Kosor: Trudit ćemo se da borba protiv korupcije dođe i do SDP-a
Pregovori s EU i Franjo Tuđman bili su glavni motivi 14. izvještajnog Sabora HDZ-a.
Komentari 2206
Jadanka, nacerena namiguša u svim mogućim situacijama, borit će se protiv korupcije sve do SDP-a a sami su u korupciji i lopovluku do grla. Skup jada i mizerije, skup sramote ove zemlje koju non-stop ponižavaju i sve više pljačkaju. Ali, u zemlji stoke sitnog zuba, to prolazi kao njihovi uspjesi. Što je ovom narodu ? Zar je slijep pored očiju ?
. . .... Da su uspjeli SDP-u dokazati ijednu prevaru kakvu su oni napravili vec bi to bilo objavljeno na velika zvona. . Ali najlakše je za sve kriviti nekoga drugoga, a ne priznati svoje greške. . Pocelo je s TUDJMANOM..., a završit tko zna s kim. . No, bojim se da bi se i on sam okrenuo u grobu kada bi vidio što mu se dogodilo sa zemljom i 200 bogatih obitelji... . ... SRAMOTA i neka je sram sve vas koji ih podržavate.... . .
Ako bude potrebno, razloge za napad na SDP izmislit ćemo! Pa mi barem to znamo raditi....
Po čemu se, Janez, slovenska krađa hrvatskog mora razlikuje od srpske otimačine tuđih teritorija ili HDZ-ove krađe hrvatskih tvrtki? Ponosiš li se ti time što je Slovenija balkanskim metodama otela Hrvatskoj hrvatsko more? Po čemu se onda ti razlikuješ od balkanaca?
Zbog njih nam je najtežeeeeee, Ukinite HDZeeeeeeeeeeeeee.
Kosor: Trudit ćemo se da borba protiv korupcije dođe i do SDP-a ----------------------------------------------------------------------------------------------- Ovu ženu pod hitno treba maknuti, i nju i njen lopovski HDZ. Jer da su ti ljudi imalo normalni ne bi ovako nešto izjavili. Ovo nije obećanje neke pravedne borbe, ovo je obećanje za osvete ili obećanje tipa - \"povući ćemo i konkurenciju na dno.\" Da su imalo normalni izjavili bi - TRUDIT ĆEMO SE DA BORBA PROTIV KORUPCIJE DOĐE DO SVAKOG KORUMPIRANOG ČOVJEKA. Ali to HDZ ne zanima, njih zanima strančarenje a ne borba protiv korupcije, njih zanima da pokušaju druge stranke izjednačiti sa svojom lopovskom. Ova izjava je čisti dokaz prljavštine i nepotšenja.
Kosor: Trudit ćemo se da borba protiv korupcije dođe i do SDP-a ------------------------------------------------------------------------------------------- To možeš postići tako da se HDZ-ovci masovno učlane u SDP. Moram se zaebavati sa ovako glupim izjavama. Šali na stranu, ne samo da su izjave glupe,, nego i izuzetno opasne po demokraciju, pravosuđe i sve druge aspekte društva. Ako Premijerka ovako nešto izjavljuje, znači da smo tipična policijska država. Ona definitivno gubi kompas što se istrage više približavaju njoj samoj.
Gospođa Kosor kaže da neki mrze HDZ zato što im je srušila Jgoslaviju. Krivo gospođo Kosor, mrze vas jer niste napravili Hrvatsku kakvu je trebalo i kakvu se moglo napraviti i to je cijela istina.
Drug nam TITO, TITO...TITO. Ti-to-par-ti-ja om-la-di-na ak-ci-ja Ti-to-par-ti-ja om-la-di-na ak-ci-ja Ti-to-par-ti-ja om-la-di-na ak-ci-ja...
TITO! Drug nam Maršal Tito... Tito... Tito...
za slusati ove ljude zaista treba zeludac! procitaju li oni ikada sto ljudi misle o njima i njihovom poslu za koji su uz kradju jos i jako preplaceni!?
