Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 148
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
PLAN ZAPOŠLJAVANJA
Povratak na članak

Kosor: Ove godine radno će se aktivirati 150 tisuća ljudi

Namjerava se i povećati razina zapošljivosti i participacija starijih osoba, kao i mladih te rješavanje problema dugotrajne nezaposlenosti

Komentari 695

OB
-obrisani-
14:13 04.02.2011.

@ unknown99 \"Jeli sam Ljudevit Gaj rekao da ljudima mora biti jasno da netko sa nizom spremom ne moze imati kao netko i sa fakultetom.\" --- Naravno, zato su Rojs i Zagorec na Prometnom faksu u rekordnom roku postali VSS. Zato su valjda Novu godinu 1991. dočekali kao šoferi, a 2001. kao bogata gospoda... prije 1991. su bili obični SSS.

VL
UN
unknown99
14:13 04.02.2011.

Inace ono sto mi je fascinanto u svemu tome, kako Kosorica naglasava da stvari moraju biti neovisne od politike, pa je onda Popijaca gurnula kao \"uspjesnog\", Milosevica isto, kao ljudi koji su dosli zbog sposobnosti i jer nesto mogu napraviti, a ne stranacke pripadnosti.Pa onda svi cudom kasnije zavrsili upravo u HDZu. Danas vidimo kako je popijac \"uspjesan\" - postao je obicno politicko potrckalo.

VL
OB
-obrisani-
14:14 04.02.2011.

@ unknown99 \"HDZ ti je upravo ljeva stranka.Jer ljevicari mir kupuju socijalom, ljevicari i komunisti svoje vode glasaju aklamacijom, a ne izborima.\" --- Zaboravio si i još par značajki socijalističkog načina vladanja koje HDZ ispoljava, naime visoke poreze i preveliku državnu birokraciju. Osim ako birokraciju ne računaš pod socijalu, u stilu da je socijala svatko onaj tko parazitira na državnom proračunu.

VL
OB
-obrisani-
14:34 04.02.2011.

@ vagabund \"Sigurno ne misle poput generala u Haagu\" --- Da, što zna Ademi o haškim sudnicama i zatvorima. Nije kao da je tamo bio i sekunde, jel\'da?

VL
UN
unknown99
14:19 04.02.2011.

04.02.2011. u 14:14h Svantevid je napisao/la: _____ U pravu si, no jos mi kroz glavu odzvanja ono deranje i poklici izbora Kosorice vikanjem :) Demokratski nema sto, kao i prije tisucu godina biraju se, oko logorske vatrice aka Sanadera urlicima.AA istina, nisu se nesto ni uzdigli od tog vremena, samo umjesto onih krznenih gacica nose skupa odijela i satove.

VL
OB
-obrisani-
14:24 04.02.2011.

@ vagabund Još te jednom pitam, vezano na tvoju klevetu protiv potpisnika izjave: \"Interesantno da nijedan od ovih potpisnika nije u Haagu, ali zato znamo kako misle. \" Hajde vagabunde, kako misle ljudi koji su u ratu bili načelnik Glavnogg stožera OS RH, zapovjednik obrane Šibenika, zapovjednik obrane Vukovara, zapovjednik slavonskog bojišta... što su oni, četnici?

VL
OB
-obrisani-
14:26 04.02.2011.

@ unknown99 \"jos mi kroz glavu odzvanja ono deranje i poklici izbora Kosorice vikanjem :)\" --- Ih, sad ćeš reći da te javno glasanje pod okom Velikog Vođe (koje mora biti stopostotno, naravno) podsjeća na sjevernokorejske partijske konferencije. . Gdje su ona vremena kada se predsjednik HDZ-a birao krivotvorenjem listića i unajmljivanjem Borbaševih razbijača da izbacuju glasače tvog protukandidata?

VL
MR
mravac
14:26 04.02.2011.

vagabund ajde smiri se malo i ne psuj a i ne pljuj... Sada će ti doći Pippo9 i srediti par koza s kojima možeš uživati.

VL
UN
unknown99
14:31 04.02.2011.

Svantevid To Sanader bolje zna, a njega su brze bolje pustili iz Hrvatske da ih nebi dosao glave :)

VL
OB
-obrisani-
14:32 04.02.2011.

