Kosor: Ove godine radno će se aktivirati 150 tisuća ljudi
Namjerava se i povećati razina zapošljivosti i participacija starijih osoba, kao i mladih te rješavanje problema dugotrajne nezaposlenosti
Komentari 695
unknown99 ovi luđaci naši nemaju koncepta...nemaju ideje...nemaju znanja...nemaju muda . njihov program je...voda nas nosi...poplava ide ...pa kaj ispadne....kaj bu ...bu
Ljudevit _Gaj Pa ti si očito neki đukac.... . ....kako se usudiš uspoređivat Josipovića i zločinačku nakupinu lopova....
@ Ljudevit_Gaj \"HDZ je prošao sa hrvatskom kroz najteža vremena od stvaranja, do borbi s krizom, pa sad i s korupcijom i kriminalom\" --- Da, sjećamo se krađa novca namijenjenog obrani, dijeljenja stanova podobnima, ratne privatizacije... Hrvati su svi nešto dobili. Jedni su dobili izbjegličke barake i PTSP, a drugi tvornice za jednu kunu i masno plaćane radna mjesta na kojima ne moraju iskazati ni trunku sposobnosti ili poštenja... ali svi su nešto dobili. . Čestitam Ivi Sanaderu na njegovom čišćenju HDZ-a od kriminalnih elemenata Pašalića, Glavaša i Rojsa. Zahvaljujući njemu HDZ danas nije umiješan niti u jedan skandal. Jednako je efikasna i HDZ-ova borba protiv krize, evo nam dolaze Francuzi i Nijemci učiti kako se dobro sa njom nosimo.
Ljudevit Gaj ______ Molim te bez tih HDZeovih floslula, mi smo stvarili drzavu, i HDZ je Hrvatska jer mi se tlak digne na 220.Hrvatsku su stvorili branitelji od krvi i mesa, svih politickih i bilo kojih drugih stavova i uvjerenjaa s jednim ciljem - Samostalnom, neovisnom, demokratskom, ponosnom Hrvatskom.I ostavimo taj dio do 95te godine bez polemiziranja.A isto tako su si ti HDZeovci toga vremena tu svoju \"borbu\" itekako dobro naplatili, a neki jos naplacuju i sada.Da ne spomenemo da je sav korijen korupcije i kriminala proizasao upravo iz toga vremena privatizacija i osobnih bogacenja od 97me pa na ovamo, i da pocinje upravo za vladavine HDZa. I upravo tvoj nastup da mene okrenes lijevo je jedini nacin kako bez argumenata i floskulama pokusavas diskreditirati nekoga.S tim se vi u HDZeu sluzite vec godinama.Ja sam itekako desno orijentiran (ne bas nacionalno ekstremisticki jer mislim da nijedan ekstremizam nije dobar), kapitalist itekako jer se danas zivi od novaca, ne mogu reci da sam svake nedelje u crkvi, no postujem vjeru, prema tome po tim stavovima koje pricas HDZ bi svakako za mene bio izbor stranke.Nisam niti ljevicar, niti zelim ex drzavu nazad, niti se zalazem za neke kom.ideologije.Oke, jesam socijalista, stalo mi je da se ljudi i oni socijalno ugrozeni zastite, no to me ne svrstava niti ekstremno ljevo niti komun.sto vi cesto volite naglasavati. Sto mene nije zadovoljilo? Toliko toga da prije 20god nisam mogao niti sanjati gdje ce nas ovi lopovi dovesti.Od toga da je pravna drzava samo na papiru, da je leglo kriminala i korupcije, da je gospodarski i industrijski unistena, da mi nista ne stvaramo i proizvodimo vec samo uvozimo.I to uvozimo skart i sranje robu sto nam zaracunavaju po duplo vecim cijenama, da svi nemaju istu sansu, da se svojim radom i znanjem ne moze ostvariti normalan zivot.Da smo zaduzeni, upropasteni, da se sve radi uz pomoc veza, kumova, stranacke pripadnosti, da su nam ljudi u vladi i razni menaderi politicki podobni, a ne sposobni, oces jos, knjigu bi mogao napisati....
@ unknown99 \"Molim te bez tih HDZeovih floslula, mi smo stvarili drzavu\" --- Nije to HDZ-ova nego Partijska floskula još od 1945. Jedino su HDZ-ovci masovnim prelaskom iz Partije prenijeli i mentalitet. I drugu Titu popalili kupaće gaće i maršalsku uniformu.
Oprostite gospodo \"Ljudevitu Gaju\",znamo da je odavno umro pa čovijek bunca !
