Kosor: Hrvatska dvostruko bolja od konkurencije s Mediterana!
Prve procjene govore da će ukupni prihodi od turizma u proračunu ove godine biti 4,5 posto veći nego lani, kazala je jučer premijerka Jadranka Kosor. U 2011., najavio je pak Bajs, mogli bi se uvesti izravni letovi iz Hrvatske u SAD.
Komentari 105
bulldog - Sanader je već pospremio novac na sigurno za sve što si nabrojao,,samo je pitanje ,kada će i aktivirati financiranje,,,kako neki kažu : Treba biti strpljiv
Jaco van iz tidjeg stana
Jadranka Krosor živi u oblacima.
Zahvaljujući snažnoj i iznimno bogatoj turističkoj sezoni tokom2011-g.,hrvatska snažno grabi prema svjetlu na kraju tunela
Hrvatska mora propasti, ,jer je ona zaboravila da napravi produkciju da bi mogla radna mjesta stvarati i izvoziti. To zahvalite ovoj vladi, nece se niti sada nista promjeniti. Sad ce vas malo zabavljati o Sanaderu i tako ce vrijeme opet proci. Za 2011 opet 5 miliardi novih dugova i opet 50-70 tisuca novih nezaposlenih !!! Preporucujem mladima i studiranima da si polako traze radno mjesto u inozemstvu jer u Hrvatskoj dugorocno nemaju sansu za normalni zivot !!!!!
Premijerka Kosor, koja je jučer u Zračnoj luci Zagreb vodila sjednicu Povjerenstva za turizam ................................................................................................................................................... ..naježim se kada čujem riječ Povjerenstvo , poučeni dosadašnjim iskustvom svako povjerenstvo je bilo promašaj tako će i ovo .Želim uspjeh tur.radnicima ali da nijee bilo štrajka u Grčkoj....ne znam da bi bili takvi rezultati.
d dej after jesterdej mi smo na putu prema putu izlaska iz krize.
Umjesto da nas industrija, proizvodnja i izvoz izvlače iz krize, oni se hvale time što je CA prevezla 5 mil putnika. Odlično. Što mi obični građani imamo od toga? Turizam bi trebao biti samo dodatni izvor prihoda u državnu blagajnu,, ali budući da je u ovoj banana državi sve naopako, tako je turizam ovdje i jedini stvarni izvor prihoda. BDP je u debelom minusu iako je turistička sezona bila i više nego dobra. Da li vam to nešto govori? Otvaranje novih radnih mjesta, ulaganje u proizvodnju i smanjivanje broja županija i gradova na normalan i realan broj odnosno, smanjivanje broja onih koji žive na državnim jaslama je jedini način za spas Hrvatske, ali ova kriminalna bagra nije sposobna niti da napravi korak ka tome cilju, a kamoli da nešto konkretno i naprave po tom pitanju. Idemo dalje.
Prodaje maglu. Vratila se iz Libije...ni slova. Vratila se iz Egipta...ni slova. Sad prodaje pricu o sezoni 2011... Da li su sanirali domacinstva stradala od poplave ili cekaju ljeto pa da se sve posusi... Samo prodaju maglu, sminkaju se i i smjeskaju. Svatko bi tako mogao voditi zemlju. Mozda i sa boljim rezultatima.
Vrijeme je da ova Vlada ode.... Bez vizije, bez sposobnih ljudi u Vladi.... Stalna demagogija i bezbroj izgovorenih lazi.... Sramite se....
Pa zar ova još nije naučila ili shvatila da se za kakanje koristi wc, a ne usta i javnost...?
\"na tragu smo da nađemo trag prema putu koji vodi do tragova puta gdje ćemo naći put do traga puta izlaska iz krize\"
admine ti si ANTI HRVAT CETNICKOG PORIJEKLA Doci ce ti netko HRVATSKOG PORIJEKLA TVOJE CETNICKE GLAVE POLIt GLAVE PADAJU PAST CES I Ti GLUPI MAJMUNE . SKO IMAS MUDA OBIJAVI OVAJ TEXT Pozdravljam te JEBENI CEDO
Evo, direktno sa portala gdje se nude poslovi, kopirao sam spisak \"novih poslova\" i to su ujedno i skoro svi ponuđeni novi poslovi (dva sam izostavio jer se radilo o kuharu i mehaničaru) : ###################################### Grafički / web dizajner (m/ž)ž) Urednik pravne redakcije (m/ž) Profesori stranih jezika (m/ž) Asistent direktora prodaje za terenski rad (m/ž) Deputy Project Manager (m/f) Project Manager (m/f) TV voditelj (m/ž) Suradnik u prodaji i marketingu (m/ž) Telefonist (m/ž) Trgovački putnik - akviziter (m/ž) Voditelj prodaje za Hrvatsku (m/ž) Samostalni knjigovođa / računovođa (m/ž) Zastupnik u prodaji osiguranja (m/ž) Konobarica (m/ž) Taxi vozač (m/ž) ############################################## Koji od tih poslova nešto proizvodi? Koji od tih poslova pridonosi??? Mi trebamo tvornice, snažnu idustriju i proizvodnju, a to je ono čega mi više NEMAMO!!! Privatizacijom smo ostali bez svega, njih nekolicina je potrpala novce od tih tvornica u džepove a ljudi ostali gladni i na ulici kao psi! Za ovakvu se Hrvatsku mi nismo borili!!! Nikad mi nećemo naprijed dokle god su nam glavne ponude za posao telefonisti i trgovački putnici!!
Mazanje očiju, turizam treba biti sporedna gospodarska djelatnost.Odvija se samo 3 mjeseca i to većinom u priobalju. Hrvatskoj treba industrija, mora se radit 12 mjeseci u cjeloj Hrvatskoj.
nemre se izravno letiti iz hrvatske u usa iz jednostavnog razloga: zagrebacki aerodrom ima prekratku pistu za transkontinentalni jet....uz put, croatia airlines je jedna od najnecijenjenijih (s razlogom) avio-kompanija u evropi...
Kako ce vlada imati viziju? Izadji malo van i pogledaj na koji su nacin organizirane kompanije i na koji nacin je organiziran njihov menadzment, sve ce ti biti jasno. Mi smo imali kroz pretvorbu i zaduzenja stvoriti snaznu ekonomiju, noo mi smo taj novac potrosili na snobove, lazne branitelje, administraciju, sminkere i ostale parazite. Nema vise izlaza jer smo pokvarili svoj vlastiti narod. Nas mentalitet i radne navike su u totalnoj suprotnosti sa progresom. Jedino sto ostaje je rasprodaja zemljista, suma, voda,........no, i to je kratkorocno rijesenje. Mi se moramo promjeniti mentalno i to \"iz temelja\".
JADRANKA KOSOR će rekonstruirati vladu.JAVNOST je najviše primjedbi imala na bliske prijatelje IVE SANADERA , Kalmetu i Šukera, Milinovića. HOĆE LI KOSOR KALMETU OSLOBODITI ministarske dužnosti?
Najsigurniji parovi- uvjerite se http://vaha-tips.blog.hr/
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ljudi misle da je kod nas najgore ali moraju pogledati i druge zemlje i vidjeti da nigdje nije idealno i da svaka zemlja ima svojih problema.Hrvatska još dobro stoji u odnosu na zemlje u regiji i po turizmu i po napretku u ostalim državnim segmentima.