Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 122
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
jadranka Kosor:
Povratak na članak

Kosor: Trudit ćemo se da borba protiv korupcije dođe i do SDP-a

Pregovori s EU i Franjo Tuđman bili su glavni motivi 14. izvještajnog Sabora HDZ-a.

Komentari 2206

VF
vferari
11:04 18.09.2011.

Jacina demokracija\"vladaće tražiti da se pohapse svi oni koji pišu peotiv vade,vlada će tražiti od uskoka dli se vode istrage protiv vlade,vlada će tražit da se pohapse sdpeovci idesovci hnsovci jer bi mogli dobiti izbore\"

VL
OB
-obrisani-
11:07 18.09.2011.

Dragi moji, mi smo u Dreck-u, radi toga dolazimo na vaše portale, kod nas NITKO neće više ni da komentira. Tako je tu u EU-Janeziji, ili ako već hoćete u Fuhrmann-iji. Naš Alpski sindrom će nas totalno izluditi, a ja, već smo. Ma zamislite se Lahi nam oteli Trst, Austrijanci Štajersku i Korušku, Hrvati hoće svoju Savudrijsku Valu pa šta će nama ostati??? Mi smo i ostaćemo podalpski KONJUŠARI.

VL
OB
-obrisani-
11:12 18.09.2011.

...ona je jedna najobicnija ripaca, programski rad vlade: napad na Josipovica, napad na SDP i novi kamen temeljac, ...kakva ripaca,

VL
Avatar Rambo
Rambo
11:13 18.09.2011.

pa došli ste...majmuni...do LINIĆA . pa vas je....oprao....osramotio....ko zadnje smeće....

VL
OB
-obrisani-
11:15 18.09.2011.

...nije mi jasno zasto je pustise iz konzerve, imao je pravo Mesic. ...kakva ripaca.

VL
OB
-obrisani-
11:22 18.09.2011.

Ma imam ja još toga, naš EU-vitez Pahor, on ljubuje okolo sa Jacom, Josipovićem, Tadićem iii, jeste da je on izuzetak. Naime on voli i jedno i drugo, ah takvi smo ti mi. Naš “PLEMENITI” i njegov “PRIJATELJ” su bolji od Sicilijanske mafije. Tamo je “PRIJATELJ”, ON JE pravi Janez, učio mafijašku školu na Siciliji (ženina obitelj je sa Sicilije), mada smo mi u tome EXPERTI. Mi znamo tako “lijepo” ucjenjivati, uostalom zar to niste već osjetili na vlastitoj koži? Meni se čini da su Mađari “NAJPOŠTENIJI”, oni ne traže NIŠTA, za razliku oh Hrvata ne traže niti svoje vlasništvo, bar danas još ne. Sutra tko to zna!!!. Dajte pokušajte i moje frustracije razumjeti, radi toga sam ja \"malo rastrešen\".

VL
Avatar Rambo
Rambo
11:24 18.09.2011.

kaj se juče....nije sjetila...Gotovine . bit će joj.....ona debela švabica.....dala po njuški...

VL
OB
-obrisani-
11:32 18.09.2011.

Sabor HDZ-a protekao uz slogan \"Čuvajmo Hrvatsku\" A prije im je bio slogan Pokradimo i uništimo Hrvatsku ali danas se nema više ni šta sačuvat za naredna pokoljenja!Na sljedečim izborima zamjeničemo nesposobne boljševike sa novim boljševicima1

VL
Avatar Rambo
Rambo
11:27 18.09.2011.

najbolje je rekla...Vesna Pusić . HDZ-ov Program......je..njihovo.....DJELO . ...bravo....kratko..jasno...točno...svima razumljivo

VL
VI
Visnjevac
11:30 18.09.2011.

Kako to sada ona ce se potrudit da korupcija dode i pred vrata oporbe?Jel nevazi vise ono nek institucije rade svoje ili je sada HDZ postao i Uskok i DORH.No trudili su se oni i dosada ali im se sve vracalo kao bumerank obijalo im se u glavu.

VL
OG
Oger
11:35 18.09.2011.

Da li netko zna tko ce nas napasti? Ili je to drzavna tajna? Jer po Jacinom deranju izgleda da se ona sprema na rat, a ne na upravljanje zemljom.

VL
VF
vferari
11:36 18.09.2011.