@ vagabund \"Interesantno da nijedan od ovih potpisnika nije u Haagu\" --- Ajd to reci Ademiju u lice.
kako mogu uspoređivati Josipovića i HDZ??!!!! sjedio je u Hagu sa tužiteljima koji su sudili našim generalima.... okupio je oko sebe savjetnike, kriminalce koji da nisu tamo vjerojatno bi primili kaznenu prijavu!!!!! kako mogu uspoređivati, pa on se s nikim ne da usoprediti, jer on je obećavao pravdu dao je sve samo ne to... otišao se u srbiju ispričati i relativizirati pojam agresora i žrtve.... to mu je pravda...gadimi se, FUJJ
sjedio je u Hagu sa tužiteljima koji su sudili našim generalima.. _____ Aha, a nasa premijerka je Purdu izdala, oprala ruke i ostavila ga na milost i nemilost BiH koja ce ga vrlo vjerojatno izruciti Srbiji. Zbog EU su izdalii branitelje, iste one na koje se pozivaju kad treba glasati, jer su oni ti koji su stvorili Hrvatsku. Ma ajde molim te, meni se takvi tvoji gade, i ti pricas o licemjerju...
unknown99 ne shvaćam što spasiteljsko i ohrabljujuće vidiš u Milanoviću, ili Čačiću; pusićki??!!! Prosvjetli me.... i kako oni, ako si desno orijentiran, mogu ikako zadovoljiti tvoje sve stavnove i što ti oni mogu ponuditi....ŠTO???? Kada nisu sposobni preuzeti odgovornosti sadaa u svojim strankama i na svojim mikrorazinama....kako bi to da su na vlasti... a još gore je njihove cijelovremeno licemjerstvo!!! i Likovanje, njima je drago što je hrvatskom čovjeku loše jer to njima trenutno ide u prilog i nemaju oni neko spsiteljsko rješenje, treba samo vremena ..... SDP samo može još dodatno zatrovati društvo, jer u SDP-u stvarno stoji TITOVA slika, u prostorijama gdje se njihovi mladi okupljaju... ŠTo zto govori, po meni je tito zločinac!!!! Zar oni ne veličaju jednog od najvećeg zločinca u povijesti hrvata, Ivo Sanader za njega je mačiji kašalj!!!
@ Ljudevit_Gaj \"sjedio je u Hagu sa tužiteljima koji su sudili našim generalima....\" --- \"S indignacijom odbacujemo sve laži o tome da je Ivo Josipović sudjelovao u pisanju optužnica Haškoga suda protiv hrvatskih generala. Upravo suprotno, Ivo Josipović je štitio interese Hrvatske države u Haagu, posebno braneći Hrvatsku u predmetu “sub poene”. Uz to, nekolicini je optuženih branitelja aktivno pomagao u pripremanju obrane.\" Potpis: general zbora Petar Stipetić general zbora Antun Tus general zbora Martin Špegelj general Rahim Ademi, zapovjednik obrane Šibenika brigadni general Josip Zvirotić, zapovjednik 3. gardijske brigade stožerni brigadir Ante Kotromanović, zapovjednik 4. gardijske brigade brigadni general Ivica Obrovac, zapovjednik 5. gardijske brigade brigadni general Veselko Gabričević, zapovjednik 163. brigade brigadir Branko Borković – Mladi Jastreb, zapovjednik obrane Vukovara . . .
hahahahahah....možeš si misliti..... a to što mu je otac bio šerif golog otoka??!!!! aaa?????? Odakle njemu 6 stanova...gdje je tu pravda,, a??
04.02.2011. u 13:55h Ljudevit _Gaj je napisao/la: unknown99 ne shvaćam što spasiteljsko i ohrabljujuće vidiš u Milanoviću, ili Čačiću; pusićki??!!! Prosvjetli me _____ A tko je ovdje spomenuo Milanovica, Pusicku ili Cacica? Molim te gdje sam ja to napisao? Ilili kad nisi sposoban napisati argument opet kao i do sada se sluzis time? Vec videno u HDZu, zato mi se i gadite... I kao sto ti rekoh, hocu sposobne i postene, a HDZ to nije. A vec kad spominjes, HDZ ti je upravo ljeva stranka.Jer ljevicari mir kupuju socijalom, ljevicari i komunisti svoje vode glasaju aklamacijom, a ne izborima. Prema tome, niti ja ne znam sto ti kao desnicar glasas za ljevo orijentiranu stranku, osim sto ponavljas isto sto i ti licemjeri HDZ je Hrvatska...
