Obama i Merkel Putinu: Rusija mora znati da ćemo sa sankcijama ići do kraja!
Glavni tajnik UN-a Ban Ki-moon šalje Ivana Šimonovića u Ukrajinu.
Komentari 288
Ali za tatare moraju predvidjeti "parče severnog krima s gotovo celom krimskom mitrovicom" :)!!
Obama i Merkel: Referendum na Krimu nije legitiman. Rusija mora znati da ćemo sa sankcijama ići do kraja! Ali je zato legitimna vlada koja je fantomkama došla na vlast . Očito da je merkelova i obama prolupali
i samo da dodan jos ovo. na krimu je putin organizira domoljubne krimske snage, koje su se nazvale 'gradjanska samoobrana'. to su zapravo bili mahon, krimski kozaci, korejci i puno rusa koji su pribigli iz ukrajinske vojske. putin je reka, da jin rusija dala opremu i neke od njih ruska protuobavistajna sluzba uvizbala, ali da ruska vojska nima izravne sveze s otin snagamin. naglasija je da rusija nije ucinila nista vise, nego sta su cia i mi6 ucinili na kosovu kada su uvizbali i naoruzali kosovsku albansku paravojsku. reka je da su ucinili isto ono sta su jamerika i eu-pudlica ucinile u siriji, egiptu, tunisu, i daleko manje stete od onoga sta su ove ucinile u libiji, afganistanu i iraku. reka je da rusija jema pravo zastitit svoje ljude i interese, i da priko tega nece pric olako. upozorija je jameriku i eu-pudlice da bi jih ova pustolovina mogla kostat jako skupo, i to eu-pudlice vise od jamerike. ukrajina je trenutno rusiji duzna priko 2 milijarde jamerskih dolara, a da bi uopce funkcionirala ukrajini triba vec danas priko 30 milijardi jamerskih dolara, rusija joj je tila dat 15, a sad necedu dobit nista. rusija je na molbu krima uplatila lokalnoj krimskoj vladi nisto malo priko 6 milijardi jamerskih dolara pomoci.
ahahaa da sam ja putin ja bi obami samo na uvce dosapnuo. a mi cemo pocet naoruzavat talibane po iraku I afganistanu. onako za pocetak protu zrakoplovne I protu oklopne rakete. a moze I nocni nisani, nocni dvogledi onako da mudzima nije dosadno po noci.
Obama i Markel!To je nebitno. Bolje kažite što je Milanović reka.Sa njim se nije šaliti.
insideout, , pa NATO doneo Albancima Uranumusku demokratiju . Clintom pobio više Albanaca na Kosovo nego Milošević . Zato kao nagradu Amerikanci vode kosovsku ekonomiju a albanci narkomansku ekonomiju
agramica tacno je to 100 % dobro si infromisana ,ali albanci to nece da priznaju iz politickih razloga.
Ameri i EU mafijasi su zakuvali sranje u Ukrajini. Ali Vladimir je kazao...NJET
Zapad će pomoći s miljardom,rok isporuke jedan tjedan, dok se naštancaju.
Ja zivim u Njemackoj, a ova zemlja me sve vise podsjeca na Hitlerovo doba..... Sirokoguza Angela Merker "mutti" misli da visoko leti, a samo je podani sluga USA
Lojtra, Vladimir Putin je demokratski izabrani Predsjednik Rusije. Za razliku od Goerga Busha koji je na vlast došao izbornom prevarom. I sad se ovi na Zapadu usude Putina proglasiti diktatorom a Busha su smatrali "vođom demokratskog svijeta".
agramica najvise je na Kosovu baceno te municije sa osiromasenim uranijumom,to se stavlja u municiju da bi joj dalo veci razarjuci efekat ,postoji to i u americkom tenku abrams da bi se ojacao oklop.Kosovo ima radjanja dece sa deformitetom ,ja stvarno nisam cuo za takav neki slucaj u Srbiji,mozda me neko ispravi ,ali ja ne znam za to.
hehehe, evo im sto ZAPAD misli... pocela I sprdacina. NEWSFLASH - NSA has been hacked. Here is an unconfirmed conversation that took place a few minutes ago. President Buttercup: You lezzie bitch, you told me everything was going according tong to plan in Ukraine. Nuland: We have some bad news and some good news. Buttercup: What's the bad news? Nuland: That $5-billion you sent to Ukraine didn't buy as many neo-Nazi's as we thought. We need a few billion more. Also, we might be at war with Russia soon. That bastard Putin can't take a joke. Buttercup: And the good news? Nuland: Pussy Riot has agreed to perform at your next birthday party.
Prije bih rekao da većina komentatora razumije potez Rusije koja se želi zaštiti a i arogancija zapada je iritantna. . +
samo se igrajte. taj tip ima veliku batinu i on bi mogao ići do kraja. a gđa Merkel raćuna da je zima gotova , ali doći će nova a tad bi joj radijatori mogli ostati hladni
Sobzirom da kruže priče da su na zapadu vladari poreklom od reptila očito da im je mozak na tom nivou
Agramica, Albanci su (ili kako ih ti zoveš "Šiptari"), kao potomci Ilira, starosjedioci Balkana. Dakle, po povijesnom pravu sigurno imaju veća prava na Kosovo od Srba. A i prema današnjem etničkom sastavu Kosovo pripada Albancima. Tako da je potpuno opravdano raditi paralelu između Kosova i Krima. Ili ta oba teritorija imaju pravo na odcjepljenje ili nemaju ni jedan ni drugi.
Strasno! USA ce prestati posudjuvati lovu, Njemacka nece vise kupovati ruski zemni plin; grijati ce se na Obaminom prdecu!
Tezno, mi Hrvati kažemo intervenirati a ne "intervenisati". Zašto ne odeš na svoje srpske portale?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ok, ako ovo prođe Rusima onda je red i vrijeme da Republika Kosovo održi referendum o pitanju priključenja Republici Albaniji. Slogan te kampanje može biti: Krim Rusiji, Kosovo Albaniji.