Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 165
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Turizam
Povratak na članak

Kosor: Hrvatska dvostruko bolja od konkurencije s Mediterana!

Prve procjene govore da će ukupni prihodi od turizma u proračunu ove godine biti 4,5 posto veći nego lani, kazala je jučer premijerka Jadranka Kosor. U 2011., najavio je pak Bajs, mogli bi se uvesti izravni letovi iz Hrvatske u SAD.

Komentari 105

OB
-obrisani-
14:03 12.12.2010.

Badava nama i 100mlrd od turizma kad sve odlazi na otplatu kredita. Računica je jednostavna, treba uprihodit više nego se potroši. Nekada su političari krali viškove, sada viška nema, pa kradu sve.

VL
OB
-obrisani-
14:05 12.12.2010.

emilsali Imao sam priliku uvjerit se u ovo šta si napisao kada je pokraj mene stala grupa japanskih turista, a vodič im kaže\"a ovo je dučan sa cipelama\"

VL
JU
jumae
14:08 12.12.2010.

\"Bajs je najavio da bi se iduće godine napokon mogli stvoriti i uvjeti za uvođenje izravnih letova iz RH prema SAD-u....\" \"To ipak ne znači da bi avioni Croatia Airlinesa izravno letjeli za SAD nego bi CA imala...\" Jesam lili ja lud ili su ovo totalno kontradiktorne izjave!?!? Jos jedan \"profesionalno\" napisan clanak VL-a. Izmjsliti senzacionalan naslov clanka (direkt letovi u SAD) bez ikakvih potkrepljujucih cinjenica....

VL
Avatar emilsali
emilsali
14:11 12.12.2010.

ZEIT-GEIST Lepo ti ime al da nije na Islandskom ono ...dobar dan djaci

VL
OB
-obrisani-
14:11 12.12.2010.

@puky Bas nesto razmisljam i dolazim do zakljucka koliki si ti komad konja. Pokusavajuci analizirati tvoj profil sve mi govori da si ti tip kojeg mnogo prcaju u drustvu, a prcaju sto si glup, drzak i bezobrazan. Tako da mii te je pomalo zao, jer mislim da si od tog silnog prcanja (uglavnom u mozak) prolupao. Najbolje bi ti bilo da popijes svoje tablete i probas malo odspavati. Sanjaj Hebranga i svoju Bansku Djevu.

VL
OB
-obrisani-
14:11 12.12.2010.

PROPAST PARMALATA Bivšem vlasniku Parmalata 18 godina zatvora Calisto Tanzi (72) osuđen je na prvostupanjskom sudu u Parmi na 18 godina zatvora zbog Parmalatova bankrota... ---------- Kolika bi bila kazna da su recimo bankrotirali drzavu?!

VL
DU
Deleted user
14:13 12.12.2010.

Kud moj Ivo tu i ja!

VL
Avatar emilsali
emilsali
14:15 12.12.2010.

Jaco dokle ta lazna utrka Ako je neko dobar, ja sam pet puta bolji ako je neko loš, ja sam sto put\' gori Tipičan primer nesvesne dvoličnosti gde dotični objašnjavajući svoj super karakter, zapada u ćorsokak i biva sam sebi kontradiktoran.

VL
AN
anonimx
14:20 12.12.2010.

ma mi smo najbolji, svi nas hvale, institucije rade svoj posao, vlada provodi svoj program.. ali je 80% stanovništva postalo sirotinja, hmm

VL
Avatar emilsali
emilsali
14:20 12.12.2010.

I tako kazem ja Boze pomozi Vrhunac smora u razgovoru sa neko dvoje koji su razvezli pricu, a ista te apsolutno ne zanima ili nemas dodirnih tacaka sa njom. 1 - Nebi verovala sta je juce bilo u gradu... 2 2 - Pricaj! 1 - Prilazi meni lik, i kaze: \"Devojcice niste adekvatno obuceni za ovaj lokal\". I znas kao mi se smeska...Ja stala, i kao u fazonu... 2 - ...majke ti? Jao ne mogu da verujem...omg...lol...wtf. 3 - I tako kazem ja Boze pomozi.