A uz to da ne spominjem, da je HDZ izdao branitelje i prodao ih za svoje fotelje. Kosoricu koja drzi cetnika Stanimirovica, placa njegove spomenike po Srbu, suti na njegove izjave o Vukovaru, financira Pupovceve novine, i to sve samo da zadrzi svoju fotelju jer bi bez SDSS-a vlada pala. I ti pricas o izdajama, srami se licemjerju...
@ Ljudevit_Gaj \"okupio je oko sebe savjetnike, kriminalce koji da nisu tamo vjerojatno bi primili kaznenu prijavu!!!!!\" --- Koliko znam Marko Rakar je samo dugovao Poreznoj zaostali PDV, što otplaćuje već par godina. Nismo vidjeli da Josipović štiti ikoga, upravo obratno... Rakar je odletio zbog stvari za koje se u HDZ-u čak ni ne uzbuđuju. . Upsut, je li Kosorica u prvom mandatu imala ijednog pomoćnika koji nije bio osuđen zbog prijevare države ili privatnih lica?
04.02.2011. u 13:55h Svantevid je napisao/la: @ Ljudevit_Gaj \"sjedio je u Hagu sa tužiteljima koji su sudili našim generalima....\" --- \"S indignacijom odbacujemo sve laži o tome da je Ivo Josipović sudjelovao u pisanju optužnica Haškoga suda protiv hrvatskih generala. Upravo suprotno, Ivo Josipović je štitio interese Hrvatske države u Haagu, posebno braneći Hrvatsku u predmetu “sub poene”. Uz to, nekolicini je optuženih branitelja aktivno pomagao u pripremanju obrane.\" Potpis: general zbora Petar Stipetić general zbora Antun Tus general zbora Martin Špegelj general Rahim Ademi, zapovjednik obrane Šibenika brigadni general Josip Zvirotić, zapovjednik 3. gardijske brigade stožerni brigadir Ante Kotromanović, zapovjednik 4. gardijske brigade brigadni general Ivica Obrovac, zapovjednik 5. gardijske brigade brigadni general Veselko Gabričević, zapovjednik 163. brigade brigadir Branko Borković – Mladi Jastreb, zapovjednik obrane Vukovara _____________________________________________________________ Interesantno da nijedan od ovih potpisnika nije u Haagu, ali zato znamo kako misle.
@ Ljudevit_Gaj \"a to što mu je otac bio šerif golog otoka??!!!! aaa?????? Odakle njemu 6 stanova\" --- Hoćeš li da ti nađem popis upravitelja Golog Otoka iz doba kada su na njemu zatvarali staljiniste, a ne kao kasnije teške kriminalce? Pitam jer na njemu nema Josipovića. . Jedan stan je Ivo dobio od oca koji je - o užasa! - bio direktor Croatia Osiguranja i mogao je sinu nabaviti jedan stan (Vojković je na istoj poziciji zaradio kuće, stanove, zemljišta, brodove...), jedan je naslijedila žena, a ostalo su kupili jer imaju preko 40.000 kuna mjesečnih prihoda. . Da pitamo odakle Sanaderu satovi?
@vagabund \"Interesantno da nijedan od ovih potpisnika nije u Haagu, ali zato znamo kako misle. \" --- Eh da... ajde prosvijetli me kako misle ljudi koji su u ratu bili načelnik Glavnog stožera OS RH, zapovjednik obrane Šibenika, zapovjednik obrane Vukovara, zapovjednik slavonskog bojišta... što su oni, četnici? Super...četnici su nam zapovijedali obranom Hrvatske.
04.02.2011. u 14:05h Svantevid je napisao/la: _______ Jeli sam Ljudevit Gaj rekao da ljudima mora biti jasno da netko sa nizom spremom ne moze imati kao netko i sa fakultetom. Eto, oni oboje imaju fakultet, profesori, visoka primanja i too si mogu priustiti, pa mu ti ne pase jer je iz direktive sa trga fasizma stigla obavijest da o tome pise. Sad da krenemo o Milosevicevih 16 stanova nastala bi amnezija. Ali ga isto tako ne smeta kad HDZeova potrckala bez srednje skole se bogate na sirotinji i upropastavaju je.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
@ Rocky 3 \"pa ajmo onda vozačima govorit....nemojte na crveno......pekarima...nemojte pljuvat u kruh i burek.........tetama u vrtiću.......pazite da djeca ne odu pod tramvaj\" --- Eeeee, ali vozači (ako nisu u HDZ-u kao Zagorec ili Rojs), pekari i tete u vrtiću su osobe koje odgovorno obavljaju svoj posao.