Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 166
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Turizam
Povratak na članak

Kosor: Hrvatska dvostruko bolja od konkurencije s Mediterana!

Prve procjene govore da će ukupni prihodi od turizma u proračunu ove godine biti 4,5 posto veći nego lani, kazala je jučer premijerka Jadranka Kosor. U 2011., najavio je pak Bajs, mogli bi se uvesti izravni letovi iz Hrvatske u SAD.

Komentari 105

TN
the_number
12:07 13.12.2010.

Ljudi misle da je kod nas najgore ali moraju pogledati i druge zemlje i vidjeti da nigdje nije idealno i da svaka zemlja ima svojih problema.Hrvatska još dobro stoji u odnosu na zemlje u regiji i po turizmu i po napretku u ostalim državnim segmentima.

VL
OB
-obrisani-
12:35 13.12.2010.

bulldog - Sanader je već pospremio novac na sigurno za sve što si nabrojao,,samo je pitanje ,kada će i aktivirati financiranje,,,kako neki kažu : Treba biti strpljiv

VL
FI
fiorano
13:19 12.12.2010.

Jaco van iz tidjeg stana

VL
DU
Deleted user
14:10 12.12.2010.

Jadranka Krosor živi u oblacima.

VL
OB
-obrisani-
10:46 12.12.2010.

Zahvaljujući snažnoj i iznimno bogatoj turističkoj sezoni tokom2011-g.,hrvatska snažno grabi prema svjetlu na kraju tunela

VL
LU
lutomirski
10:55 12.12.2010.

Hrvatska mora propasti, ,jer je ona zaboravila da napravi produkciju da bi mogla radna mjesta stvarati i izvoziti. To zahvalite ovoj vladi, nece se niti sada nista promjeniti. Sad ce vas malo zabavljati o Sanaderu i tako ce vrijeme opet proci. Za 2011 opet 5 miliardi novih dugova i opet 50-70 tisuca novih nezaposlenih !!! Preporucujem mladima i studiranima da si polako traze radno mjesto u inozemstvu jer u Hrvatskoj dugorocno nemaju sansu za normalni zivot !!!!!

VL
Avatar ljutatrava
ljutatrava
11:43 12.12.2010.

Premijerka Kosor, koja je jučer u Zračnoj luci Zagreb vodila sjednicu Povjerenstva za turizam ................................................................................................................................................... ..naježim se kada čujem riječ Povjerenstvo , poučeni dosadašnjim iskustvom svako povjerenstvo je bilo promašaj tako će i ovo .Želim uspjeh tur.radnicima ali da nijee bilo štrajka u Grčkoj....ne znam da bi bili takvi rezultati.

VL
OB
-obrisani-
11:44 12.12.2010.

d dej after jesterdej mi smo na putu prema putu izlaska iz krize.

VL
14
14words
11:49 12.12.2010.

Umjesto da nas industrija, proizvodnja i izvoz izvlače iz krize, oni se hvale time što je CA prevezla 5 mil putnika. Odlično. Što mi obični građani imamo od toga? Turizam bi trebao biti samo dodatni izvor prihoda u državnu blagajnu,, ali budući da je u ovoj banana državi sve naopako, tako je turizam ovdje i jedini stvarni izvor prihoda. BDP je u debelom minusu iako je turistička sezona bila i više nego dobra. Da li vam to nešto govori? Otvaranje novih radnih mjesta, ulaganje u proizvodnju i smanjivanje broja županija i gradova na normalan i realan broj odnosno, smanjivanje broja onih koji žive na državnim jaslama je jedini način za spas Hrvatske, ali ova kriminalna bagra nije sposobna niti da napravi korak ka tome cilju, a kamoli da nešto konkretno i naprave po tom pitanju. Idemo dalje.

VL
OB
-obrisani-
11:49 12.12.2010.

Prodaje maglu. Vratila se iz Libije...ni slova. Vratila se iz Egipta...ni slova. Sad prodaje pricu o sezoni 2011... Da li su sanirali domacinstva stradala od poplave ili cekaju ljeto pa da se sve posusi... Samo prodaju maglu, sminkaju se i i smjeskaju. Svatko bi tako mogao voditi zemlju. Mozda i sa boljim rezultatima.

VL
LO
lohikarme
11:56 12.12.2010.

Vrijeme je da ova Vlada ode.... Bez vizije, bez sposobnih ljudi u Vladi.... Stalna demagogija i bezbroj izgovorenih lazi.... Sramite se....

