Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 153
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
krivo izračunali
Povratak na članak

Čačić obmanuo javnost: Plin je skuplji 30%, a struja i do sto kuna

"Zaboravili" su nam reći da ćemo uz svaki račun za plin plaćati novu naknadu u iznosu od 20,63 kune

Komentari 378

GL
glagoljica
09:56 03.05.2012.

A što su hrvatske guske u magli očekivale od ljudi koji nemaju dana staža u nekom ozbiljnom zanimanju osim politikanstva i diplomatikanstva poput premijera, ili od onih koji znaju sve i razumiju se u sve ali na način koji to samo njima odgovara poput linić-čačić dvojca ? Osim toga da imamo imalo nacionalnog ponosa i pijeteta spram hrvatskih žrtava od 45 do 95-te ne bi ovi kukurikavci prismrdili hrvatskim ustanovama i vlasti. Pogotovo ako znamo da su to većinom biološki ili ideološki sljednici jedne ideologije koje se normalan svijet stidi a koja je mrcvarila ovu zemlju i narod desetljećima. Ali što ćeš kada naše ovce i koze vole vuka. I sada - JAO, vuk pokazuje pravu ćud kida meso, reži, krade i mrcvari, a psa čuvara nigdje...

VL
GL
glagoljica
09:59 03.05.2012.

Plan 21: U 21 mjesec rasturiti ćemo Hrvatsku i sve hrvatsko!

VL
ML
mladen3x
10:07 03.05.2012.

Najgora stvar je u tome što ljudi koji su krenuli s programom energetske učinkovitosti kuče i na ime kredita mijenjali stolariju i stavljali stiropor i nadali se vračanjem uloženog kapitala kroz nekih 10-15,20 godina sada vide da im je taj rok produžen i pitaju se dali im se to uopče isplatilo...

VL
KT
Karika Tura
10:33 03.05.2012.

HERA? Još jedan legalni reket za radna mjesta hr \"lijeve\" komunističke elite.

VL
NE
Netjak
10:55 03.05.2012.

Mladen3x: krivo - poskupljenjem struje i plina ulaganje u izolaciju će se znatno brže isplatiti. Meni se (kao i većini kućanstava) do sada nisu isplatili solarni kolektori, ali s novim cijenama struje to više nije slučaj.

VL
VU
vukavu
10:59 03.05.2012.

O jadni mi, osim što nemaju plana, osim što donose odluke o kojima se nisu dogovorili i ništa ne znaju, osim što postavljaju ljude s kojekakvim presudama, sada su još i zaboravni!! To stvarno obećava!

VL
NE
Netjak
11:03 03.05.2012.

Btw, večernji daje i neke krive informacije o štednji struje. TV uređaji i monitori (barem oni proizvedeni u zadnjih 7-8 godina su ekstremno štedljivi u \"standby\" načinu (ispod 1w) i neisplati ih se iskapčati iz zida. Najgori skriveni potrošači struje su satelitski i drugi prijemnici (hvala vladi na uvođenju DVBT-a), bežični telefoni i modemi koji svaki za sebe mogu trošiti i do 35w - neprekidno. Tu su računala i igraće konzole koje uobičajeno troše 20w dok su - ugašene!

VL
Avatar MK
MK
12:05 03.05.2012.

Čačić obmanuo javnost... ...a ma nemoj.

VL
MA
medjimurac.at
13:36 03.05.2012.

Izabrali ste ih , imate ih ... Najnesposobnija vlada otkada je Hrvatske drzave !

VL
BO
Booyaka620
15:18 03.05.2012.

Ove treba silom skinuti i onda sve prvo LUSTRIRATI, pa dalje graditi državu. Hrvatsku državu ne mogu voditi oni koji su bili protiv njenog nastanka....

VL
IG
igorl
15:21 03.05.2012.

Mudri su kazali: Svakome prema zasluzi. Hrvatski narod je zasluzio i cacica i linica :) I.

VL
EZ
ezelic
17:47 03.05.2012.

Tko je premijer u ovoj državi; Čačić ili Milanović;;;;;;;;;;

VL
Avatar Pravedni tetrijeb
Pravedni tetrijeb
08:22 04.05.2012.

Čačić obmanuo javnost...... ma dajte molim vas... nebi on to nikada... Pa to je jedan fini gospodin :((

VL
DW
dr_who
10:55 04.05.2012.

Čačić je pokušao obmanuti javnsot, a za to su mu služili mediji pa tako i Večernji list, jer kako to da nitko od novinara nije uspio izračunati da on laže, a nije bilo teško i osnovnoškolac bi uspio doći do zaključka. Znači imali ste direktivu što napisati, isto kao što je i sada dobivate da ga pljujete na minimalno 2-3 članka dnevno, kao i ostali mediji. Pa jasno je nama kakvi novinari rade u medijima, nemre nas netko ipak tolko obmanut.

VL
Avatar xenon
xenon
13:24 04.05.2012.

Molim čitateljstvo da još jednom pogleda priloženu fotografiju. Pa zar ovi, iskreno oduševljeni, ljudi oko prvog podpredsjenika nisu kao stvoreni za priču \"dva plus dva su četiri, ali u određenim okolnostima rezulat može biti i drugačiji\".

VL
ĆA
ćaćaća
14:34 04.05.2012.

nemojte ljudi na čačića..pa on je ljudina..samo vi to ne kužite:)))

VL
ĆA
ćaćaća
14:35 04.05.2012.

mediji su mu pomogli da obmane javnosta a sad se oni peru objavom da je on obmanuo javnost..bogumi lepo:))

VL
AN
ančica
21:18 04.05.2012.

jel Vi g-dine Grubi malo zaje....... hahhhhhaaaaa

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.