čede, eba vas čopavi krvolok jozo barozo
Kosor će poslati Uskok u Sdp-e, tipično hdz-eovski, pritisak na uskok Dorh,i sudstvo, mislim da te ustanove trebaju same i neovisne o kosorici i hdz-eu obavljati svoje funkcije u svim porama društva i u svim strankama u koje se i malo sumnja da rade suprotno zakonu.
pušić - ne treba se ona truditi već dorh - zna jugo-vesna dobeo da dorh neće niti prstom maknit protiv svojih levaka
Prijetvornim prosrpaskim levacima, koji su gotovo uništili sve tekovine DR i hrvatske nezavisnosti, progoneći branitelje, oslobađakući srpske krvoloke, prešučujući srpsku agresiju, logore i genocid, podilazeći bivšim agresorima, radeći na obnovi srpskog protuhrvatskog režima, puna su usta praveDNOsti i lopovskog HDZ-a
.. donošenje odluke Vlade RH da HEP po povlaštenoj cijeni proda električnu energiju Aluminiju Mostar i pri tome izgubi oko 600.000.000,00 kuna godišnje. Kada se utvrdilo da je tu odluku potpisala naša Predsjednica vlade umjesto da i nju pošalju na godišnji odmor u Remetinec, ------------------- Bez obzira što si nestandardno veliko kopile nekog komunističkog zločinca, samo ukratko: Tih 600 milijuna kuna nije godišnji trošak nego jednokratno ispunjenje ugovora a do “gubitka” je došlo radi mijenjanja cijene struje na tržištu. No, Ugovori su se morali ispoštovati, a i garancija su kakvoj takvoj opstojnosti Hrvata u Mostaru i očuvanje radnih mjesta u TLM Šibenik, ali to vama nevjerovatno odvratnom ljevičarskom smrdljivom ološu ništa ne znači. Međutim možda bi ovako pametna đubretarčina poput tebe znala objasniti kako je došlo do sramnog potpisivanja Sporazuma za NEK kojim je RH direktno oštečena za oko 980 miliujuna USD i dobila obvezu saniranja nuklearnog otpada?
18.09.2011. u 15:24h Oger je napisao/la: Antonio Lopez Isturiz, glavni tajnik Europske pučke stranke je istovremeno i clan Europskog parlamenta. Smije li se clan EPa mijesati u politicje prilike u nekoj drugoj zemlji osim u svojoj? A pogotovo na ovakav nadasve primitivan i ulicarski nacin? .................. A zašto se nisi javio sa ovakvom primjedbom kada je miješanje M.Shultza, ali u korist zadnjeg ljudskog ološa i šljama nakoćenog u SDP-u, bilo u pitanju? Usput - to je onaj ik kojeg je Berlusconi usporedio sa čuvarem naci konc logora! Čudo jedno kako se njemačka i hrvatska gamad lako prepozna. Isto važi i za petljanje članova EU parlamenta kod podrške Vesni Pusić, jer očito nemaju pojma o kakvoj se osobi orjunaške provinijencije radi i koliko je ta žena štetna za RH. A sigurno nisu ni pročitali njen interview u kojem ona kaže da RH nema što tražiti na zapadu i da je put Hrvatske prema istoku te da HNS ima u tom smislu svoju tzv. \"Ostpolitik\". Tako da se ti bijedno ljevičarsko kopile pokrij govnima i vrati se u septičku jamu, prirodno stanište izroda, izdajica i dezertera, a i manje će se tvoj smrad osjetiti.
18.09.11. 19:42h leurdovac Gđa Kosor kaže da neki mrze HDZ zato što im je srušila YU. --- Zaboravljaš koliko ljevičarskog šljama ima u RH koji se svim silama trudi da Hrvatska ne bude hrvatska, nego neka njihova socijalistička utopija ii pri tome im nimalo ne smeta što su nas strpali na zap.Balkan i što se ulizuju Srbima (Josipović, Pusić, Tadić). Bez više nego tragičnog razdoblja od 2000 do 2003 god. kada je RH izdana, ponižena (a Milanović laprda o vraćanju ponosa), rasprodana, deprofesionalizirana itd. RH bi danas bila punopravna prosperitetna članica EU, a nije samo iz razloga postojanja te ljevičarske gamadi koja slijedi tekovine komunizma i koja je kao takva prepoznata u EU gdje je i nepoželjna! To ti je to, i činjenica da smo srušili njihovu nikad prežaljenu YU je glavni razlog što ta titoistička gamad ne može preboljeti, iako bi u onoj Jugi bili mali apartčici i ne bi mogli ni sanjati o prinadležnostima koje danas u njima mrskoj Hrvatskoj imaju (npr. Stazić, Opačićka, Kajin, Antunovićka, Ingrid, Lugarićka, Maras,Bauk, Bernardić, Mondekar, a da se ne spominje vrlo prosječni prof.Josipović ili ispodprosječni arogantni Milanović ..)
Dovoljno je reći samo jedno ime: TITO. Maršal Tito. Drug Tito!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Antonio Lopez Isturiz, glavni tajnik Europske pučke stranke je istovremeno i clan Europskog parlamenta. Smije li se clan EPa mijesati u politicje prilike u nekoj drugoj zemlji osim u svojoj? A pogotovo na ovakav nadasve primitivan i ulicarski nacin?