VL
Avatar emilsali
emilsali
14:38 12.12.2010.

Ma i mamo i mi turizam i MORE-zove se Ada Ciganlija Prelepo mesto gde se skupi oko tri hiljade ljudi, najveći sliv kanalizacije i otpadnog materijala NIS-a i Beograda. Ipak odlično su uređena šetališta i travnjaci pa je milina šetatii i vršiti razne sportske aktivnosti na Adi, ali ja sumnjam da ću se mnogo kupati na Adi.neki kazu da je to jedino mesto na planeti koje se istovremeno koristi za kupanje ljudi i odlaganje radioaktivnog otpada.i letnja turisticka atrakcija mnogih besposlenika. Inace, ulaz je besplatan, tako da moze da udje bilo ko i bilo kako. Prostor za kupanje je vrlo ogranicen i naguran, redovno voda prljava i zamucena, puna mokrace (a ko zna i cega jos) raznih ljudi. Iako je prostor ogranicen, i ima \"spasioca\", redovna pojava je da nazalost, neki kupac izgubi zivot u nekom od mnogobrojnih virova More Beograda, preciznije rečeno crnogorsko primorje Beograda.

VL
OB
-obrisani-
15:12 12.12.2010.

e bravo desni centar vrijeme je da se vratimo svojim korjenima sdp je prije 2 dana izgubio izbore a nije niti svjesan

VL
DI
disiinspiracijo
15:17 12.12.2010.

dobra je ideja da se uvedu izravni letovi bez presjedanja,sve bi se olakšalo i bilo mnogo manje kompliciranije!!

VL
MP
Mr.Pravda
15:42 12.12.2010.

neka poveca mirovine kad je tako dobro..

VL
OB
-obrisani-
15:45 12.12.2010.

Da li to znaci da ce CA prosiriti flotu? Kupiti prekooceanske avione...Mozda koji DC-10 ili Boeing 747...prosiriti pistu...Divno, biti ce posla... I onako usput...kako su prosli razgovori u Libiji i Egiptu?!

VL
BA
banijash
16:50 12.12.2010.

Pogledajte vi samo taj Jacin pogled.. Pa jasno se vidi koliko ona jadna uziva u ulozi moćne osobe, .. samo monogi kad dobiju moć često vise nevide ni prst pred nosom.

VL
SN
SnagaUma
16:56 12.12.2010.

12.12.2010. u 15:42h Mr.Pravda je napisao/la: neka poveca mirovine kad je tako dobro.. --------------- Slažem se da su mirovine premalene ali u Hrvatskoj ima previše umirovljenika i mirovine su zadnje sto bi se trebalo povećavati na dugackom spisku

VL
DU
Deleted user
17:11 12.12.2010.

Prije par sat čitam ja zanimljivosti i naiđem na članak kako su znanstvenici našli planet pun dijamanata. I sada si mislim, koliko bi trebalo našem HDZ-u da bankrotira na tom planetu. Ili općenito, koliko bi našim svim političarima trebalo da tamo bankrotiranju? Valjda samo nekoliko sati. ( Po mojoj procjeni). Ali oni bi ostali ne bez cijelog planeta, nego i bez vlastitih gaća.

VL
FE
Felicijen
17:14 12.12.2010.

U godinama dobrih turističkih sezona hvalili su se ubranim novcima na kraju sezone. Sada se hvale brojem udarenih žigova u putovnice ili brojem automobila koji su prešli naše granice!? I to nešto govori....

VL
MP
Mr.Pravda
17:49 12.12.2010.

snaga uma slazem se,mislio sam na umirovljenike koji su hrmbali i dobivaju crkavicu..

VL
« 1 2 3 4 5 6 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.