Kosor: Ove godine radno će se aktivirati 150 tisuća ljudi
Namjerava se i povećati razina zapošljivosti i participacija starijih osoba, kao i mladih te rješavanje problema dugotrajne nezaposlenosti
Komentari 695
lako je njima čuvat stoku kad imaju čobankovića....a što mi koji nismo čobani-kovići
@ Rocky 3 \"pa nije ti ovo Vuk Vrhovec da se broje krvna zrnca\" --- Pa ne broji vagabund krvna zrnca Vasiljevićki, Stanimiroviću ili Pupovcu. Broji ih Tusu, Stipetiću, Ademiju i Kotromanoviću.
. . ....Vrijeme je da svi postanemo čobani, drugo nismo ni zaslužili.. . .svega se čovjek nasluša u ovom svom kratkom životu...ali ovo ...oni nam uredno uriniraju po glavi a mi im zahvaljujemo što nam svakodnevno ponavljaju da je našaa glupost beskonačna.. . ...................nazdravlje....................... .
. . .OVCE onima... koji su godinama glasali za HDZ .... . Uz ispriku tim korisnim životinjama . .
. .30 % želi Jadranku Kosor za premijerku. . .Pa zar nije po anketama 6% u u hrvatskoj neobrazovano i nepismeno? . .Koji su ovih 24% ? . . Lažni branitelji i državni neradnici... . . Užas i jad... . .
. . .Mozda bi amater - premijerka zeljela Hrvatsku pretvoriti u ovcarsku zemlje?, pa da bude premijerka za OVCE mislim da bi joj to vise odgovaralo jer bi se vratila svojim korjenima . jer njen kraj je poznat po uzgojuju ovaca. . Kako nemoze vise obnasati duznost a i nije sposobna da bude premijer jedne zemlje vjerojatno bi joj vise odgovaralo da bude premijer za OVCE-a . .kako kazu svaka ptica svome jatu leti pa tako i ona.... . .
Negdje oko Mostara ude čovjek s bijelom čarapom na glavi u autobus Centrotransa iz Sarajeva. Izvadi pištolj i kaže: - Ajmo novce, marke, nekretnine, zlatnine sve na sunce! A drugi viče: - Nemoj kume mene ja sam Hrvat! Odgovara mua mu pljačkaš: - Ma čuj ti njega! Ovo je pljačka, a ne popis stanovništva
citat: DOSTA je bilo političkog pritiska na novinare i cenzure na javnoj televiziji, oštro je poručio Roger Helmer, član Europskog parlamenta iz Velike Britanije, u otvorenom pismu koje je poslao v.d. glavnog ravnatelja HRT-a Josipu Popovcu, v.d. ravnatelju HTV-a Mislavu Stipiću i direktorici programa Hloverki Novak Srzić. Uredniku Informativnog programa Renatu Kuniću Helmer nije pisao, vjerojatno je čak i do Europskog parlamenta došao glas kako je on sasvim nebitan. . \"Osobno sam svjedočio pritisku koji je hrvatska Vlada vršila na BBC nakon što je reportaža pod naslovom \'Hrvatska je prokleta kriminalom i korupcijom\' emitirana na njihovom Radiju 4 u travnju 2009. Drskost hrvatske Vlade u napadu na nezavisnu medijsku grupaciju bila je bez presedana\", kaže Helmer. Bilo je to, doduše, još dok je premijer bio Ivo Sanader. Ali situacija se nije poboljšala ni pod njegovom nasljednicom Jadrankom Kosor. Ako išta - pogoršala se.
Dosta je bilo HDZ-ove samovolje na Prisavlju! Iako je ukupna medijska situacija u Hrvatskoj zabrinjavajuća, Helmer se u svom pismu najviše fokusirao na HRT. Javna je televizija, tvrdi zabrinuti europarlamentarac, glavni izvor informacija u Hrvatskoj i dužna je građanima kojii je financiraju omogućiti nezavisno izvještavanje i kritičko razmišljanje. Umjesto toga, ističe Helmer, čelnici HRT-a sustavno provode cenzuru koja je u funkciji pogodovanja premijerki Jadranki Kosor i njenom HDZ-u. \"Saznao sam da je HRT ukinula važne političke i ekonomske emisije poput \'Latinice\', \'Poslovnog kluba\' i \'Otvorenog\'. Nadalje, drugi ekonomski i politički programi koji su ohrabrivali kritičko razmišljanje i nudili rješenja najnovijih ekonomskih i političkih izazova poput \'Paralela\' i \'Lica nacije\' konstantno mijenjaju dane i termine emitiranja. Jedini razlog takvog ponašanja mogao bi biti pokušaj da se smanji popularnost i gledanost takvih programa\", tvrdi Helmer.
nevjerojatno ,žesko a tako laže cijelu naciju,jaca srami se ....
A kad se Jaca probudila, onda je skužila da je to bio samo san.
Kosor: Ove godine radno će se aktivirati 150 tisuća ljudi, koji su bili pasivizirani !
Ma luda je ko gljiva.......prolupala
Blago siromašnima njihovo je kraljestvo nebesko ! Blago Hrvatima njihova je vlada genijalna - STOKO SITNOK ZUBA !
ova je počela ko i Čačić, nakon što su otovrili 80 tisuća radnih mejsta na kraju njihovog mandata je bilo 330 tisuća nezaposlenih jer je bilo ugašeno 120 tisuća radnih m,jesta. Dakle situacija je na kraju njihovog mandata bila neštoo gora nego je danas s tom razlikom što tada po vladajućima nitko nije pljuvao, no ipak mislim da Kosoricu treba maknuti, ne zbog loše gospodarske situaicje već zbog veleizdaje, zbog mijenjanj azakon akako bi pogodovala srbijancima sa stanovima i miroivnama, jer je pokušala im dati teritorijalnu autonomiju i jer je Puhovski najavio da će dotična podržati osnivanej REKOMA, ali, zamsilite, nakon izbora, dakle kani nas gadura prevariti, preij izbora je Hrvatgica, nakon izbora kani biti jugoslavenka., dole s tom babom
ajme ljudi tko će ih istrpiti do izbora?
ne može se hrvate natjerati raditi, baš i da se hoće. njima je svaki posao ispod časti. tobože ga traže, a mole boga da ga ne nađu. teško im sjedit na pašnjaku, čitat knjigu i pratit gdje ovčice pasu. nečuveno. u svijetu ljudi rade na dva-tri posla, kako bi preživjeli i ne pljuju po državi, a ovdje bi da im država sama traži i izmišlja posao. najbolje bi bilo kad bi ova država imala sisu, ko vučica iz rima, pa da hrvati samo leže i sisaju.
04.02.2011. u 15:49h Rocky 3 je napisao/la: Da je Čobanković prava rvatina bio bi Pastirević ___________________________________________________________ Da je Rocky 3 prava Hrvatina ne bi pisao kao i ostali izrodi koji ovamo dolaze.
samo jedan od primjera hadezeovskih laži....u ovom slucaju bjeloglave supice gamad nesposobna
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Vasiljevićka u akciji. Jaco jesi dali tvoj sin ide čuvati ovce? NE njega si uhljebila na hrt-u. A sav Hrvatski narod mora plaćati pretplatu za tvog sinčića.