Kosor: Trudit ćemo se da borba protiv korupcije dođe i do SDP-a
Pregovori s EU i Franjo Tuđman bili su glavni motivi 14. izvještajnog Sabora HDZ-a.
Komentari 2206
. . ...... Jadna naša domovino, Oj propala zemljo mila, Sad bankrotom? ovjencana, Da bi vazda dužna bila! Sistematski opljackana, Uboga si, nemaš krila, HDZ-om pokopana, Za navijeke na dnu bila! Nikad neceš biti sila, Nikad neceš biti svoja, Od korupcije sva si gnjila, Rasprodana zemljo moja. . Tko nas vodi, taj nas krade, Laže, pljacka i izdaje, . Vjeruj onom tko ti tvrdi,...............Da od ...krivonjuske .. riba smrdi! .... . .
Jednostavno me tvoje suptilno plemenite analize i ekspertize nadahnuju sa takvom skromnošču MADA JE KONJUŠARA TEŠKO NADAHNUTI da nemrem i neznam više ništa reči..i uz tebe sam toliko naučio da mogu izvrijeđati sve svoje susjede u Sloveniji VIDIŠ DA SAM VAN SLOVENIJE i uz to od oka vidoviti shvatiti šta kod njih ne valja, kakvi su idioti, jadnici i sluge.NISU ONI JA SAM IDIOT. Da imam uz sebe još onu pravu šarenu zastavu i Thompsonovu muziku UMJESTO PODALPSKE POLKE uz kišti LAŠKOG Ožujskog bi valjda i ja izvrijeđao Ameriku i Njemačku zajedno i shvatio da su Hillary Clinton i Angela Merkel A I TREBAO BIH, ONI ĆE OD NAS UZETI I ONU KADICU MORA I SVE DATI HRVATIMA, TO JE TAKO I TAKO HRVATSKO ustvari sluge i idioti..Uz tebe sam toliko naučio da mi se domoljubni dišpet diže a logike uopšte više NEMAM NITI SAM JE KADA IMAO neču koristiti..
Milanović ništa nije pokrao, njemu je tata dao. A to što tata dobija poslove ZG holdinga be javnog natječaja koga briga.
18.09.2011. u 10:10h Scorpio je napisao/la: EUJanez, dosada si kao proljev. Jos niso otisao u Ameriku kako si se hvalio. Nastavi se i dalje klanjati i ulizivati kao pravi Slovenski konjusar i proljev Proljev je olakšanje ako se pojede previšeše čokolade ili ako ima previše domoljubno hendikepirane magle..U Ameriku idem ponovo 2012 ako če Bog i zdravlje dopustiti..Ja se uz svemu ostalom klanjam i tebi jer tako si pošten, nevin i suptilno prijatan da je to več grozno..
18.09.2011. u 10:18h Juraj_MALI je napisao/la: Milanović ništa nije pokrao, njemu je tata dao. A to što tata dobija poslove ZG holdinga be javnog natječaja koga briga. ================================== Hahahahaha,dobra opaska Milanovića uspoređuju s našim Milinovićem koji su po imućnosti gotovoo u las jednaki. Milinović - leti iz stranke
Milinović - leti iz stranke ? Zašto ? Zato jer ne smijemo dopustiti da naš Ministar ima tako bjednu imovinu kao, predsjednik SDPa grozno
Evo pogledaj kako je nama KONJUŠARIMA, Drogu imaju već Hrvati, Merkator kupuju Hrvati, Fructal Srbi, Koper i željeznice Nijemci, Dars je bankrot, Mura je propala, ma sve je na rasprodaji. „novu“ Ljubljansku Banku treba dokapitalizirati sa 400.000.000 Eurića i zamisli se kada još budemo morali vratiti DUG Hrvatima i Bosancima, kada budemo morali isplatiti otštete IZBRISANIM, neće nam niti Grčka biti RAVNA.
