalosno. ali, ocito se i too se i to radi, medju onima koji aureole zlocinacke organizacije stavljaju ponad glave. . mozda i ovdje ima takvih,......... pod raznim nickovima ...........;-)) . ...odlucite sami...!!!.. . .

VL
Avatar delminium
delminium
14:48 18.09.2011.

kamočedo može ti se dogodit u pisanju poneka greška kao ubistvo , fabrika i slično ali odakle si izvukao riječ u opšte?

VL
DU
Deleted user
14:57 18.09.2011.

Nemogu se oteti utisku da se svih tih 10 tisuca HDZ-ovaca na ovom skupu bave lopovlukom.

VL
OG
Oger
14:58 18.09.2011.

Ima Vesna sa svojom izjavom potpuno pravo. \"Prije više od godinu dana uhapsiše Rumenka jer je organizirao donošenje odluke Vlade RH da HEP po povlaštenoj cijeni proda električnu energiju Aluminiju Mostar i pri tome izgubi oko 600.000.000,00 kuna godišnje. Kadaa se utvrdilo da je tu odluku potpisala naša Predsjednica vlade umjesto da i nju pošalju na godišnji odmor u Remetinec, nadležni drugovi organi prihvate njenu izjavu kako ona nije ništa znala, nije ona ništa kriva jer eto nije znala što potpisuje jer je tu odluku trebao potpisati dragi Ivo, a kako on nije bio tu potpisala ona.\" pollitika.com

VL
OG
Oger
15:00 18.09.2011.

18.09.2011. u 14:57h herold je napisao/la: Nemogu se oteti utisku da se svih tih 10 tisuca HDZ-ovaca na ovom skupu bave lopovlukom. ------------------------------------------------------- Ne trebas se otimati - utisak ti je realan.

VL
OB
-obrisani-
15:17 18.09.2011.

. . ..Tako su se kroz povjest uvijek derali i lamatali svi poznati zločinci, . a narodi su to popušili i išli ratovati. . (Haj - Hitler, Stalin, Mao.... i.t.d....), pa i kod nas. . Nadam se da sve to to gleda Sanader i prisječa se ovih dupelizaca koji sada kosorici plješču i skandiraju, . a ona više nije u sjeni, sada je glavna faca-bande.......... . ............Nece dugo!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.