Čačić obmanuo javnost: Plin je skuplji 30%, a struja i do sto kuna
"Zaboravili" su nam reći da ćemo uz svaki račun za plin plaćati novu naknadu u iznosu od 20,63 kune
Komentari 378
02.05.2012. u 18:08h Lisnjak je napisao/la: Nije Cacic odgovoran glasacima, koje ustvari nije niti imao, vec svom shefu koji ga posadio u ministarsku fotelju. A zasto, za sada se ne zna. ------ Mislim da si krivo postavio stvari. Milanović je samo \"šef parade\", odnosno glumi šefa u medijima, dočim je stvarni capo di capo Hrvatske ova arogantna spodoba Čačić. Dakle poput nekih opskurnih organizacija i loža - tamo se zna tko je kome nadređen!
..ma drug-Cácíc´je kukavicje-jaje, iz Mesicévog ureda !!
bičino što ti znači,30% plin,a struja 100 kuna mućni sa tom lubenicom na vratu.
Bio bih sretan kada bi ovo bila JEDINA obmana javnosti od strane \"naše\" vlasti
Čačić obmanuo javnost! Uh ebo te dramatičnog naslova! Nema on potrebe za time kada može i radi što hoće pa bi bio budaletina da se dodovrava nama nebitnima i da nas kao obmanjuje! Zašto bi to jedan natprosječno bahati i bezobrazni Čačić imao potrebe napraviti!
Čačić je jučer ljudima dijelio grah, savršena prilika da mu se netko zaleti i baci grah u tu uobraženu lopovsku facu! Ali nema muda narod, ljudi se tamo smijuckali s njim, zabavljali, to je hrvatski narod! Samo Bog zna kako smo uopće pobijedili u ratu.
A nitko ne spominje da od 01.01.2012.godine vec placamo skuplji plin za kucanstva zbog novog obracuna u kwh-a.Iz plinare odgovaraju da se cijena kubika nije mijenjala,niti da oni jos neznaju tocno objasniti novu formulu izracuna u kwh,ali da po novom do 01.05.2012.racunamo kubik po 3.00kn umjesto dosadasnjih 2,83kn i da ce nam onda racuni donekle stimati.I sad jos na sve to 32% gore od 01.05.2012.i evo veselja rajo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zar oni misle da je narod vreća novca bez dna? Država ne može napred sa osiromašenim pojedincima. Ja znam da je kriza i da poskupljenja mora biti, ali paralelno s tim treba provoditi mjere za povećanje zapošljavanja i plaća. E, taj dio se u ovoj priči ne vidi. Samo poskupljenja i poskupljenja. A kako čujem i vidim, mnoge firme paralelno sa tim svojim radnicima smanjuju plaće. Ali one firme od kojih dobiviamo poskupljenja niti smanjuju plaće svojim ljudima, niti provode štednju kako spada, niti se restrukturiraju... Oni samo poskupljuju.
Moram a da se ne nasmijem, hrvati izabrali jos vece glodavce. Pored ovih vam na rebrima nece ostat ni koza
Bitno da vam se politicari tove jer oni previse razmisljaju o vama
JackRussell: Samo Bog zna kako smo uopće pobijedili u ratu. ------------------------------------------------------------------- Na svu sreću pa su Srbi još gori od nas. Nije neka utjeha ali eto...
VL: Čačić obmanuo javnost ------------------------------ Ništa tu nema novog. Čačić i ostali Kukurikavci su obmanuli javnost 4.12.2011.
Srbin, laže kad zine, a vele da mu je i sestra Radojka isto takva, ja ne znam ali tako pričaju njeni kolege u Krašu
Peljesi hrvate s osmjehom nisu dabe srbi kod njih nema milosti, poslije ce rec hercegovci ih opkrali. Hrvati obmanuta nacija bez ikakvog cilja i vizije.
ISTINOLJUBAC! Nisam siguran da li se on uopće zove Ratimir Čačić.Možda nas je prevario i za svoje ime i prezime.
pored pametnog prof Jurcica, odaberete ovoga glavonju. Eto rezultata..
krade se u hepu godinama fiktivni računi se pišu za održavanje hidrocentrala ,a onda novac dijele među sobno....
Jebate, ovaj admin nemože podnijeti glas razuma. Imam dokaze o tom faktu.
Plan 21? Sve poskupiti barem 21%.Nezaposlenost 21% Trebali ste to reći blesavom narodu prije izbora.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Madjari spasavajte nas u zatvor s\'njim