Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 165
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
krivo izračunali
Povratak na članak

Čačić obmanuo javnost: Plin je skuplji 30%, a struja i do sto kuna

"Zaboravili" su nam reći da ćemo uz svaki račun za plin plaćati novu naknadu u iznosu od 20,63 kune

Komentari 378

TT
The Terminator the Khmer Rouge
13:56 02.05.2012.

- drugovi, unutrašnji neprijatelj vreba crna zmija na horizontu ništa nas nesmije iznenaditi

VL
TT
The Terminator the Khmer Rouge
13:56 02.05.2012.

- drugovi, situacija je ozbiljna

VL
TT
The Terminator the Khmer Rouge
13:56 02.05.2012.

- Koliko ljudi mora usmrtiti jedan kukurikavac da bi bio osuđen? Koliku štetu mora jedan kukurikavac uzrokovati da bi ga se maknulo sa političke scene?

VL
Avatar Django
Django
13:58 02.05.2012.

02.05.2012. u 13:56h The Terminator the Khmer Rouge je napisao/la: - drugovi, situacija je ozbiljna ------------------ Drugovi, došli smo do ruba ponora. Naprijed !

VL
BI
biker77
13:58 02.05.2012.

neka mi netko objasni tih 40-50 kn povećanje ???? ako mi je sada bilo grijanje 1700,00 kn , bio bih presretan da poskupe samo 50-60 kn , mislim da će prije biti 300-400 kn poskupljenje :(

VL
BA
barbaizamerike
13:59 02.05.2012.

ljudi moji tesko je a biti ce jos teze jer sam cuo da ce biti otpustanja i u drzavnim sluzbama

VL
Avatar Radoboj
Radoboj
14:10 02.05.2012.

Vlada uopće nije promašila \"sridu\", znali su oni u lipu koliko će narodu uzeti iz džepa. Problem leži u činjenici što vladajući narodu nikada ne serviraju istinu!

VL
DU
Deleted user
14:09 02.05.2012.

biker77 nekim građanima plin uopće neće poskupiti, nit za jednu kunu to su građani koji doma nemaju ništa što radi na plin

VL
ŠO
Šokac1
14:11 02.05.2012.

Evo, smanjenje djelatnika u državnoj upravi može početi sa HEROM - sama se proglasila suvišnom ustanovom (čemu nepotrebno trošiti novac iz proračuna).

VL
DU
Deleted user
14:11 02.05.2012.

gledam čačića na slici razdragani građani mu prilaze sigurno su radosni jer su čuli da struja i plin neće više poskupljivat jedno 3-4 godine

VL
DU
Deleted user
14:11 02.05.2012.

šokac bravo! potpisujem

VL
FU
Fukara
14:18 02.05.2012.

Ma neka Nas pljačkaju,jer smo davno dokazali da nismo zaslužili samostalnu Hrvatsku,niti smo dio Europe,već smo obični mali balkanci. Da znamo što je demokracija,na prosvjedima (što je Ustavno pravo),bilo bi barem 500 000 Hrvata i rušili bi Vladu dozvoljenim sredstvima. To je u normalnim demokratskim državama normalno. Ali ipak smo mi nesposobni za to i prosvjedujemo iz svojih soba. Pa čak i pjevamo premijeru

VL
TR
trololol
14:20 02.05.2012.

Koji je debilizam ova Čačićeva priča o usklađivanju cijena sa onima u EU. Ja ću bez ikakvih problema i želopojki platiti račune za struju i plin kad će moja plaća biti iznad barem 80% prosjeka EU, a ne kakva je sad, ispod 40% prosjeka.Čačiću, ovu poruku ti šaljem od srca: JE** TE TVOJ PRORAČUNSKI DEFICIT!!!

VL
Avatar Django
Django
14:26 02.05.2012.

+ - 02.05.2012. u 14:18h Fukara je napisao/la: Ma neka Nas pljačkaju,jer smo davno dokazali da nismo zaslužili samostalnu Hrvatsku,niti smo dio Europe,već smo obični mali balkanci. Da znamo što je demokracija,na prosvjedima (što je Ustavno pravo),bilo bi barem 500 000 Hrvata i rušili bi Vladu dozvoljenim sredstvima. To je u normalnim demokratskim državama normalno. Ali ipak smo mi nesposobni za to i prosvjedujemo iz svojih soba. Pa čak i pjevamo premijeru -------------------- Nomen est omen. U demokratskim državama se vlast ruši na izborima, a ne u kaosu. Jedino ako ti pod demokratske države računaš Libiju, Siriju, Egipat..... Gospodari kaosa (čiji si ti sluga) i žele nerede, kaos i obezglavljene narode, kako bi ih lakše podjarmili. Ako se navučemo na takav scenarij, ništa nam se dobroga ne piše. Nego, na slijedećim izborima, pamet u glavu.

VL
SI
sikert
14:27 02.05.2012.

Tko je HERA- agencija u kojoj su se uhljebili neradnici koji se samo oglase kada negdje nešto treba zabraniti ili poskupiti isto kao što nema koristi ni od Elektroenergetskog instituta koji još nije izbacio niti jednu pametnu studiju o ulaganju HEP-a u obnovljive izvore el.energije( bitno da HEP- baca novce na sport). Niti jedna solarna ili vjetro elektrana nije u vlasništvu HEP-a a imaju 178 magistara i doktora nauka, 1988 sa VSS i 1055 sa VŠS školom- za snimiti horor.

VL
GR
Gradinar
14:37 02.05.2012.

Django \"Churchill je jednom rekao da čovjek kao mlad nije ljevičar, nema srca, a čovjek koji u zrelijim godinama nije konzervativan, nema mozga\" Ovo je rekao - Bandit! Ne boj se, provjeri tko je \"Bandit\" i sve će ti bititi jasno. Pogreška u izvoru!

VL
DU
Deleted user
14:37 02.05.2012.

država kao vlasnik ima pravo dignuti cijene, take it or leave it, nemoj trošiti ako nećeš, nitko te ne tjera, ovi iz potrošača pričaju gluposti sasvim je drugo pitanje što su na izborima izabrali ovakve upravljače drž hep-a kao čačić,, međutim, tu već vrijedi ona, tražili ste, plaćajte

VL
DU
Deleted user
14:41 02.05.2012.

nije gosin kradimir došao po Duhu Svetom na vlast, nego je izabran od naroda di je problem onda? tražili smo ga, i dobili smo ga

VL
Avatar Django
Django
14:47 02.05.2012.

+ - 02.05.2012. u 14:37h Zveč je napisao/la: Django \"Churchill je jednom rekao da čovjek kao mlad nije ljevičar, nema srca, a čovjek koji u zrelijim godinama nije konzervativan, nema mozga\" Ovo je rekao - Bandit! Ne boj se, provjeriri tko je \"Bandit\" i sve će ti biti jasno. Pogreška u izvoru! ---------------- Kako god bilo, nije daleko od istine. A ako mladom čovjeku sazrije mozak i ranije, utoliko bolje :-)

VL
DU
Deleted user
14:48 02.05.2012.

“If you\'re not a liberal at twenty you have no heart, if you\'re not a conservative at forty you have no brain.” to jest churchill rekao

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.