@ mravac Ma pusti, vagabund i Ljudevit_Gaj su tipovi kojima je Kalmeta pošten a zapovjednici obrane Hrvatske ljevičarska i četnička smeća. Treba li išta dodati?

VL
OB
-obrisani-
14:32 04.02.2011.

04.02.2011. u 14:24h Svantevid je napisao/la: Hajde vagabunde, kako misle ljudi koji su u ratu bili načelnik Glavnog stožera OS RH, zapovjednik obrane Šibenika, zapovjednik obrane Vukovara, zapovjednik slavonskog bojišta. _____________________________________________________________ Sigurno ne misle poput generala u Haagu, a njihoveve razne izjave govore kako misle. Zna masonjerija koji im generali smetaju, pa ih otpremili u Haag.

VL
OB
-obrisani-
14:35 04.02.2011.

@ vagabund Lijepo je vidjeti da pljuješ po ljudima koji su u ratu zapovijedali obranom Hrvatske, ali se držiš Kosorice i Stanimirovića. Jasno ilustira tko je Kosoričino glasačko tijelo.

VL
OB
-obrisani-
14:40 04.02.2011.

@ unknown99 \"A uz to da ne spominjem, da je HDZ izdao branitelje i prodao ih za svoje fotelje. Kosoricu koja drzi cetnika Stanimirovica, placa njegove spomenike po Srbu, suti na njegove izjave o Vukovaru, financira Pupovceve novine, i to sve samo da zadrzi svoju fotelju jer bi bez SDSS-a vlada pala. I ti pricas o izdajama, srami se licemjerju... \" --- Kome to pričaš, vagabundu ili Ljudevitu?

VL
OB
-obrisani-
14:43 04.02.2011.

@ unknown99 \"A uz to da ne spominjem, da je HDZ izdao branitelje i prodao ih za svoje fotelje.\" --- Sad ćeš reći i da su Interpolovu optužnicu protiv Purde godinama sakrivali HDZ-ovci, a znamo da su tadašnji ministri Kirin, Lovrin i Kosor svi odreda SDP-ov kadar.

VL
OB
-obrisani-
14:45 04.02.2011.

Uz to, optužio bih i medije zbog brojnih izjava o generalu Ademiju koji je otišao u Haag, a vagabund nam lijepo kaže da Ademi nije bio u Haagu. To je sve judeomasonska zavjera da bi vagabund ispao dozlaboga neobaviješten.

VL
OB
-obrisani-
14:46 04.02.2011.

Isto tako, zamjeram izvještavanje o Kosoričinom lipanjskom pokušaju proguravanja saborskog priznanja Zajednice srpskih opština Istočna Slavonija kao pravnog subjekta s kojim bi RH morala ravnopravno pregovarati.

VL
OB
-obrisani-
14:47 04.02.2011.

Kako vidim, ovdje mogu pisati samo cetnicki petokolonasi i hrvatski kvislinzi poput Svantevida. Nije cudo da se ni jedan pravi Hrvat ovdje ne javlja. Bravo Admine.

VL
OB
-obrisani-
14:49 04.02.2011.

@ vagabund \"Nije cudo da se ni jedan pravi Hrvat \" --- Po kriterijima koje si do sada pokazao, \"pravi Hrvat\" bi trebao imati barem par mjeseci staža u vojski ili vladi SAO Krajine, odnosno koalirati sa takvim osobama. Jer jedino takve osobe na napadaš da nisu \"pravi Hrvati\". . Ali si s druge strane za četnikovanje optužio pola zapovjednog kadra HV u periodu 1991-1995.

VL
OB
-obrisani-
14:52 04.02.2011.

04.02.2011. u 14:49h Svantevid je napisao/la: Ali si s druge strane za četnikovanje optužio pola zapovjednog kadra HV u periodu 1991-1995. ______________________________________________________________ Naravno, profesionalni placenik poput tebe izvrce stvari, ali to nije za cuditi. Koliko lipa dobijes po postingu?

VL
OB
-obrisani-
14:53 04.02.2011.

@ vagabund Izvrćem. Ti si rekao: \"Interesantno da nijedan od ovih potpisnika nije u Haagu, ali zato znamo kako misle. \" Hajde vagabunde, kako misle ljudi koji su u ratu bili načelnik Glavnog stožera OS RH, zapovjednik obrane Šibenika, zapovjednikk obrane Vukovara, zapovjednik slavonskog bojišta

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.