Čačić obmanuo javnost: Plin je skuplji 30%, a struja i do sto kuna
"Zaboravili" su nam reći da ćemo uz svaki račun za plin plaćati novu naknadu u iznosu od 20,63 kune
Komentari 378
Harač...........halo mediji što je sa riječi HARAČ?!
02.05.2012. u 21:39h Tatanka-Iyotanka je napisao/la: Harač...........halo mediji što je sa riječi HARAČ?! ------ Harač ti je onaj stidljivi i skromni paket poreznih opterećenja koje je građanstvu uvela , prvenstveno zbog svjetske ekonomske krize, vlada Jadranke Kosor. Njihove mjere su bila razblažena kamilica, naspram ovoj nemilosrdnoj poreznoj otimačini koje se valjda ni \"Franjo Tahi\" ne bi posramio. Međutim naravno da su mediji eutanazirani, kada su oni prvenstveno svojim pisanjem zaveli birače kako bi izabrali ove pljačkaše. I mediji i vlast zapravo služe istim inozemnim gazdama - izrabljivačima Hrvatske!
. ...stvarno ...di su se izgubili razni kalkulatori koji su nam se beljili ...iz svih kuteva i računali koliko nam je poskupljenje _____________________________________ 02.05.2012. u 21:32h Agramer198 je napisao/la: Hahahaha mediji nisu uveli harač kalkulator i pozvali građane da izračunajunaju koliko će im Radek uzeti, pa kak to? Sjećam se da je to prošle godine bilo ganc popularno dok je Jadranka bila premijerka, nije vrag da postoje dvostruki standardi??
Ajmo sada svi... Kukurikuuuu....Samo tako, treba još jače kazniti glupane koji su te izabrali nakon dokazane nesposobnosti i štetnosti zajedno s Linićem od 2000 do 2003..... Jedino je prava milina vidjeti kakava je to sprega medija i ljevičara, nema nikakvih šetnji po gradu onog degenerika, nema vikanja pod prozorima, \"slobodni filozovski\" se izgleda primio knjige, porast cijena od 30% je lagano poskupljenje dok je 2% harač.... Šta reći nego pljuc....
. ...harač od 2% na visinu moga osobnoga dohotka plaćao sam samo JA od svih šest članova moje obitelji ...i to na određeno vrijeme i samo na visinu osobnoga dohotka ...a ovo šta nam uvedoše \"vladari crvene hrvatske\" ....plaćamo svihvih nas ŠEST,svaki dan,na svaki proizvod
I još se kradimir zadovoljno cereka.........e moj narode.....
Šit hepends, ven ju in lav vit red širt !
Već sam jednom napisao, al\' svaki put kad vidim Čačića sjetim se Krleže i Gospode Glembajevih: \"Ubojice i varalice, to su Glembajevi\" ,ponavljala je stara Barboczyjeva.
U ovoj vladi računaju kao u prostituciji. Robu proda novac dobije robu zadrže.
Evo što o poskupljenju struje propisuje Zakon o energiji: članak 28 -(3) Prijedlog Ministarstvu za promjenu visine tarifnih stavki u tarifnim sustavima iz stavka 1. ovoga članka može podnijeti energetski subjekt za obavljanje čijih djelatnosti se primjenjuje tarifni sustav ili Agencija. (4) Ministarstvo je dužno na prijedlog za promjenu visine tarifnih stavki iz stavka 3. ovoga članka koji je podnio energetski subjekt za obavljanje čijih djelatnosti se primjenjuje tarifni sustav pribaviti mišljenje Agencije, a na prijedlog za promjenu visine tarifnih stavki koji je podnijela Agencija zatražiti mišljenje energetskog subjekta za obavljanje čijih djelatnosti se primjenjuje tarifni sustav.
. ....a struja i do sto kuna// _________________ Pa imal gdje u ovoj mehani (kafani) novi-CJENOVNIK ili svaki konobar svoje vrti ?????????
Dakle, lijepo piše da je resorno Ministarstvo dužno pribaviti mišljenje Agencije. Alles klar, herr Čačić? - zašto neprestano izbjegavati poštivati propise: u prometu, energetici, politici, zapošljavanju, gospodarstvu.
sluganski mentalitet ,,, bravo cacicu,,,,,trazili smo dobili smo......
da hdz nije toliko krao i da je na vrijeme to regulirao do ovoga nebi ni došlo,, ali oni nisu imali vremena ,bili su okupirani crnim torbama ,, nije ni ovo rješenje kaj radi sada ova vlast ali sad se vidi u kakvi smo govnima,,,,,,
Milosevic je omanjivao svoj narod i vidjeli smo gdje ga je doveo,cacic( gazimir ) obmanjluje hrvate vidjecemo g dje cega dovesti kako vodi sigurno u propast.
Bitno je da ima novaca za Mesićev ured i 300 milijuna za Crkvu!
juče u karlovcu nigdje nisam uspio dobiti plin u boci,kažu nema a ja vidim da ima kažu sutra.e sad neka mi neko objasni koja je razlika između pokradene naše i smrdoslavije.ah da sjetih se tamo su bar artikle koji poskupljuju sakrivali dok kod nas ni to ne.i tak sam juče prvi put spomenuo državu uz ono HEBEM TI...
Kako tek sada da ovi novinari vide da je Cacic obnanijo javnost a na prethodnim izborima nisu to primitili aon je obmanjihavo javnost otkako je se pojavio u politici.
Koga oni muljare. Kad su bili u opoziciji pričali su kako su spremni za preuzimanje vlasti. O tome govore već godinu dana. Ako je HDZ krao od države sa nižim cijenama i država je funkcionirala, gdje ovi žele strpat lovu sa tolikim poskupljenjima.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Hahahaha mediji nisu uveli harač kalkulator i pozvali građane da izračunaju koliko će im Radek uzeti, pa kak to? Sjećam se da je to prošle godine bilo ganc popularno dok je Jadranka bila premijerka, nije vrag da postoje dvostruki standardi??