Čačić obmanuo javnost: Plin je skuplji 30%, a struja i do sto kuna
"Zaboravili" su nam reći da ćemo uz svaki račun za plin plaćati novu naknadu u iznosu od 20,63 kune
Komentari 378
02.05.2012. u 14:54h zes105 je napisao/la: \"Ratni zarobljenik je čovjek koji te pokušao ubiti, pa ti kaže da ti njega ne smiješ ubiti\" da je ljudima ponuditi alternativu u odgovorima, rekli bi da je to hitler izjavio međutim, to je izjavio najpoznatiji europski antifašist ------------- Vjerojatno u mladim danima, dok je još bio liberal :-)
02.05.2012. u 14:49h Django je napisao/la: 02.05.2012. u 14:41h zes105 je napisao/la: nije gosin kradimir došao po Duhu Svetom na vlast, nego je izabran od naroda di je problem onda? tražili smo ga, i dobili smo ga ----------------------- A,a, nijee to problem. Problem je što ste ga vi tražili, a mi smo ga dobili. Da ste ga dobili samo vi, ni po muke. ---------------------------- a ti si neka visina, pa eto dociraš meni za kog sam glasao većina jest za čačića, ostalo nije bitno većina ga jest tražila pa kusajmo, što se može
+ - 02.05.2012. u 14:57h zes105 je napisao/la: 02.05.2012. u 14:49h Django je napisao/la: 02.05.2012. u 14:41h zes105 je napisao/la: a ti si neka visina, pa eto dociraš meni za kog sam glasao većina jest za čačića, ostalo nije bitno većina ga jest tražila pa kusajmo, što se može ------------- Nikom ja ne dociram, samo se žalim što me je dopalo, ni krivog ni dužnog. Inače, za tvoju informaciju - ni 33% nije većina, a kamo li 3%.
nije da gosin kradimir nije zahvalan svojim biračima, jučer im dijelio velike porcije graha, ne bi prase toliko pokusalo, što jes, jes
oni na sljemenu dijelili male porcije, i oni u splitu isto bome gosin kradimir svojim zagorcima dijelio neke velike prave praseće porcije , što jes, jes odužio se čovjek svojim biračima
doduše, zna gosin kradimir biti zaboravan tako je zaboravio u zadru napraviti školu, čiju je gradnju unaprijed naplatio pa nije čuda da zaboravi i takve sitnice poput uvođenja naknadice od 20 kn najaviti ajde, oprostit ćemo mu, glavno da neće zaboraviti naplatiti tu naknadicu, zar ne
02.05.2012. u 14:36h Django je napisao/la: *** deleted by admin *** ------------------- Kaj je najgore, ni ne znam kaj mi je zbrisal :-)
doduše, ja bi volio da je gospon kradimir najavio tu naknadicu, pa je onda zaboravio naplatiti e ali, nije gospon kradimir tako zaboravan , nije zaboravan kad on naplaćuje, nego kad on plaća e, dični naš gospon kradimir
Koji je naivac još povjeroval ijednu riječ lopini kradimiru. Taj laže i krade kada i spava.Jadan narod koji ga je biral, još jadnija država u kojoj osoba od kriminala vodi glavnu riječ.
02.05.2012. u 15:15h Django je napisao/la: 02.05.2012. u 14:36h Django je napisao/la: *** deleted by admin *** ------------------- Kaj je najgore, ni ne znam kaj mi je zbrisal :-) ------------------------------ možda si doveo u pitanje neupitno poštenje našeg dičnog gosponn kradimira sram te bilo, ako jesi
02.05.2012. u 15:20h zes105 je napisao/la: 02.05.2012. u 15:15h Django je napisao/la: 02.05.2012. u 14:36h Django je napisao/la: *** deleted by admin *** ------------------- Kaj je najgore, ni ne znam kaj mi je zbrisal :-) ------------------------------ možda si doveo uu pitanje neupitno poštenje našeg dičnog gospon kradimira sram te bilo, ako jesi ----------------- Ma di bi ja. Ako je nešto neupitno, onda je to razina poštenja dotičnog gospodina :-)
[@django tako su meni fanovi gospon kradimira prijetili tužbom što sam napisao da je gospon kradimir lopina kad ja pronašao na netu presudu varaždiskog trgovačkog suda da je cononing dičnog gospon kradimira puhnuo lovu gradu zadru, a školu nije napravioo e pa, ako laže koza, ne laže sud
A ja koji kuham samo na plin i trošim oko 15 kuna mjesečno su sada dobijati vjerojatno račun svaki mjesec (ne kao do sada svaki 3) i za mene će cijena biti odna skuplja za preko 100% - a HR ima dovovoljno plina i gotovo da uopče ne treba uvoz! Zaštotaj namet ne plaćaju oni kojima su prodane bušotine daleko ispod cijene??? Zato što su oni krupni kapital zbog kojega i postoji politika, a račune plaćaju jedino mali ljudi!
baš me zanima što bi vrla napredna kvazi ljevičarsko liberalna javnost lupetala da je istu stvar napravio npr. šuker . baš me zanima kako bi isti čačić, a tek linić ili onaj kajin larmali da je isto napravio popijač.
ali bez obzira na sudsku presudu varaždinskog trg. suda, tko je taj sud da dovodi u pitanje to neupitno poštenje gospode iz hns-a, čačića, ferenčaka i mesića tko su ti sudovi, prema ovoj uvaženoj gospodi, pa nije gospon kradimir hdz, kako sam reče pa da sudovi za njega vrijede
02.05.2012. u 15:33h stravaxx je napisao/la: baš me zanima što bi vrla napredna kvazi ljevičarsko liberalna javnost lupetala da je istu stvar napravio npr. šuker . baš me zanima kako bi isti čačić, a tek linić ili onaj kajin larmali da je isto napravio popijač ------------------------------- sad bi se bar 5000 ljutih prosvjednika probijalo na markov trg, opsjedali bi jacinu zgradu, forumi bi vrištali o sirotinji koja skapava, milanka opačić bi naricala nad sudbinom gladnih u svakom dnevniku, nosile bi se kapse hdz-u i palile svijeće po performace-ovima, studenti filozofskog zagrebačkog fakulteta bi štrajkali glađu do smrti, grupe na FB pod imenom Jaco odlazi bi brojile po 50 tisuća ljudi je li dosta ili da nastavim što bi ta licemjerna govna sve činila, a koja danas šute
[@stravaxx i zato mi nije žao nikog, znali bi se buniti kad bi im hdz ovo radio, a sada šute kad šute, nek plaćaju
i naravno da se danas ljevičari smiju hdzeovcima oni u sebi misle, tko vam je kriv budale hdzeovske kad ne znate ložiti narod, mi smo vaš mizerni porez prozvali haračem i digli smo ljude na jurš na markov trg a danas deremo glupi narod kako hoćemo, a narod kao ovčica čestitam ljevičarima, znaju posao sa narodom, što jes,jes
ne ide matematika
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
02.05.2012. u 14:41h zes105 je napisao/la: nije gosin kradimir došao po Duhu Svetom na vlast, nego je izabran od naroda di je problem onda? tražili smo ga, i dobili smo ga ----------------------- A,a, nije to problem. Problem je što stee ga vi tražili, a mi smo ga dobili. Da ste ga dobili samo vi, ni po muke.