Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 124
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
eu će s ukrajinom potpisati sporazum o pridruživanju
Povratak na članak

Obama i Merkel Putinu: Rusija mora znati da ćemo sa sankcijama ići do kraja!

Glavni tajnik UN-a Ban Ki-moon šalje Ivana Šimonovića u Ukrajinu.

Komentari 288

EV
ebes vl i njegove admine
20:26 06.03.2014.

vidimo i sta se desava u svitu. poceja je rat novinskih agencija, onih pro-rusko-kineskih, i onih pro-amersko-eu medijskih masinerija. tako da cia vrsi pritisak i na sve rt-ove novinare i dopisnike u sad-u. cnn, nyt, ap, reuters, bloomberg, fox, cbs, abc, bbc, skoro svi nimacki, talijanski, spanjolski, franceski, i ini medijski portali pusu u istu frulu ka i nato-generali pod zapovidnistvon bile kuce i washingtona. ali ja cu van ovde nisto rec. al se svit ne zeli sicat kad je jamerika/sad izvela INVAZIJU protivo svih medjunarodnih zakona i to na, portoriko, kubu, dominikansku republiku, panamu, haiti, nikaragvu, gvatemalu, organizirala i izvela vojne puceve u ciloj latinskoj jameriki. napala koreju, vijetnam, bacila priko 2 milijuna bombi na laos, bombardirala kamodzu, unistila irak, afganistan, libiju, sada tuce na siriju, venezuelu i ukrajinu. nitko jin konacno triba pokazat zube i rec dosta vise brale, bilo rusija, oli kina.

VL
LI
ličkavučina
21:31 06.03.2014.

Obama i Merkl, mrš u PM fašističku! Pljačkate cijeli svijet a htjeli bi i Rusiju! No Pasaran! bagro!

VL
Avatar sayla 007
sayla 007
10:08 06.03.2014.

Spikerka ubi Boze, sprica zlobu iz svake pore. Ova uopce ne smijela biti na TV da strasi djecu. Za ostalo, svijet bi rado vidio zamrznutu imovinu mafijasici Timosenko sta je opljackala gradjanima nacionalana bogatstva, u 2 god. Vlada joj se se zaduzila Ukrajinu za 15 miliardi dolara, a sama se bezobrazno obogatila preko noci, treca najbogatija zena na svijetu. Amerikanci dolje shape sa Evrope i Rusije, javili se oni da kritiziraju nekog, najveci diktatori na Planeti, u svakom su ratu prvi na listi, nikad kod kuce nisu.

VL
AA
aabbcc
14:57 06.03.2014.

Nije se ni moglo ocekivati da ce neko u Parlamentu glasati za prikljucenje nasilnicima ili kako to neki misle "Demokratskoj Vlasti u Kijevu" !!!!, ili Snajperistima koji ubijaju svoj narod za pare.

VL
ZD
ZDENACKO
20:54 06.03.2014.

Obama i Merkel ne razmišljaju o tome kako je došla nova vlas na vlast u Ukrajini...nema veze kada njima po volji politika dođe na vlast državnim udarom to je sasvim u redu

VL
Avatar absolut
absolut
21:10 06.03.2014.

volim rusiju - votku - i ravnotežu

VL
BL
Blomberg
12:12 06.03.2014.

Pa valjda ce G. Simonovic pogledati nase Migove da nisu kojim slucajem tajno upotrebljavani, jer skoro bi morali natrag u HR samo si nisu sigurni dali ce motori t.j.turbine proraditi.+#´.,

VL
Avatar XXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXX
22:55 06.03.2014.

