Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 122
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
jadranka Kosor:
Povratak na članak

Kosor: Trudit ćemo se da borba protiv korupcije dođe i do SDP-a

Pregovori s EU i Franjo Tuđman bili su glavni motivi 14. izvještajnog Sabora HDZ-a.

Komentari 2206

SC
Scorpio
09:50 18.09.2011.

EUjanez u Evropi, sluga koji placa Grcke dugove, a Slovenijica u bankrotu. Jadnik se tjesi sa EU jer ne vidi dalje od zastavice sa 12 zvjezdica, koje su ujedno izlizane kao i Evropa

VL
OB
-obrisani-
09:50 18.09.2011.

. ..tko ste VI, koji su mi pronasli stranicu....i kako se stranica ( racun ) zatvara..TUKO..??...he he he . ------------------------------------------------------------------------------ . 18.09.2011. u 09:48h Scorpio je napisao/la: kamocedo kada smo ti pronasli stranicu, zatvorio si racun,

VL
OB
-obrisani-
09:51 18.09.2011.

. ...ha ha ha ha ha ...EU zastavice sa 12 zvjezdica..........ajme ajme ajme.. .

VL
SC
Scorpio
09:52 18.09.2011.

kamocemo sakrivas se, bojis se, krijes svoje pokvareno i podlo lice, pa i sam i priznao da ti je netko probio racun. ja sam to uradio sa gustom

VL
OB
-obrisani-
09:54 18.09.2011.

18.09.2011. u 09:47h Njasa je napisao/la: EUJanez1, ja sam EU-građanin od nastanka te zajednice, a ti si očito samo provokator na ovom forumu. Moji prijatelji Hans, Jean, John i ja znamo da razni Janezi poput tebe, za jako sitnu lovu, pristaju širiti notorne neistine i laži. Lijepo da si sa nama tako dugo i čak od nastanka..Ja smatram da je provokativna ironija lijek za domoljubno hendikepiranu zaostalost pa valjda ti zbog toga djelujem kao provokator..Ja sam zaćuđen da drugi Janezi šire navodne notorne laži i neistine za sitne pare jer meni niko ništa iz Brisela za to ne plača..Ako Hans, Jean i John pored mnogih mojih Janeza slabije žive ne treba valjda odbaciti sve prednosti i razvojne prilike koje EU savez nudi i daje..Ne treba ni krizu i recesiju zaboraviti koje baš nisu podsticaj za bolji život..I ne treba svoje razočarenje za realnu sliku koristiti i uz to našu Sloveniju ponižavati zar ne ?? Ili možda težko kužiš a ustvari pored šarene zastave sve znaš ??

VL
OB
-obrisani-
09:57 18.09.2011.

18.09.2011. u 09:50h Scorpio je napisao/la: EUjanez u Evropi, sluga koji placa Grcke dugove, a Slovenijica u bankrotu. Jadnik se tjesi sa EU jer ne vidi dalje od zastavice sa 12 zvjezdica Vidim da si vidovnjak ekstra klase..Znaš moje mentalnoo stanje, Slovensko monetarno stanje ali preporučujem ti da bolje i pedantnije pogledaš EU zastavu.. Iskreno, o meni i Sloveniji znaš slično kao o EU zastavi, nagađaš i buncaš..

VL
BC
BCA
09:57 18.09.2011.

Ovo je ništa drugo nego živa kopija onog odlaska Sanadera, kad su revali jedan drugome dragi Ivo. Gotovi su..he..he..he

VL
SC
Scorpio
09:57 18.09.2011.

EUJanez Ti u EU, I kakve to veze ima sa poljoprivredom i sumarstvom. ma ti si nitko i nista, mali jadnik koji se klanja svima koji stanu ispred njega, a krije se iza EU zastave. Pisonja i suga

VL
OB
-obrisani-
10:03 18.09.2011.

