Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 122
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
jadranka Kosor:
Povratak na članak

Kosor: Trudit ćemo se da borba protiv korupcije dođe i do SDP-a

Pregovori s EU i Franjo Tuđman bili su glavni motivi 14. izvještajnog Sabora HDZ-a.

Komentari 2206

KI
kiwi2
09:39 18.09.2011.

. Zbiljam svašta pi.čka rodi, al razumnog i logičnog HDZ-ovca nikak. SVAKI HDZ-OVAC JE IREALAC U SAMOJ SVJOJ BITI.

VL
OB
-obrisani-
09:39 18.09.2011.

18.09.2011. u 09:36h Scorpio je napisao/la: EUJanez... nitko ne zeli citati podalpskog konjusara i slugu iz drzave Slovenije. Težko kužiš, nemaš kulture i logike i nastavljaš po starom..ponovo prečitaj 10 puta ono što sam dosada napisao i možda, možda ipak nešto shvatiš..

VL
AN
Antiša
09:40 18.09.2011.

Što ovdje komentirati. Ovakve ovacije u svoje je vrijeme doživio i Sanader.

VL
SC
Scorpio
09:40 18.09.2011.

EUJanez nastavi o dalje, ja EU, ti Eu, Vi Eu, mi Eu, pa to je sve sto mozes, krijes se iza EU kao pravi kukavica i jadnij. Zaokruzi sa moj EU

VL
OB
-obrisani-
09:41 18.09.2011.

18.09.2011. u 09:23h EUJanez1 je napisao/la: 18.09.2011. u 09:19h Scorpio je napisao/la: EUJanez, ti se mozes sramiti samog sebe, jer si primitivan i gllup, dosadan i odbojan, nerazuman i neuracunjiv, samo pricas o buh, buh, buh, ja i moja Slovenija i EU Vidiš poznato je za balkanske vidovnjake sa manje pameti i kulture ali puno domoljubne hendikepiranosti da \"brzo skuže i sve znaju\"..Ja naime nisam tvrdio da si ti primitivan i glup JA TO TVRDIM ZA SEBE, A ŠTA MOŽEŠ I OČEKIVATI OD PODALPSKOG SRBINAnego si ti sam to potvrdio i napisao za sebe onda kad si mene o kome pojma nemaš tako brzo prepoznao..Inače ja moju Sloveniju A ŠTA ĆU HVALITI, SVE PODALPSKE OPICE. i EU nikad ne hvalim iako jasno usporedbi sa POMORSKO PRIKRAĆENIM izgledaju super..

VL
SC
Scorpio
09:41 18.09.2011.

EUJanez, ja tebe ne citam, nego te podjebavam, namjerno jer si glup i bezobrazan. Ja vas Slovence ne mrzim, ali ti se gadis svakomu pa i samom bogu

VL
OB
-obrisani-
09:43 18.09.2011.

18.09.2011. u 09:37h EU Janez je napisao/la: SADA ČEMO MI PODALPSKI KONJUŠARI IMATI VIŠE POSLA, DOLAZITI ČEMO I U LIJEPU VAŠU KONJUŠARITI. Ako su ovakvi čudni plagijati nickova uz sporne dodatke jadransko balkanski nivo šale i viceva onda moraš shvatitiiti da če naša smijurija u smijeru obale Savudrije na jedriličarskim regatama posle presude EU arbitražnog suda oko granice biti još sa više gušta, elana i osječaja slasti pobijede..jer smijeh je pola zdravlja zar ne ?

VL
OB
-obrisani-
09:44 18.09.2011.

18.09.2011. u 09:37h EUJanez1 je napisao/la: Zar vas domoljubno hendikepirane na balkanu stvarno ništa starci, škola ili okolina nisu naučili POGLEDAJTE MENE KONJUŠARA više od vrijeđanja onog što ne razumeš, štovanja onog što je sramotno i odavno osuđeno, ponižavanja onih koji su bolji od vas i sanjarenja da je zločin nevino viteško djelo a neuspjeli lopovluk domoljubno djelo.PRIMJERI PATRIJA, THALER, ZIDAR, PRIJATELJ….

VL
SC
Scorpio
09:44 18.09.2011.

EUJanez Ja EU Ti Eu On Eu MI EU VI EU Oni EU EUJanez sto sada, sto s je slijedece, Raspad EU

VL
Avatar slavonika
slavonika
09:44 18.09.2011.

