Čačić obmanuo javnost: Plin je skuplji 30%, a struja i do sto kuna
"Zaboravili" su nam reći da ćemo uz svaki račun za plin plaćati novu naknadu u iznosu od 20,63 kune
Komentari 378
- drugovi, situacija je ozbiljna
- Koliko ljudi mora usmrtiti jedan kukurikavac da bi bio osuđen? Koliku štetu mora jedan kukurikavac uzrokovati da bi ga se maknulo sa političke scene?
02.05.2012. u 13:56h The Terminator the Khmer Rouge je napisao/la: - drugovi, situacija je ozbiljna ------------------ Drugovi, došli smo do ruba ponora. Naprijed !
neka mi netko objasni tih 40-50 kn povećanje ???? ako mi je sada bilo grijanje 1700,00 kn , bio bih presretan da poskupe samo 50-60 kn , mislim da će prije biti 300-400 kn poskupljenje :(
ljudi moji tesko je a biti ce jos teze jer sam cuo da ce biti otpustanja i u drzavnim sluzbama
Vlada uopće nije promašila \"sridu\", znali su oni u lipu koliko će narodu uzeti iz džepa. Problem leži u činjenici što vladajući narodu nikada ne serviraju istinu!
biker77 nekim građanima plin uopće neće poskupiti, nit za jednu kunu to su građani koji doma nemaju ništa što radi na plin
Evo, smanjenje djelatnika u državnoj upravi može početi sa HEROM - sama se proglasila suvišnom ustanovom (čemu nepotrebno trošiti novac iz proračuna).
gledam čačića na slici razdragani građani mu prilaze sigurno su radosni jer su čuli da struja i plin neće više poskupljivat jedno 3-4 godine
šokac bravo! potpisujem
Ma neka Nas pljačkaju,jer smo davno dokazali da nismo zaslužili samostalnu Hrvatsku,niti smo dio Europe,već smo obični mali balkanci. Da znamo što je demokracija,na prosvjedima (što je Ustavno pravo),bilo bi barem 500 000 Hrvata i rušili bi Vladu dozvoljenim sredstvima. To je u normalnim demokratskim državama normalno. Ali ipak smo mi nesposobni za to i prosvjedujemo iz svojih soba. Pa čak i pjevamo premijeru
Koji je debilizam ova Čačićeva priča o usklađivanju cijena sa onima u EU. Ja ću bez ikakvih problema i želopojki platiti račune za struju i plin kad će moja plaća biti iznad barem 80% prosjeka EU, a ne kakva je sad, ispod 40% prosjeka.Čačiću, ovu poruku ti šaljem od srca: JE** TE TVOJ PRORAČUNSKI DEFICIT!!!
+ - 02.05.2012. u 14:18h Fukara je napisao/la: Ma neka Nas pljačkaju,jer smo davno dokazali da nismo zaslužili samostalnu Hrvatsku,niti smo dio Europe,već smo obični mali balkanci. Da znamo što je demokracija,na prosvjedima (što je Ustavno pravo),bilo bi barem 500 000 Hrvata i rušili bi Vladu dozvoljenim sredstvima. To je u normalnim demokratskim državama normalno. Ali ipak smo mi nesposobni za to i prosvjedujemo iz svojih soba. Pa čak i pjevamo premijeru -------------------- Nomen est omen. U demokratskim državama se vlast ruši na izborima, a ne u kaosu. Jedino ako ti pod demokratske države računaš Libiju, Siriju, Egipat..... Gospodari kaosa (čiji si ti sluga) i žele nerede, kaos i obezglavljene narode, kako bi ih lakše podjarmili. Ako se navučemo na takav scenarij, ništa nam se dobroga ne piše. Nego, na slijedećim izborima, pamet u glavu.
Tko je HERA- agencija u kojoj su se uhljebili neradnici koji se samo oglase kada negdje nešto treba zabraniti ili poskupiti isto kao što nema koristi ni od Elektroenergetskog instituta koji još nije izbacio niti jednu pametnu studiju o ulaganju HEP-a u obnovljive izvore el.energije( bitno da HEP- baca novce na sport). Niti jedna solarna ili vjetro elektrana nije u vlasništvu HEP-a a imaju 178 magistara i doktora nauka, 1988 sa VSS i 1055 sa VŠS školom- za snimiti horor.
Django \"Churchill je jednom rekao da čovjek kao mlad nije ljevičar, nema srca, a čovjek koji u zrelijim godinama nije konzervativan, nema mozga\" Ovo je rekao - Bandit! Ne boj se, provjeri tko je \"Bandit\" i sve će ti bititi jasno. Pogreška u izvoru!
država kao vlasnik ima pravo dignuti cijene, take it or leave it, nemoj trošiti ako nećeš, nitko te ne tjera, ovi iz potrošača pričaju gluposti sasvim je drugo pitanje što su na izborima izabrali ovakve upravljače drž hep-a kao čačić,, međutim, tu već vrijedi ona, tražili ste, plaćajte
nije gosin kradimir došao po Duhu Svetom na vlast, nego je izabran od naroda di je problem onda? tražili smo ga, i dobili smo ga
+ - 02.05.2012. u 14:37h Zveč je napisao/la: Django \"Churchill je jednom rekao da čovjek kao mlad nije ljevičar, nema srca, a čovjek koji u zrelijim godinama nije konzervativan, nema mozga\" Ovo je rekao - Bandit! Ne boj se, provjeriri tko je \"Bandit\" i sve će ti biti jasno. Pogreška u izvoru! ---------------- Kako god bilo, nije daleko od istine. A ako mladom čovjeku sazrije mozak i ranije, utoliko bolje :-)
“If you\'re not a liberal at twenty you have no heart, if you\'re not a conservative at forty you have no brain.” to jest churchill rekao
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
- drugovi, unutrašnji neprijatelj vreba crna zmija na horizontu ništa nas nesmije iznenaditi