Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 165
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Turizam
Povratak na članak

Kosor: Hrvatska dvostruko bolja od konkurencije s Mediterana!

Prve procjene govore da će ukupni prihodi od turizma u proračunu ove godine biti 4,5 posto veći nego lani, kazala je jučer premijerka Jadranka Kosor. U 2011., najavio je pak Bajs, mogli bi se uvesti izravni letovi iz Hrvatske u SAD.

Komentari 105

OB
-obrisani-
12:30 13.12.2010.

13.12.2010. u 12:07h the_number je napisao/la: Ljudi misle da je kod nas najgore ali moraju pogledati i druge zemlje i vidjeti da nigdje nije idealno i da svaka zemlja ima svojih problema.Hrvatska još dobro stoji u odnosu na zemlje u regiji i po turizmu i po napretku u ostalim državnim segmentima. ========================================================== Dragi prijatelju: ti sigurno radiš u Europi pa nemaš pojma ni o ćemu,ali uvjeren sam nekako,, da dobivaš više od 350 Eur mjesećno plaće od nas u HR,a sve su ostale cjene iste ili malo veće nego u EU

VL
OB
-obrisani-
12:31 13.12.2010.

Super. Vrijeme je za ulaganja u zimski turizam, jer Austrija pravi u mjesec dana zime u skijalištima 2put više novaca nego hrvati u 6mjeseci turizma. Hočemo skijališta ponad Rijeke i Zagreba, Splita, gdje god se to može. Hočemo vjetroelektrane ii akulumaciona jezere, melioraciju, kanal Dunav Sava, hoćemo zamašnjak u graditeljstvu. To nas može ubrzati

VL
OB
-obrisani-
12:32 13.12.2010.

Moj jedan susjed radi u Njemačkoj i plaća mu je (tvrnica ležajeva ) oko 3200 eura i on ,kada dođe u HR na odmor isto govori kao i ti dragi number,eh

VL
OB
-obrisani-
23:24 13.12.2010.

eu janez srbski pacove maligni tumoru balanski

VL
PI
piccolo
18:51 16.12.2010.

JOOOOOOOOOOOOOJ u p.m. kad vidim ovog Bajsa odmah mi se sere. Pa kaj će taj jadnik vodit. Da mu daš dve koze, tri bi zgubil. Kakve će on turiste dovest u p.m. Pa kad taj poćne prićat ima da se svi razbježe u 100p.m.. Onaj Memedi bi bili 14 puta bolji ministar turizma, barem bi dovel one čerge na more

VL
« 1 2 3 4 5 6 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.