Obama i Merkel Putinu: Rusija mora znati da ćemo sa sankcijama ići do kraja!
Glavni tajnik UN-a Ban Ki-moon šalje Ivana Šimonovića u Ukrajinu.
Komentari 288
PROSTO JE FASCINANTNO KAKO SU SE EVRO-MAJDANCI UVALILI U ŽIVO BLATO..I SAD TONU.. a pomoć obećana izostaje..a blato došlo skoro do grla , samo što nije.. Meni samo jedna stvar nije jasna...šta se uopšte oglašavaju tzv vlasti iz Kijeva,, .oni,, .oni trenutno sede u organima vlasti i čekaju a im padne realna vlast u ruke, što se neće desiti ,a takođe znaju da broje sitno.. ... znaju i da su im m_da totalno u rascepu ... zapad im neće stvoriti državu vojnom intervencijom, jer ne sme (inače bi to rado napravili)....a jedan deo po deo zemlje ima da ide na "gudbaj forever" .. to je ono tiha patnja...kad te neko secka komad po komad.. to mnogo više boli ...nego da je samo nasto jedan cvik i nema više...Za onako prljavi majdan organizovan onako divljački za vreme ZOI, sad će im Vladimir vratiti sve sa kamtom ... Da li su svesni da su izigrani od zapada i da neće biti ništa po njihovom ,na kraju te majdanske balade... a bogme će odgovarati za ubijene žrtve na majdanu i za policajce i za demonstrante.. Ako još nisu sveseni svega toga verovatno će biti svesni kad počne drugi deo oslobođanja Ukrajine od njihove demonkratske vlasti .. ..ima da beže iz Kijeva u Ljvov... e tamo nek se zadrže to je 15 km od granice sa Poljskom.. predosećam da će se tu Vladimir sažaliti na njih.. LOL
Ukrajina ima od CIA namještenu marionetsku vlast,koja potpisuje štetne ugovore i dokumente u ime ukrajinskog naroda.Ista je marionetska vlast sudjelovala u pokolju na Majdanu.
Podržavajući prozapadne ekstremiste podržavate nasilje. A sutra će se ti ekstremisti okrenuti protiv vas, I onda će danas vaše djeca sutra ljudi ginuti u nekome ratu koji su izazvali baš ti ekstreminsti. Pa će vam se dogoditi da umjesto da se igrate sa svojim unucima kada ostarite vi ćete ići na grobove svojim sinovima i kćerima. Ima dosta pametnih ljudi na ovom Svijetu pa što tu njihovu pamet neiskoristite da oni pronađu mirno rješenje. Ali za takvo rješenje potrebno je puno odricanja a to nitko neće.
Kako to da Clinotnica i Baird nisu Busha usporedili s Hitlerom? Je li imao veća prava Bush okupirati Irak (gdje ga nitko nije htio) ili Putin Krim (gdje ga podržava većina stanovništva i to na teritoriji koja je nekad pripadala Rusiji)? Tko je veći ubojica: Putin - u čijoj intervenciji na Krimu nijedan čovjek nije ni ozljeđen a kamoli poginuo - ili Bush, koji je ubio stotine tisuća ljudi da bi Iračanima ukrao naftu?
Ilegalni puc je OK, medjutim referendum o nezavisnosti nije. To je "logika" tzv. zapadne demokracije. Ovo je odlicno za sve one kojima do sada nije bilo jasno sto se u svijetu i u Europi dogadja i kako su kriminalne skupine sve okrenule naopako. narod nitko nista ne pita vec se skupina pajdasa dogovori kako ce svrgnuti vladu i postaviti svoje marionete te onda bilo ekonomski, vojnim ili politickim pritiskom prisilite zrtve da se pokore. Ovaj put su naletili na Rusiju s Putinom na celu za razliku od pijanog Jelcina i jos se ne mogu nacuditi da im vise stari trikovi ne pale. Ja vjerujem da su oni stvarno zapanjeni jer su zadnjih 25 godina radili sto su htjeli i sve gadosti su im prolazile s obzirom da nije bilo znacajnijeg otpora, ali vrijeme je da nauce kako je to kad naletis na ravnopravnog protivnika.
Kada krene majkla Rusija na...bali su svi
Gospodo lako je bilo uvesti sankcije SSSR-u, današnja Ruska Federacija jak je igrač u svjetskoj ekonomiji, duboko povezan sa gospodarstivima EU, SAD i dr. Oni koju uvedu sankcije više će napraviti štete sebi nego Rusiji.
zašto referendum samo na Krimu, jel to oni idu prvo polako, pa ako prođe sve OK, onda će iči dalje ... cijela istočna Ukrajna je sa velikim udjelom Ruskog stanovništva
Iznajmljujemo naše političare... ako želite uništiti vaše susjede i okupirati ih bez ispaljenog metka, unajmite hrvatske političare. U kratkom roku napravit će više štete gospodarstvu i ekonomiji nego ijedna vojska na svijetu.