18.09.2011. u 09:57h Scorpio je napisao/la: EUJanez..ma ti si nitko i nista, mali jadnik koji se klanja svima koji stanu ispred njega, a krije se iza EU zastave. Pisonja i suga Jednostavno me tvoje suptilno plemenite analize i ekspertize nadahnujuju sa takvom skromnošču da nemrem i neznam više ništa reči..i uz tebe sam toliko naučio da mogu izvrijeđati sve svoje susjede u Sloveniji i uz to od oka vidoviti shvatiti šta kod njih ne valja, kakvi su idioti, jadnici i sluge.. Da imam uz sebe još onu pravu šarenu zastavu i Thompsonovu muziku uz kišti Ožujskog bi valjda i ja izvrijeđao Ameriku i Njemačku zajedno i shvatio da su Hillary Clinton i Angela Merkel ustvari sluge i idioti..Uz tebe sam toliko naučio da mi se domoljubni dišpet diže a logike uopšte više neču koristiti..

VL
OB
-obrisani-
10:03 18.09.2011.

...takva koncentracija bandita i lopova nije zabilježena nikada na ovim i širim prostorima,..... . ..samo „LEPOG CANETA“Krivonjusku nigdje nisam vidio... .AHA, ON JE JOŠ UVJEK NA DOLCU.

VL
OB
-obrisani-
10:04 18.09.2011.

Jbt, \"dežurni....antihrvati\"....ne bi , toliko, laprdali čak da ih netko plaća!! doista ste u velikom, psiho-problemu.....:-))

VL
OB
-obrisani-
10:06 18.09.2011.

2kamocemo ne sekiraj se.....\"original\" je, lako...prepoznatljiv.....:Pp

VL
AA
aabbcc
10:06 18.09.2011.

. Sabor HDZ-a protekao uz slogan \"Čuvajmo Hrvatsku\" ___________Tako je: drzite Lopova!! jer izdati ce Lopove i sve nas u Adz-u !!!!

VL
OB
-obrisani-
10:07 18.09.2011.

. ......Znam. kad se HDZ borio protiv četnika a sad s njima koalira na vlasti.. . ...TUDJMANOVA BANDA SE NEDA......izbila PANIKA...... . tesko je raspravljati sa politicki sljepim ,huljama, koji sve misle a najmanje misle da je desnicarski HDZ-kriv. krivv SDP kriv ids KRIV hns A hdz-OVSKE LUPINE NISU KRIVI NIZASTO -NEDAJ BOZE. MA KOGA VI MAZETE SRAM VAS BILO. . nemate za kruh ali uporno cete braniti nesposobne ,ljige, HDZ-ovske koji su nas unistili za nepunih 19 godina.poznam ja dosta takvih njima nemoze niti bog pomoci obzirom da im je mali mozak poprilicno zakrzljan.

VL
SC
Scorpio
10:10 18.09.2011.

EUJanez, dosada si kao proljev. Jos niso otisao u Ameriku kako si se hvalio. Nastavi se i dalje klanjati i ulizivati kao pravi Slovenski konjusar i proljev

VL
OB
-obrisani-
10:10 18.09.2011.

. ..ZNA SE da sve počinje od naše kockastoglavaste polubraće Hercegovaca koji su ustvari \"Hrvatske hobotnice\".. . .potiho su ušli 90 ih godina i svoje pipke stavili na sva vodeća mjesta. . ..imaju sistem okupacije star 2000g. zavadi pa vladaj,aj, neznaju ni pravilno pričati.. . .kad govore kolda sa sa brda došli...što i jesu, ....no jedno im se mora PRIZNATI; uspijevaju jer otimaju ne samo za sebe nego i za svoju braću tetke stričeve i sunarodnjake... . i zato uspijevaju... .

VL
OB
-obrisani-
10:10 18.09.2011.

kRiwi,,,, pa kak si stari??.....:P

VL
Avatar neidemdalje
neidemdalje
10:10 18.09.2011.

ovo je samo još jedan dokaz da policija ne radi svoj posao, jer da ga radi onda bi zaključala arenu i nikog ne pustila van. ovoliko lopova i kriminalaca na hrpi neće biti skoro ...

VL
OB
-obrisani-
10:11 18.09.2011.

. ..

VL
KI
kiwi2
10:13 18.09.2011.

. tigaL A, čuj, ide nekak. Kak si mi ti danas ? Nadam se da je O.K.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.