Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 124
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
eu će s ukrajinom potpisati sporazum o pridruživanju
Povratak na članak

Obama i Merkel Putinu: Rusija mora znati da ćemo sa sankcijama ići do kraja!

Glavni tajnik UN-a Ban Ki-moon šalje Ivana Šimonovića u Ukrajinu.

Komentari 288

NB
Ne_Bumo_Se_Dali
09:55 07.03.2014.

Neka bude što biti ne može, Neka bude borba neprestana, do istrage Unije, al' naše! Sad neka EU pokaže da bez vojske može pobijediti Rusiju! Mislim da će učiniti isto što je Rusija učinila Srbiji!

VL
ST
Stipeprof
07:59 07.03.2014.

Ako su Putin i Rusija okupirali Krim jesu li onda Tuđman i Hrvatska vojska 1992. godine okupirali Zapadnu Hercegovinu? U čemu je razlika?

VL
RA
rafaelT
07:27 07.03.2014.

Eh Ameriko draga, kužimo mi tebe i Obamu, što ti želiš. Objasniti neobjašinjivo je sizifov posao. Vaš scenarij za Kosovo, Libiju,Irak i Siriju provodi se u Ukrajini. ...ali tko je taj Turčinov što nelegalnim naziva postupke kojima je i sam kročio?

VL
Avatar Ross_Komersant
Ross_Komersant
20:16 06.03.2014.

Putin se sad jako potreso zbog poruke Obame i Merkel ... bu ha haaaaaaaaaaaaaaaaaa ali kad im kaže kakve on uvodi sankcije njima, orkestrirano zajedno sa Kinom ...oni će se smrznut, još malo više nego je uobičajeno ... Uzeće uskoroe uskoro još malo više od pola Ukrajine..a ondačovek na jednu turu zasluženog odmora po Sibiru , na reku Lenu , kažu grize losos ko lud.. ..

VL
LO
lopti28
12:37 06.03.2014.

Zašto UN svaki put šalje Hrvate kad imaju problem sa Rusijom???Prvo su poslali Žužula kad je Rusija ispalila onu raketu prije 6-7 godina,pa Piculu u Gruziju,pa sad Šimonovića u Ukrajinu... Misterij.

VL
Avatar JByO
JByO
21:14 06.03.2014.

Hm,zanimljivo je da većina Hr komentatora podržava Rusiju,a ne potomke Benderovaca (ekvivalenti hrvatskih ustaša).Tu mi se nešto opasno ne uklapa.

VL
ST
Stipeprof
21:06 06.03.2014.

Reći da su Rusi okupirali Krim isto je kao reći da je 1992. Hrvatska vojska okupirala Zapadnu Hercegovinu.

VL
Avatar Ross_Komersant
Ross_Komersant
12:51 06.03.2014.

Bravo Krimljani ...vi ste samo prvi koji će demokratskim putem , mirno ,bez opaljenog metka iz EX U(Krajine) postati sastvani deo velike i moćne Ruske Federacije odnosno Evroazijske Unije. Bravo !

VL
Avatar mala ukrajna
mala ukrajna
21:01 06.03.2014.

Sankcije kojima američka vlada preti Rusiji, će se obiti Amerima o glavi Rusija snabdeva svet, naftom, gasom i sirovim materijalima, veoma je malo verovatno da će ona biti odsečena od sveta Neke od najvećih kompanija SAD - „Boing“, „Ford“, „DženeralDženeral motors“, „Ekson mobila“ - veoma su prisutne na ruskom tržištu. Pored toga, Rusija je treći najveći trgovinski partner EU. Što se tiče gasa, više od trećine ukupnog izvoza namenjeno je zemljama te zajednice.

VL
Avatar sayla 007
sayla 007
10:16 06.03.2014.

Pusicku ne treba nigdje slati i nase politicare generalno, neka se ne petljaju, necu da nas Rusi gadjaju ako se zarati, kao sta i kuhaju ovi umnoporemeceni fasisti sa zapada. Yankee go home, smucili ste se citavoj Planeti vise.

VL
ST
Stipeprof
13:30 06.03.2014.

Jure i istri, u pravu ste: isti scenarij kao i u Hrvatskoj. Kao što su u Hrvatskoj JNA i pobunjeni Srbi željeli srušiti demokratski izabranog Predsjednika RH, FranjuTuđmana, tako su i u Ukraini CIA i pobunjenici izveli državni udar i zbacili s vlasti demokratski izabranog Predsjednika Ukrajine Viktora Janukovića.

VL
Avatar sayla 007
sayla 007
13:47 06.03.2014.

Poslai su naseg covjeka da pregovara.. Pa mi ne znamo ni sebi da pomognemo, na 4 quadratna metra, kamoli cemo stavljati red u tudjim kucama, i to najvecim silama na Planeti. Tragikomika ziva. Joj Boze.

VL
Avatar kerTrešnja
kerTrešnja
20:11 06.03.2014.

Krim ima pravo na samoopredjeljenje isto kao i....Hrvatska...Kosovo....i ostali..

VL
JN
Justice.No.1.
21:08 06.03.2014.

Zasto su srbi tolike pristalice Rusije?? A ovi ih ne sljive ni 5 %????

VL
AA
aabbcc
21:15 06.03.2014.

Doktor Amer, Putinova imovina se procijrnjuje na 17 milijardi dolara....Putin je jos uvijek mnogo, mnogo siromasan, dijete socijalizma za svoje zapadne kolege :

VL
AA
aabbcc
19:29 06.03.2014.

Aktivistice ukrajinske feminističke skupine Femmen____ Tu su da da docekaju i dignu moral mladoj Ruskoj vojsci...

VL
KO
Kora
17:15 06.03.2014.

Nadnaslov: "Kriza u Ukrajini", a trebalo bi "Smak svijeta".

VL
OP
opančar
21:55 06.03.2014.

he, he, možeš obama stavit soli na rep putinu, dok je peking uz moskvu, mogu ratovat sto godina protiv cijelog planeta i neće izgubit moskva i kina rat, a onda će tvoji ameri bit njihovi robovi kao i evropljani, he,he

VL
DA
danijelrukavina4
21:50 06.03.2014.

Najbolje bi bilo da im i jedni i drugi daju novce da si Ukrajina oporavi ekonomiju. Kakvi su im prijatelji vidi se po tome što ih i jedna i druga strana ucjenjuje ekonomski (nofcima!)

VL
BA
baltico
22:11 06.03.2014.

g

VL
« 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.