Bolje da su ga poslali u Rusiju. Jer tamo di odu naši političari više ni trava ne raste. Šta mislite zašto je lepi Zoka otišao u Australiju...
"Jacenjuk Putinu: Ne zidaj novi Berlinski zid u Europi " PRAVI SE NAŠAO NEŠTO ZA REĆI ... ha haaaaaaaaa Dakle ove lude sa zapada uopšte i njihove sluge još nisu svesne realnosti ...oni uopšte nisu ukapirali da je u tokua je u toku nezaustvaljivi proces stvaranja EVROAZIJSKE UNIJE" .. al dobro brzo će to sad shvatiti , gotovo surovo otrežnjujuće! Ej Vladimire da te nema planeta bi te trebala izmisliti i klonirati , kakav MOĆAN lek za fašizam sa zapada oličen kroz praznu priču o tzv demokratiji i ljudskim pravima... kakav Berlinski zid... prema vama treba staviti kineski zid..
Tako su slali i Piculu u Gruziju. Stvarno, zašto tako često šalju hrvate kad su rusi u pitanju?
Tko zna što se iza brda valja? Od svih komentatora ja najmanje znam a svi zajedno komentatori ne znaju ništa. Ne znate zaraditi 2 dolara dnevno a vodili bi geostrateške ratove, pljuc.
sta se tu jema vise komentirat, a?? krim je sve do 1954. bija ruski, i to od pocetka 18st. kada su razbili turke i ostale. samo jih je oni ukrajinac hruscev zaeba i poklonija ukrajini rusku pokrajinu krim. sad krimljan jemaju pravo demokratski referendumon odlucit o svojoj buducnosti, ka uostalon sta su i kosovari. ne more tu bit quod licet iovi non licet bovi. e, a najvise ce naebat eu-gradjani i mi hrvati nakon ukrajinaca, to budite sigurni.
ne razumijem zašto se nesmiju odvojit ak tak izglasaju? kak su odluke ekipe sa zapada ukrajine legitimne al ove s istoka su nelegitimne? i arsene, krim je ukrajinski od 54. dotad je bio ruski!
Neki tzv. premijer jacenjuk se našao prozvanim po europi pričati što je legitimno, a što nije. Tko je njega izabrao? Banda sa oružjem. Neka smješna EU samo slijedi sporazum od 21.2. kojeg su potpisala tri MVP EU, pa će sve biti u redu.
Do jucer nitko od nas nije znao da li Krim pripada Rusiji ili Ukrajini i koji je tamo vecinski narod. Glupi ste ako mislite da ce zbog Krima Zapad riskirati sukob sa Rusijom. Predaleko je to od nas.
ha haaaaaaaaaa Mora Pusićka i drug Zokoca da izdejstvuju oštre sankcije Rusiji , i da izraze najveće gnušanje za represiju Vladimira Vladimiroviča, protiv mirnih demonstranata sa majdana, koji su doneli dugoočekivani spas i svetlost zapadnoj Ukrajini... LOL Samo pazi nemoji nemoj da bude kmečanja posle... nismo hteli ...nismo znali dugačka je ruska ruka...oni krševi od hrvatskih migova su pod kontrolom ruskih i rporuskih snaga u Odesi. U UKR je haoas i taj hangar može slučajno i iznenada da plane i postane kolateralna šteta..
e, i da ne zaboravimo. ukrajina je unistena revolucijon na ulici od strane jenkija oliti amera i njiovih eu-pudlica koje jin dahcu pod repon. takova ukrajina tek se mora izgradit, a mogla bi uletit i u gradjanski rat. svi medjunarodni ugovori stare ukrajine vise ne vridu. snajperisti su bili organizirani od cia-e i mi6-a, a ne janukovica i njegovih borkutovaca, pojavili su se dokazi u javnosti i sve je objavljeno u svitu. barroso je mafioso s dvi putovnice i dva drzavljanstva, tocnije portugalsko i brazilsko. krimska vlada je isto toliko legitimna ka i ova marionetska pro-amerska kvazi-vlada u kijevu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nova proeuropska valada kao jedan od prvih poteza smanjuje mirovinu od 900 kuna za 50 posto i to bi kao trebalo stabilizirati Ukrajinu. Ukrajinci, držte gaće najbolje tek dolazi, poskupljenje energenata, propast ono malo industrije što vam je ostalo, kreditne kartice s dvocifrenom kamatom, i naravno novi zakon o radu i još mnogo MMF i WB poslastica iz zapadne kuhinje.