Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 148
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
PLAN ZAPOŠLJAVANJA
Povratak na članak

Kosor: Ove godine radno će se aktivirati 150 tisuća ljudi

Namjerava se i povećati razina zapošljivosti i participacija starijih osoba, kao i mladih te rješavanje problema dugotrajne nezaposlenosti

Komentari 695

OB
-obrisani-
13:00 04.02.2011.

Ma tko bio na vlasti,,biti će izuzetno teško. Trebali bi smanjiti državne namete,za poćetak razvoja gospodarstva,,ali KAKO ?? Nitko ne želi otići,,pa čak ni ja,,što ućiniti ?? Umjesto da smanjimo državnu birokraciju,,mi smo je još povečali neznam

VL
OB
-obrisani-
13:02 04.02.2011.

Pogledajmo našeg Čobankovića Kada ga vidim ,kako laže seljacima ,ja se moram sakriti da me ne vide moji poznanici kako se savijam od smijeha

VL
LG
Ljudevit _Gaj
13:04 04.02.2011.

svi kritiziramo i smatramo da su promjene potrebne, ali kada od nekud trebamo mjenjati i oduzimati...onda radije neka to bude od nekog drugog a ne od mene... i od kud je ova vlada prije dvije dogine pokušala promjeniti stvari nisuu joj dali od sindikata do svih ostalih koji nisu željeli da promjene krenu baš od njih... i tako u krug...i tako nitko neće lako doći do promjena i do rješenjea!!!!

VL
OB
-obrisani-
13:07 04.02.2011.

@ Ljudevit_Gaj \"problem našeg društva, jer ima posla, samo što ljudi neće rade svakakve poslove, recimo čuvanje posla je ispod časti ili nije direktorska fotelja,\" --- To dobro opisuje Kosoricu, kojoj je ovaj posao očito daleko iznad njenih sposobnosti... ali fotelju ne da.

VL
OB
-obrisani-
13:10 04.02.2011.

Ljudevit _Gaj Vlada je glupa ko kujac....ko i predsjednica....da ima koncept, znanje, sposobnost i dosljednost nebi joj sindikat ni neko treći imao što dozvoljavat . kako Vlade Njemačke, Franscuske..pa i Grčke provode zacrtane mjere...a ova koza vodi vladu ko da da ju poplava nosi....čas jedno , čas drugo, gubi se ko guska u magli . ljudi moji....kako vi ne vidite..ili nećete da vidite da ovi kreteni u Vladi nemaju znanja, nemaju za taj posao sposobnosti....kao da šusteru daš da sklapa avione . ....nemaju poima što i kako.....................pa Bože to se vidi iz aviona, a vi ga serete.

VL
LG
Ljudevit _Gaj
13:13 04.02.2011.

ne radim ja ništa posebno, samo nisam ogorčenjak!!!! Nadalje, onima kojima je stvarno teško je sjede za kompijuterom ne pljuju po sadašnjoj situaciji!!!! Vama sigurno nije grozno kako opisujete, navodite samo neke primjere , ekstremen primjere kojih će uvijek biti i kojih ima u SVIM DRŽAVAMA; pa ni mi nismo iznimka!!!

VL
OB
-obrisani-
13:14 04.02.2011.

@ Ljudevit_Gaj \"od kud je ova vlada prije dvije dogine pokušala promjeniti stvari nisu joj dali\" --- Treba li bolje osude ove Vlade od tvojih riječi? \"Mama, ja neću prati zube! Mama, ja neću jesti povrće! Mama ja neću naa spavanje prije 22h.\"... jadan je roditelj koji radi ono što dijete želi, a ne ono što je za njega korisno.

VL
OB
-obrisani-
13:16 04.02.2011.

pa ova koza na skupu mladeži ADZ-a u Splitu viče: \"jooooj dobro je da niste krali\" . . pa kaj je to Stranka kojoj se treba govorit...nemojte krast...zar je to sve što vodeća stranka treba znat....zar je to dovoljna kvalitetee za vodit Državu.....zar netreba imat ništa drugo....zar normalnim ljudima treba govorit...nemoj ukrast...nemoj ubit...nemoj lagat.,,,.i na tome im mi valjda moramo bit zahvalni . ..pa to je isto kao da se zahvaljuješ vozaču autobusa da nije prošao na crveno i nije poubijao putnike............ .........................................ma stoko Zločinačka dajte odite u 100 p.m.

VL
OB
-obrisani-
13:17 04.02.2011.

@ Rocky 3 \"pa kaj je to Stranka kojoj se treba govorit...nemojte krast\" --- Da.

VL
OB
-obrisani-
13:20 04.02.2011.

A svaki živi ADZ-njara krade ....ma nema nijednog normalnog...gdje ga god staviš krade ko stoka . .vozač ministra.......krade .ministar..............krade .predsjednik Vlade .....krade .direktor brodogradilišta .....krade .savjetnik Uprave HAC-a ........krade .direktor HŽ-a...... krade .................ljudi.......dali neko pozna jednog...BAR JEDNOG...ADZ-ovca koji ne krade krade ..............dali se rodio ADZ-njara koji nije lopov.........takve majka ne rađa...