NEW YORK 1976 "U velikoj smo nevolji, zato što Vi i još 70 miliona Amerikanaca slušaju mene upravo sada. Zato jer manje od 3% čita knjige. Zato jer manje od 15% čita novine ili čita iz novina nevažne stvari. Zatoo jer jedina istina koju znate je ona koju dobijate preko ove kutije. Upravo sada postoji rupa, čitava jedna generacija koja ne zna ništa što nije izašlo iz ove kutije. Ova kutija je Evanđelje i krajnje Otkrivenje. Ova kutija može stvoriti ili slomiti predsjednike, pape, premijere. Ova kutija je najmoćnija Bogom prokleta sila u ovom čitavom bezbožnom svijetu. I jao si ga nama ako ikada padne u ruke pogrešnih ljudi. I ako dođe vrijeme da najveća kompanija na svijetu kontrolira najmoćniju Bogom prokletu mašinu za propagandu u čitavom bezbožnom svijetu, ko zna kakvo SRANJE će se prikazivati kao istina na ovoj mreži. Zato – slušajte i Vi mene. Slušajte me. Televizija nije istina! Televizija je prokleti zabavni park. Televizija je cirkus, karneval, putujuća grupa akrobata, pripovjedača, plesača, pjevača, žonglera, frikova, krotitelja lavova i igrača nogometa. Mi radimo da ubijamo posao. Ali Vi ljudi sjedite tu dan za danom, svake noći – svih uzrasta, rasa, vjeroispovjesti. Mi smo sve što Vi znate. Počinjete vjerovati u iluzije koje mi vrtimo ovdje. Počinjete vjerovati da je kutija stvarnost i da su vaši vlastiti životi nestvarni. Radite štogod vam kutija kaže da uradite. Oblačite se kao kutija. Jedete kao kutija. Podižete djecu kao kutija, čak i mislite kao kutija. Ovo je masovno ludilo – Vi manijaci! ZA IME BOŽJE, VI LJUDI STE STVARNI, MI SMO ILUZIJA!“

VL
Avatar kerTrešnja
kerTrešnja
20:33 06.03.2014.

zašto Krim nema pravo na.....samooprijedljeljenje.???? .....što da radi tamošnji narod.???? da prihvati na silu...nelegalnu ....nasiljem uspostavljenu vlast.u Ukrajini...

VL
NI
nikolaknn
21:07 06.03.2014.

55e bit ce penzija u Ukrajini,pa kako veliki moralist,demokrata timosenko,procijenjeno bogastvo 9milijardi ne da barem 5 milijardi.

VL
PO
podravec
07:07 07.03.2014.

John Kerry: Kao što je predsjednik Obama naglasio, ne možemo DOPUSTITI nijednoj zemlji pa ni Rusiji da krši međunarodno pravo i da takvo ponašanje prođe bez kazne. To je vrhunac dvoličnosti

VL
EV
ebes vl i njegove admine
21:01 06.03.2014.

a vidin da triba opet naglasit. jamerika/sad je izvela INVAZIJU mimo svih medjunarodnih zakona za svoje interese, ubivsi milijune nesritnoga svita, na portoriko, kubu, haiti, dominikansku republiku, nikaragvu, panamu, gvatemalu na kojoj je vrsila pokuse bioloskin oruzjen, izvela je vojne drzavne udare ka ovaj u ukrajini po ciloj latinskoj jameriki, niti jedna zemlja nije bila postedjena. izvela je drzavne udare u vecini sivernoafrickih drzava, a najgore je nidavno prosla libija pod izravnon agresijoj. u aziji je jamerika/sad izvela invaziju na vijetnam, laos na koji je bacila priko 2 milijuna bombi sta je vise od broja svih bombi koje su pale u evropi za drugega svitskega rata, bombardirala je kambodzu i tako dovela crvene kmere na vlast, izvela je INVAZIJU na koreju, unistila je irak nakon sta je na vlast dovela saddama i njegove da unistu iran, unistila je afganistan nakon sta je na vlast dovela al-qaedu i talibane da potiraju ca ruse i prepuste afganistan jameriki, sad unistava siriju i ukrajinu. ukrajinu zelu priuzest kako ruska mornarica ne bi mogla zaustavit napad jamerike/sad i eu-pudlice na siriju, koji ce se desit za nikoliko miseci, ka sta je bilo u iraku, nakon sta su obedvi zemlje unistile kemijsko oruzje. i to je sve.

VL
DU
Deleted user
21:10 06.03.2014.

Velike sile se bore za geostrateški položaj, ništa nije bijelo i crno već sivo, pa zar su EU i Amerika mislili da će Putin mirno gledati kako mu NATO dolazi na granicu i ugrožava strateški položaj !