: : :Svatko sa zrnom soli u glavi bi krepao od srama da ga se tamo vidi! ::: : seljaci iz hdz-a i njihove priče. : pa da su imali ijednu sumnju a pogotovo dokaz protiv bilo koga iz sdp-aa sigurno bi to i iskoristili a ne sami sebe potkopavaju i sad ko ono priča kako če početi i sdp češljati. : :
2kamocemo ovo treba samo uglazbit!! NA ROK MELOS
. ..(instrumental) A ekipa u kvartu pije pive bez perspektive Izvukli su krive karte, krivo vrime, krivo misto Obecanja, blago sranja, Ali nema više vizionara, legionara, revolucionara Bolest gora od SARSA u ime svoga boga Marsa Sve ih je tribaloo u ludare, umobolnice Prije nego sjebaše bolnice i tvornice A ja bi samo tija radit, pošteno zaradit Imat nešto u banci da me ne hrane starci Život je bijedan, al se ne dan Nisan gladan ni žedan, krpin se iz tjedna u tjedan I teško je nama šta bi tili bit ljudi Parimo nenormalni, ludi Al smo oni šta se bore kad je najgore Dio smo faune i flore Imamo ljubav i more
. A na ulice su izašle curice, naše mlade snaše U lov na nogometaše Ali im paše i druga mogucnost Sve dok je sigurnost izvjesna buducnost Nabrekle lisnice, a nisu baš bistrice Pa bi tile bit misice i na modne pistice To su nova iskustva koja otvaraju vrata auta od faca velikog formata Ako nisu kriminalci onda su tatini sinovi U glavama im plinovi, invalidi Sve što vridi da in je roditelj Smisao života je ko ima bolji auto il mobitel Svi Hrvatine, a svaki skace ka klokan Cin cuje Cecu il neki hit turbo folka Tu nema srice, sve je gluma Ljubav odnosi bujica tekucih racuna Sve do Crnog mora, još crnje i gore u Mrtvo more Tu nema života, samo svota Nema snova, samo lova otrovnija od olova Šporka od šporkih poslova
. .....copyright by kamocemo... :-)) . ....U zemlji apsurda zakon je ka Burda Pa se po njemu kroji sve po zakonu «samo izbroji» I zacepi pravu rupu, to je lako Kod nas bit snalažljiv je zajebat zakon Zajebat sve nas, ma nema problema Zakon je pun rupa poput goblena Pa vezi sliku za sebe, rodake i priku Baci kost pasima šta nose palice Sitne ribe pune marice dok pametne glavice biže priko granice A preplacene guzice nas vode žedne priko vode dok ispravljaju netocne navode
. ...vferari.........izvoli....ti muziku....ja tekst....:-)) .
Jadranka Kosor je nešto lijepo, spokonjo i čestiti sa balkana ćemu se naš EU vitez Borut Pahor nije mogao i htio oduprijeti..
...kakva ripaca, kako je samo mogla da ne napadne Josipovica,
Ma nije to sve, Vlada nemože više da nađe Ministre, nitko neće više u LOPOVSKU vladu. Pričekajte dok dođe naš veliki JANEZ, najveći EU-DOMOLJUBAC, zu punu podršku Joškovu i „PLEMENITOG“, on je već htio oružano osvojiti Savudriju, ali mu nažalost nisu dozvolili Kučan i druga banda. Doći će ON, budite bez brige, objaviti rat Hrvatskoj i mi ćemo postati Hrvati, ovako kao sada VIŠE NE GRE.
ako je ona to izjavila, što radi bajić, kao i obično, ništa......da je izjavila da će doći do svih koji su krivi, to bi bilo ok, ali imenovati stranku ili bilo koga je apsolutno neprihvatljivo, tj kazneno djelo........no ne čudim se, to je samo još jedan dokaz u čijoj su službi sudovi, policija......nažalost ne u službi građana
jaco, jaco nemožeš ti odlučivati gdje će se tražiti kriminal i korupcija. Poslije slijedećih izbora ne ćeš više ni ovako govoriti, jer češ čuvati svoju rit i ti buš na redu iako ništa ne znaš. Otići će i crni marko i doči netko tko će se lopovlukom više baviti, a posebno gdje ga uvijek ima -hdz.
Kiwi2, Ti sigurno radiš za Kiwi-a 1., onog kojem grozničavo treba HR uvest u EU, samo kako bi u miru i prije svojih devedeset ljeta ostvario svoj davno sanjani san, pa u EU - na sjeveru Francuske (granica s Luxembourgom gdje je \"spremio\" kofere love koju je popalio dijaspori) konačno otvori onaj \"GO-GO bar\" (za kurve, kriminalce i pevaljke) koji nije uspio otvoriti u svojoj rodnoj ORAHOVICI. Ostat će zapisano u povijesti da je prosječni selski službenik i LOLA uspio razbucat jednu federaciju i jednu suverenu državu samo kako bi otvorio svoj GO-GO bar za kurve, kriminalce, pevaljke... Nama sad samo preostaje čekat, pa vidit jel će mu novi EU poslodavci omogućit ono što mu nisu prethodni YU poslodavci... kiwi2, iz ove moje EU perspektive previzije ne idu tebi u korist. Reklo bi se da nećeš besplatno žderat i pit u GO-GO baru Kiwi-a 1....nego ćete i ti i tvoj imenjak u EU baru besplatno služit žderaču i piće EU predatorima...pa ćete razmišljat kako razbucat EU, ali kako jedan životni vijek svejedno nije dovoljan za toliko rušilačkih pothvata, morat ćemo pričekat ...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
. ...zabrinjavajuce!!! ........ . ..Skup drugova lopova, prodavača magle i demagogije! ... . .di je capo krivanjuska..?? .