Čačić obmanuo javnost: Plin je skuplji 30%, a struja i do sto kuna
"Zaboravili" su nam reći da ćemo uz svaki račun za plin plaćati novu naknadu u iznosu od 20,63 kune
Komentari 378
Plan 21: U 21 mjesec rasturiti ćemo Hrvatsku i sve hrvatsko!
Najgora stvar je u tome što ljudi koji su krenuli s programom energetske učinkovitosti kuče i na ime kredita mijenjali stolariju i stavljali stiropor i nadali se vračanjem uloženog kapitala kroz nekih 10-15,20 godina sada vide da im je taj rok produžen i pitaju se dali im se to uopče isplatilo...
HERA? Još jedan legalni reket za radna mjesta hr \"lijeve\" komunističke elite.
Mladen3x: krivo - poskupljenjem struje i plina ulaganje u izolaciju će se znatno brže isplatiti. Meni se (kao i većini kućanstava) do sada nisu isplatili solarni kolektori, ali s novim cijenama struje to više nije slučaj.
O jadni mi, osim što nemaju plana, osim što donose odluke o kojima se nisu dogovorili i ništa ne znaju, osim što postavljaju ljude s kojekakvim presudama, sada su još i zaboravni!! To stvarno obećava!
Btw, večernji daje i neke krive informacije o štednji struje. TV uređaji i monitori (barem oni proizvedeni u zadnjih 7-8 godina su ekstremno štedljivi u \"standby\" načinu (ispod 1w) i neisplati ih se iskapčati iz zida. Najgori skriveni potrošači struje su satelitski i drugi prijemnici (hvala vladi na uvođenju DVBT-a), bežični telefoni i modemi koji svaki za sebe mogu trošiti i do 35w - neprekidno. Tu su računala i igraće konzole koje uobičajeno troše 20w dok su - ugašene!
Čačić obmanuo javnost... ...a ma nemoj.
Izabrali ste ih , imate ih ... Najnesposobnija vlada otkada je Hrvatske drzave !
Ove treba silom skinuti i onda sve prvo LUSTRIRATI, pa dalje graditi državu. Hrvatsku državu ne mogu voditi oni koji su bili protiv njenog nastanka....
Mudri su kazali: Svakome prema zasluzi. Hrvatski narod je zasluzio i cacica i linica :) I.
Tko je premijer u ovoj državi; Čačić ili Milanović;;;;;;;;;;
Čačić obmanuo javnost...... ma dajte molim vas... nebi on to nikada... Pa to je jedan fini gospodin :((
Čačić je pokušao obmanuti javnsot, a za to su mu služili mediji pa tako i Večernji list, jer kako to da nitko od novinara nije uspio izračunati da on laže, a nije bilo teško i osnovnoškolac bi uspio doći do zaključka. Znači imali ste direktivu što napisati, isto kao što je i sada dobivate da ga pljujete na minimalno 2-3 članka dnevno, kao i ostali mediji. Pa jasno je nama kakvi novinari rade u medijima, nemre nas netko ipak tolko obmanut.
Molim čitateljstvo da još jednom pogleda priloženu fotografiju. Pa zar ovi, iskreno oduševljeni, ljudi oko prvog podpredsjenika nisu kao stvoreni za priču \"dva plus dva su četiri, ali u određenim okolnostima rezulat može biti i drugačiji\".
nemojte ljudi na čačića..pa on je ljudina..samo vi to ne kužite:)))
mediji su mu pomogli da obmane javnosta a sad se oni peru objavom da je on obmanuo javnost..bogumi lepo:))
jel Vi g-dine Grubi malo zaje....... hahhhhhaaaaa
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A što su hrvatske guske u magli očekivale od ljudi koji nemaju dana staža u nekom ozbiljnom zanimanju osim politikanstva i diplomatikanstva poput premijera, ili od onih koji znaju sve i razumiju se u sve ali na način koji to samo njima odgovara poput linić-čačić dvojca ? Osim toga da imamo imalo nacionalnog ponosa i pijeteta spram hrvatskih žrtava od 45 do 95-te ne bi ovi kukurikavci prismrdili hrvatskim ustanovama i vlasti. Pogotovo ako znamo da su to većinom biološki ili ideološki sljednici jedne ideologije koje se normalan svijet stidi a koja je mrcvarila ovu zemlju i narod desetljećima. Ali što ćeš kada naše ovce i koze vole vuka. I sada - JAO, vuk pokazuje pravu ćud kida meso, reži, krade i mrcvari, a psa čuvara nigdje...