VL
KA
karambita
22:02 06.03.2014.

Bas su smijesni Obamic i Merkelic. Vladimira mogu samo povuci za rucnu..haha...pa nije Rusija maciji kasalj kao Irak, Iran, Libija itd. 80% njemacke javnosti je na strani Rusije, a to Andja izgleda ne zna

VL
AD
adagio
20:16 06.03.2014.

Hahaha,snžmesni su sa tim sankcijama.Amerika I EU vise gube nego Rusija sa tim sankcijama.Nego kako niko ne pise da hrvatski generali Gotovina I drustvo idu u Ukrajinu da pomognu fasiste iz Kijeva.Opet su Hrvati na pogresnoj strain istorije.Nekad uz Hitlera,a sad uz Hitlerove naslednike.

VL
AA
aabbcc
20:46 06.03.2014.

___ Narodi na zapadu su u zabludi da imaju Demokraciju i zive u Slobodi. Istina danas prodire na Zapad sa mijesanjem naroda i kako im to rekose one stare babe- snase kada su dosle u Evropu :__( istinito):_______ Imali smoo mi te SLOBODE sve JOS u Jugi i mnogo, mnogo... vece nego sto ih vi danas imate ovdje... ( na zapadu ) !!

VL
AG
Agricola
21:31 06.03.2014.

Meni je u ovoj cijeloj priči najviše žao Ukrajinaca. Njih nitko ništa ne pita a svi im kroje sudbinu i rade o glavi. Meni se čini da će oni na kraju izaći gubitnici kako god se ovo završi. Oni suu tu samo moneta za potkusurivanje u geopolitičkom obračunu Rusije i zapada.

VL
Avatar Ross_Komersant
Ross_Komersant
20:01 06.03.2014.

Zapadni klovnovi su se samoubili ... njihovo kmečanje je prosto fascinantno za naslađivati se kako pate .. a ha haaaaaaaaaaaaa a Krim tek prvi što ide od Ukrajine.... NIJE GOTOVO ...a ni Kijev neće ostati u UKR..

VL
EV
ebes vl i njegove admine
20:47 06.03.2014.

i samo da dodan jos ovo. na krimu je putin organizira domoljubne krimske snage, koje su se nazvale 'gradjanska samoobrana'. to su zapravo bili mahon, krimski kozaci, korejci i puno rusa koji su pribigli iz ukrajinske vojske. putin je reka, da jin rusija dala opremu i neke od njih ruska protuobavistajna sluzba uvizbala, ali da ruska vojska nima izravne sveze s otin snagamin. naglasija je da rusija nije ucinila nista vise, nego sta su cia i mi6 ucinili na kosovu kada su uvizbali i naoruzali kosovsku albansku paravojsku. reka je da su ucinili isto ono sta su jamerika i eu-pudlica ucinile u siriji, egiptu, tunisu, i daleko manje stete od onoga sta su ove ucinile u libiji, afganistanu i iraku. reka je da rusija jema pravo zastitit svoje ljude i interese, i da priko tega nece pric olako. upozorija je jameriku i eu-pudlice da bi jih ova pustolovina mogla kostat jako skupo, i to eu-pudlice vise od jamerike. ukrajina je trenutno rusiji duzna priko 2 milijarde jamerskih dolara, a da bi uopce funkcionirala ukrajini triba vec danas priko 30 milijardi jamerskih dolara, rusija joj je tila dat 15, a sad necedu dobit nista. rusija je na molbu krima uplatila lokalnoj krimskoj vladi nisto malo priko 6 milijardi jamerskih dolara pomoci.

VL
Avatar sayla 007
sayla 007
22:33 06.03.2014.

Najpametniji je ludi Kim Jong-un. El' su Yankee pocele oblijecati oko S.Koreje, odmah je nanisanio atomsku... ahahhaha......u tri dana svi se razbjezali i proglasili ga ludjakom. A Putin jadan mora misliti sta ce mu svijet reci, gradi reputaciju godinama, aa, a ovi zlikovci Yankee provociraju namjerno da ispali stogod, da ga proglase diktatorom i objave mu rat. Dupi stres. Bas mi ga je zao.

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 9 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.