Jadranka je sada jasno pokazala što će Karamarko naredno učiniti. Dobio je naredbu da u SDP-u \"nađe nešto\" prije izbora. Kako ona može (smije), usmjeravati istrage ? Ako govori da će policiju dovesti SDP-u to znači da ona nešto zna ! Ako nije prijavila to što zna (nego naredila da se \"nešto nađe\"), mora kazneno odgovorati jer nije tijela izvjestila ! Ali, naravno, od tolikih saznanja o svime i svačime, ona ne zna ništa o crnim fondovima ? Nažalost moramo zaključiti da je ona osoba opasnih namjera kao i stranka kojoj je na čelu.

VL
SC
Scorpio
09:45 18.09.2011.

EUJanez ti si propali slovenac, tebe covjek ne moze mrziti, ti se svima samo gadis. Pa i svojoj familiji

VL
SC
Scorpio
09:46 18.09.2011.

kamocemo vratio si se, sto je hladno na barikadama na kosmetu??????

VL
OB
-obrisani-
09:46 18.09.2011.

18.09.2011. u 09:39h EUJanez1 je napisao/la: 18.09.2011. u 09:36h Scorpio je napisao/la: EUJanez... nitko ne zeli citati podalpskog konjusara i slugu iz drzave Slovenije. Težko kužiš, nemaš kulture i logike TI NISI BEČKI KONJUŠAR KAO JA i nastavljaš po starom..ponovovo prečitaj 10 puta ono što sam dosada napisao i možda, možda ipak nešto shvatiš..NISAM TI JA OBIČNO GOVNO, JA SMRDIM VIŠE NEGO ITKO

VL
NJ
Njasa
09:47 18.09.2011.

EUJanez1, ja sam EU-građanin od nastanka te zajednice, a ti si očito samo provokator na ovom forumu. Svi Hans-evi, Jean-i, John-evi koje znam (90 posto) i među kojima živim osiromašili su i postupno izgubili socijalna prava unutar EU. Osim, a poznajem i takve, EU-tajkuna (10 posto) koji su se individualno obogatili zahvaljujući kolektivnom osiromašenju. Moji prijatelji Hans, Jean, John i ja znamo da razni Janezi poput tebe, za jako sitnu lovu, pristaju širiti notorne neistine i laži.

VL
KI
kiwi2
09:47 18.09.2011.

. 18.09.2011. u 09:40h Antiša je napisao/la: Dobro :))).

VL
KI
kiwi2
09:52 18.09.2011.

. 18.09.2011. u 09:47h Njasa je napisao/la: N.J.A.S.A, da ti \"sigurno\" živiš u Evropi. Ti možeš živit jedino u nekoj državi NJAM-NJAM (na Crnnom kontitnetu ili Borneu).

VL
OB
-obrisani-
09:47 18.09.2011.

18.09.2011. u 09:41h Scorpio je napisao/la: EUJanez, ja tebe ne citam, nego te podjebavam, namjerno jer si glup i bezobrazan. Ja vas Slovence ne mrzim, ali ti se gadis svakomu pa i samom bogu Uz toliko domoljubne suptilnosti, dobrote i i plemenitosti koju iskazuješ prema meni ja ču ti izgledati sve više glup iako bezobrazan radi odgoja nemrem biti.. Lijepo je da ne mrziš moje Slovence a ako ti se ja gadim nije ništa strašno jer poznato je za domoljubno hendikepirane da što manje kuže i razumiju to više vrijeđaju i zgađeno ponižavaju..dakle sve je OK i normalno..

VL
SC
Scorpio
09:48 18.09.2011.

kamocedo kada smo ti pronasli stranicu, zatvorio si racun, budalo. A pravis se kao da ne znas. imas iq kao tuke i telca

VL
OB
-obrisani-
09:49 18.09.2011.

+ - 18.09.2011. u 09:43h EUJanez1 je napisao/la: 18.09.2011. u 09:37h EU Janez je napisao/la: SADA ČEMO MI PODALPSKI KONJUŠARI IMATI VIŠE POSLA, DOLAZITI ČEMO I U LIJEPU VAŠU KONJUŠARITI. Ako su ovakvi čudni ISTINITI plagijati nickova uz sporne dodatkeke jadransko balkanski KONJUŠARSKI nivo šale i viceva onda moraš shvatiti da če naša smijurija u smijeru obale Savudrije na jedriličarskim regatama posle presude EU arbitražnog suda oko granice biti još sa više gušta, elana i osječaja slasti pobijede..jer smijeh je pola zdravlja zar ne A JA SAM BOLESTAN, ZAR NE ?

VL
OB
-obrisani-
09:49 18.09.2011.

2kamocemo j a, da popiješ apaurin??? dobro bi ti došao....:-))

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.