VL
LG
Ljudevit _Gaj
13:20 04.02.2011.

vaš problem nije stanje, već vlast....vi bi rado imali nekoga drugoga na vlasti ali ne zato što bi taj drugi donio promjene, već zato što ste frustrirani već 17 godina...a to onda mjenja stvar, jer sve ovo što pištete o građanima, o nezaposlenima i jadnima licemjernooooo

VL
UN
unknown99
13:23 04.02.2011.

04.02.2011. u 13:20h Ljudevit _Gaj je napisao/la: Ne podmeci sad te HDZeove gluposti.Vise mi je puna kapa tih vasih floskula. Idete mi vise na jetra s tim. Ocu postenu i sposobnu vladu, jeli ti to vise jasno u tvom mozgu?? Ako ce ti ljudi biti i iz HDZa ja cu rado za njih glasati, ali sigurno da ovu danasnju nesposbnu bandu necu podrzati.

VL
Avatar lkis05@htnet-dsl
lkis05@htnet-dsl
13:46 04.02.2011.

Tražim pastira za čuvanje ovaca ,mogu se odazvati svi osim Kosorice jer ona nezna čak ni to!

VL
LG
Ljudevit _Gaj
13:25 04.02.2011.

unknown99 ako ova ne zadovoljava tvoje kritetije poštenja i sposobnosti, koja je alternativa?!!!

VL
OB
-obrisani-
13:25 04.02.2011.

04.02.2011. u 13:17h Svantevid je napisao/la: @ Rocky 3 \"pa kaj je to Stranka kojoj se treba govorit...nemojte krast ***************************************************************** pa ajmo onda vozačima govorit....nemojte na crveno......pekarima...nemojte pljuvat u kruh i burek.........tetama u vrtiću.......pazite da djeca ne odu pod tramvaj.....učiteljicama....nemojtee djecu učit da je 2+2=16......konobarima nemojte ...varat i prodavat malu karlovačku kao veliku.............lopovima...nemojte bit pošteni.............ma u p.m..............kaj smo mi Država ili leglo zločinaca ????

VL
OB
-obrisani-
13:28 04.02.2011.

U svim riječnicima izbacit . riječi:........zločinci....lopovi....zlotvori....kreteni....lažovi....smrdljivci.....đubrad.... . ..i zamijenit ih za puno jednostavniju...........HDZ

VL
UN
unknown99
13:28 04.02.2011.

Ljudevit U svakim demokratskim zemljama stranka obeca nesto prije izbora. Ako u toku svog mandata to ne ispune, lete van.I nema tu mi ovo, mi ono, mi lijevo ili desno.Neispunjenje se placa.Ova vlada to nije ispunila, i finito. Koja jee alternativa to cemo vidjeti, ne kazem ni da to nuzno mora biti SDP da mi to ne podmetnes, ali ono sto je sigurno da ova sadasnja garnitura mora otici. Ono sto su obecali ispunili nisu!

VL
OB
-obrisani-
13:32 04.02.2011.

Jedina kvaliteta ove krave je što je toliko beskrajno glupa i što nije bila sposobna i nije znala zaustavit istrage protiv zločinaca u svojoj stranci kao njezin prethodnik . ..........na tome joj beskrajno i vječno .......................hvala.................

VL
OB
-obrisani-
13:33 04.02.2011.

@ Ljudevit_Gaj \"ako ova ne zadovoljava tvoje kritetije poštenja i sposobnosti\" --- Poštenja? Kalmeta koji je kroz cestogradnju ukrao stotine milijuna kuna? Kosorica koja je ukinula provjeru lažnih branitelja i pod kojom se broj braniteljskih mirovina udvostručio, pa ispada da je 97% ljudi koje je sudjelovalo u \"Bljesku\" prima HRVI mirovinu? Vukelić koji gradi desetke milijuna kuna vrijedan most prema birtiji svog brata i koji koristi vojsku i vojnu mehanizaciju da si izgradi cestu do vikendice? Sposobnosti? Da Kirgistan nije imao oružano svrgavanje predsjednika i etnički rat, Hrvatska bi bila zemlja koja se najgore oporavlja od krize. Koju je, usput, ova vlast ignorirala mjesecima. Nezaposlenost stalno raste. Zaposlenost stalno pada. Zaduženje se stalno povećava. Nelikvidnost se stalno povećava. Niti jedna *korisna* mjera nije poduzeta u zadnjih godinu i pol.

VL
LG
Ljudevit _Gaj
13:33 04.02.2011.

hm....zar je Josipović do sada ostvario išta što je obećao??!!! Slušaj, lako je sada biti general poslje bitki velikih... HDZ je prošao sa hrvatskom kroz najteža vremena od stvaranja, do borbi s krizom, pa sad i s korupcijom i kriminalom..... Što to nije ostvarno??!!! Što to tebe nije zadovoljilo?!!! Vidiš, u hrvatskoj se specifična situacija, jer ako nisi zadovoljan sa vladajućom strankom koja je desno orijentirana...što podrazumjeva sve ono što zastupa tvoje neke ne samo političke već i druge vidike....ne možeš tako lako nezadovoljstvo zadovoljiti odabirom stranke koja je lijevo prema tome...ti si lijevičar koji radi i piše samo kako bi diskreditirao vladajuće jer si frustriran, ali ne zato što ti nije dobro, već zato što si lijevo!!!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.