Kosor: Hrvatska dvostruko bolja od konkurencije s Mediterana!
Prve procjene govore da će ukupni prihodi od turizma u proračunu ove godine biti 4,5 posto veći nego lani, kazala je jučer premijerka Jadranka Kosor. U 2011., najavio je pak Bajs, mogli bi se uvesti izravni letovi iz Hrvatske u SAD.
Komentari 105
Super. Vrijeme je za ulaganja u zimski turizam, jer Austrija pravi u mjesec dana zime u skijalištima 2put više novaca nego hrvati u 6mjeseci turizma. Hočemo skijališta ponad Rijeke i Zagreba, Splita, gdje god se to može. Hočemo vjetroelektrane ii akulumaciona jezere, melioraciju, kanal Dunav Sava, hoćemo zamašnjak u graditeljstvu. To nas može ubrzati
Moj jedan susjed radi u Njemačkoj i plaća mu je (tvrnica ležajeva ) oko 3200 eura i on ,kada dođe u HR na odmor isto govori kao i ti dragi number,eh
eu janez srbski pacove maligni tumoru balanski
JOOOOOOOOOOOOOJ u p.m. kad vidim ovog Bajsa odmah mi se sere. Pa kaj će taj jadnik vodit. Da mu daš dve koze, tri bi zgubil. Kakve će on turiste dovest u p.m. Pa kad taj poćne prićat ima da se svi razbježe u 100p.m.. Onaj Memedi bi bili 14 puta bolji ministar turizma, barem bi dovel one čerge na more
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
13.12.2010. u 12:07h the_number je napisao/la: Ljudi misle da je kod nas najgore ali moraju pogledati i druge zemlje i vidjeti da nigdje nije idealno i da svaka zemlja ima svojih problema.Hrvatska još dobro stoji u odnosu na zemlje u regiji i po turizmu i po napretku u ostalim državnim segmentima. ========================================================== Dragi prijatelju: ti sigurno radiš u Europi pa nemaš pojma ni o ćemu,ali uvjeren sam nekako,, da dobivaš više od 350 Eur mjesećno plaće od nas u HR,a sve su ostale cjene iste ili malo veće nego u EU