EU Janez Nisi ti rastrešen ti pdmukli janez koji misliš da smo mi budale i mogu ti reć da si politički vrlo opasan jasno da je ovo moj jedini kometar na tvoje pisanje toliko da se zna.

VL
OB
-obrisani-
11:40 18.09.2011.

18.09.2011. u 11:36h vferari je napisao/la: EU Janez Nisi ti rastrešen ti pdmukli janez koji misliš da smo mi budale i mogu ti reć da si politički vrlo opasan jasno da je ovo moj jedini kometar na tvoje pisanje toliko da se zna. -------------------------- dragi moj, procjena i poznaja samoga sebe je veliki korak, ako se tako poćutiš onda IMAŠ PRAVO.

VL
OB
-obrisani-
11:43 18.09.2011.

+ - 18.09.2011. u 11:04h vferari je napisao/la: Jacina demokracija\"vladaće tražiti da se pohapse svi oni koji pišu peotiv vade,vlada će tražiti od uskoka dli se vode istrage protiv vlade,vlada će tražit da se pohapse sdpeovci idesovci hnsovci jer bi mogli dobiti izbore\" ------------------------ Daj pročitaj još jednom svoju pisavu i vidjeti ćeš kako si RAZUMAN. Molim te čitaj polako i sa razumijevanjem.

VL
Avatar Rambo
Rambo
11:48 18.09.2011.

na slici...gore . ova prva....ukrala stan onaj drugi....prima crnu lovu.....godinama onaj treči...nosa pune torbe pd banke do banke . ....................

VL
OB
-obrisani-
11:50 18.09.2011.

Ribniče, a kako to da Tuđmanu nije bila potrebna nikakva deklaracija - nego samo njegov Ustavni zakon o suradnji sa sudom u Haagu - da izruči sve B i H Hrvate u Haag? Jesu li B i H Hrvati bili krivi pa je njihovo izručenje bilo opravdano? Ako nisu bili krivi, po čemu se Tuđmanovo izručenje B i H Hrvata razlikuje od Sanaderovog i Kosoričinog izručenja Ante Gotovine?

VL
OB
-obrisani-
11:53 18.09.2011.

@ profesorzag \"Ribniče, a kako to da Tuđmanu nije bila potrebna nikakva deklaracija - nego samo njegov Ustavni zakon o suradnji sa sudom u Haagu - da izruči sve B i H Hrvate u Haag?\" --- Jer deklaracije nisu pravni akti. Svaki je Hrvat bio izručen Haagu - naravno, od strane HDZ-a - isključivo na temelju Tuđmanovog zakona.

VL
BO
Bobby
12:06 18.09.2011.

a što komentirati,svi na saboru hdz-a u areni su za remetinac.cijela vlada je zapravo mafijaška organizacija.crni fondovi,korupcija na sve strane,pljačka,ucjene a umiješan je cijeli vrh hdz-a.

VL
VF
vferari
12:09 18.09.2011.

EU Janez piše dili fali a dali to si trebo skužit ,očito nisi toliko opasan

VL
OB
-obrisani-
12:39 18.09.2011.

KOSOR POZVALA NA POVRATAK POLITICI FRANJE TUĐMANA KOJEG JE SMRT SPASILA HAŠKOG SUDA. Ministar Tomislav Karamarko pristupio je ponovno HDZ-u, a blagajnica Branka Pavošević, koja je potvrdila dugogodišnje sumnje da »stožerna stranka hrvatskog naroda« predizborne kampanje financira prljavim novcem, iz HDZ-a je izbačena na glavu. Kako je moguće tako se obogatiti u sedam godina rada na HŽ-u? Nakon objave u Novom listu USKOK je tvrdio da započinje s postupanjem, odnosno da je spis ustupljen Državnom odvjetništvu koje je trebalo utvrditi kako je direktor stekao bogatstvo. Pogađate, ništa od svega nije se dogodilo. Šlat je ostao direktor, Bajić - Državni odvjetnik, a Hrvatske željeznice sjajno mjesto za pljačku. U vrijeme dok se odvijala Velika Pljačka Hrvatske on je obnašao dužnost šefa obavještajne službe, da bi potom bio raspoređen na mjesto ministra policije. Što je, dovraga, radio taj čovjek u vrijeme dok su naveliko pljačkane Hrvatske autoceste i Hrvatske željeznice i što će raditi sad kad se upisao u stranačke drugove Božidara Kalmete? Karamarko pristupio HDZ-u najbolje je popratiti komentarom - tamo mu je i mjesto.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.