VL
X2
xychhr-200
11:59 12.12.2010.

Pa zar ova još nije naučila ili shvatila da se za kakanje koristi wc, a ne usta i javnost...?

VL
PR
propalismoFranjoskroz
12:01 12.12.2010.

\"na tragu smo da nađemo trag prema putu koji vodi do tragova puta gdje ćemo naći put do traga puta izlaska iz krize\"

VL
JU
jura2010
12:03 12.12.2010.

admine ti si ANTI HRVAT CETNICKOG PORIJEKLA Doci ce ti netko HRVATSKOG PORIJEKLA TVOJE CETNICKE GLAVE POLIt GLAVE PADAJU PAST CES I Ti GLUPI MAJMUNE . SKO IMAS MUDA OBIJAVI OVAJ TEXT Pozdravljam te JEBENI CEDO

VL
14
14words
12:04 12.12.2010.

Evo, direktno sa portala gdje se nude poslovi, kopirao sam spisak \"novih poslova\" i to su ujedno i skoro svi ponuđeni novi poslovi (dva sam izostavio jer se radilo o kuharu i mehaničaru) : ###################################### Grafički / web dizajner (m/ž)ž) Urednik pravne redakcije (m/ž) Profesori stranih jezika (m/ž) Asistent direktora prodaje za terenski rad (m/ž) Deputy Project Manager (m/f) Project Manager (m/f) TV voditelj (m/ž) Suradnik u prodaji i marketingu (m/ž) Telefonist (m/ž) Trgovački putnik - akviziter (m/ž) Voditelj prodaje za Hrvatsku (m/ž) Samostalni knjigovođa / računovođa (m/ž) Zastupnik u prodaji osiguranja (m/ž) Konobarica (m/ž) Taxi vozač (m/ž) ############################################## Koji od tih poslova nešto proizvodi? Koji od tih poslova pridonosi??? Mi trebamo tvornice, snažnu idustriju i proizvodnju, a to je ono čega mi više NEMAMO!!! Privatizacijom smo ostali bez svega, njih nekolicina je potrpala novce od tih tvornica u džepove a ljudi ostali gladni i na ulici kao psi! Za ovakvu se Hrvatsku mi nismo borili!!! Nikad mi nećemo naprijed dokle god su nam glavne ponude za posao telefonisti i trgovački putnici!!

VL
DU
Deleted user
12:05 12.12.2010.

Mazanje očiju, turizam treba biti sporedna gospodarska djelatnost.Odvija se samo 3 mjeseca i to većinom u priobalju. Hrvatskoj treba industrija, mora se radit 12 mjeseci u cjeloj Hrvatskoj.

VL
Avatar billybull
billybull
12:05 12.12.2010.

nemre se izravno letiti iz hrvatske u usa iz jednostavnog razloga: zagrebacki aerodrom ima prekratku pistu za transkontinentalni jet....uz put, croatia airlines je jedna od najnecijenjenijih (s razlogom) avio-kompanija u evropi...

VL
OB
-obrisani-
12:07 12.12.2010.

Kako ce vlada imati viziju? Izadji malo van i pogledaj na koji su nacin organizirane kompanije i na koji nacin je organiziran njihov menadzment, sve ce ti biti jasno. Mi smo imali kroz pretvorbu i zaduzenja stvoriti snaznu ekonomiju, noo mi smo taj novac potrosili na snobove, lazne branitelje, administraciju, sminkere i ostale parazite. Nema vise izlaza jer smo pokvarili svoj vlastiti narod. Nas mentalitet i radne navike su u totalnoj suprotnosti sa progresom. Jedino sto ostaje je rasprodaja zemljista, suma, voda,........no, i to je kratkorocno rijesenje. Mi se moramo promjeniti mentalno i to \"iz temelja\".

VL
SP
splitskaljeta
12:08 12.12.2010.

JADRANKA KOSOR će rekonstruirati vladu.JAVNOST je najviše primjedbi imala na bliske prijatelje IVE SANADERA , Kalmetu i Šukera, Milinovića. HOĆE LI KOSOR KALMETU OSLOBODITI ministarske dužnosti?

VL
OB
-obrisani-
02:54 13.12.2010.

Najsigurniji parovi- uvjerite se http://vaha-tips.blog.hr/

VL
« 1 2 3 4 5 6 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.