Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 165
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
krivo izračunali
Povratak na članak

Čačić obmanuo javnost: Plin je skuplji 30%, a struja i do sto kuna

"Zaboravili" su nam reći da ćemo uz svaki račun za plin plaćati novu naknadu u iznosu od 20,63 kune

Komentari 378

BA
balance
18:11 02.05.2012.

Madjari spasavajte nas u zatvor s\'njim

VL
PN
premda_nije
18:40 02.05.2012.

02.05.2012. u 18:08h Lisnjak je napisao/la: Nije Cacic odgovoran glasacima, koje ustvari nije niti imao, vec svom shefu koji ga posadio u ministarsku fotelju. A zasto, za sada se ne zna. ------ Mislim da si krivo postavio stvari. Milanović je samo \"šef parade\", odnosno glumi šefa u medijima, dočim je stvarni capo di capo Hrvatske ova arogantna spodoba Čačić. Dakle poput nekih opskurnih organizacija i loža - tamo se zna tko je kome nadređen!

VL
KU
kukuriku
18:49 02.05.2012.

..ma drug-Cácíc´je kukavicje-jaje, iz Mesicévog ureda !!

VL
ZH
zmarki21@htnet-dsl
18:51 02.05.2012.

bičino što ti znači,30% plin,a struja 100 kuna mućni sa tom lubenicom na vratu.

VL
TI
Tatanka-Iyotanka
21:38 02.05.2012.

Bio bih sretan kada bi ovo bila JEDINA obmana javnosti od strane \"naše\" vlasti

VL
FE
feniks1
19:13 02.05.2012.

Čačić obmanuo javnost! Uh ebo te dramatičnog naslova! Nema on potrebe za time kada može i radi što hoće pa bi bio budaletina da se dodovrava nama nebitnima i da nas kao obmanjuje! Zašto bi to jedan natprosječno bahati i bezobrazni Čačić imao potrebe napraviti!

VL
JA
JackRussell
19:21 02.05.2012.

Čačić je jučer ljudima dijelio grah, savršena prilika da mu se netko zaleti i baci grah u tu uobraženu lopovsku facu! Ali nema muda narod, ljudi se tamo smijuckali s njim, zabavljali, to je hrvatski narod! Samo Bog zna kako smo uopće pobijedili u ratu.

VL
MA
maksimus
19:54 02.05.2012.

A nitko ne spominje da od 01.01.2012.godine vec placamo skuplji plin za kucanstva zbog novog obracuna u kwh-a.Iz plinare odgovaraju da se cijena kubika nije mijenjala,niti da oni jos neznaju tocno objasniti novu formulu izracuna u kwh,ali da po novom do 01.05.2012.racunamo kubik po 3.00kn umjesto dosadasnjih 2,83kn i da ce nam onda racuni donekle stimati.I sad jos na sve to 32% gore od 01.05.2012.i evo veselja rajo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VL
Avatar DucMan
DucMan
19:57 02.05.2012.

Zar oni misle da je narod vreća novca bez dna? Država ne može napred sa osiromašenim pojedincima. Ja znam da je kriza i da poskupljenja mora biti, ali paralelno s tim treba provoditi mjere za povećanje zapošljavanja i plaća. E, taj dio se u ovoj priči ne vidi. Samo poskupljenja i poskupljenja. A kako čujem i vidim, mnoge firme paralelno sa tim svojim radnicima smanjuju plaće. Ali one firme od kojih dobiviamo poskupljenja niti smanjuju plaće svojim ljudima, niti provode štednju kako spada, niti se restrukturiraju... Oni samo poskupljuju.

VL
AN
antonijo
20:06 02.05.2012.

Moram a da se ne nasmijem, hrvati izabrali jos vece glodavce. Pored ovih vam na rebrima nece ostat ni koza

VL
AN
antonijo
20:07 02.05.2012.

Bitno da vam se politicari tove jer oni previse razmisljaju o vama

VL
EC
el commadante
20:18 02.05.2012.

JackRussell: Samo Bog zna kako smo uopće pobijedili u ratu. ------------------------------------------------------------------- Na svu sreću pa su Srbi još gori od nas. Nije neka utjeha ali eto...

VL
OB
-obrisani-
20:23 02.05.2012.

VL: Čačić obmanuo javnost ------------------------------ Ništa tu nema novog. Čačić i ostali Kukurikavci su obmanuli javnost 4.12.2011.

VL
MA
malamlak
20:23 02.05.2012.

Srbin, laže kad zine, a vele da mu je i sestra Radojka isto takva, ja ne znam ali tako pričaju njeni kolege u Krašu

VL
AN
antonijo
20:29 02.05.2012.

Peljesi hrvate s osmjehom nisu dabe srbi kod njih nema milosti, poslije ce rec hercegovci ih opkrali. Hrvati obmanuta nacija bez ikakvog cilja i vizije.

VL
DE
demokršćanin
20:41 02.05.2012.

ISTINOLJUBAC! Nisam siguran da li se on uopće zove Ratimir Čačić.Možda nas je prevario i za svoje ime i prezime.

VL
OB
-obrisani-
21:10 02.05.2012.

pored pametnog prof Jurcica, odaberete ovoga glavonju. Eto rezultata..

VL
DE
denderi
21:10 02.05.2012.

krade se u hepu godinama fiktivni računi se pišu za održavanje hidrocentrala ,a onda novac dijele među sobno....

VL
Avatar seneka
seneka
21:17 02.05.2012.

Jebate, ovaj admin nemože podnijeti glas razuma. Imam dokaze o tom faktu.

VL
UR
U-Ras
21:25 02.05.2012.

Plan 21? Sve poskupiti barem 21%.Nezaposlenost 21% Trebali ste to reći blesavom narodu prije izbora.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.