Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 165
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
krivo izračunali
Povratak na članak

Čačić obmanuo javnost: Plin je skuplji 30%, a struja i do sto kuna

"Zaboravili" su nam reći da ćemo uz svaki račun za plin plaćati novu naknadu u iznosu od 20,63 kune

Komentari 378

MC
mr.choban
16:25 02.05.2012.

što će narod reć... ma j..o narod....

VL
VI
Visnjevac
16:25 02.05.2012.

Sve to samo pokazuje koliko smo u bankrotu jer dok u drugim zemljama poslije dva BB racuna se smece a mi smo vec odavna na triBBB- to pokazuje da smo u kolapsu i da ce biti jos teskih rezova ili nam prijeti grcki scenarij samo je pitanje dali ce i nama Evropa priskociti u pomoc.Najslabiji slojevi drustva su ti koji ce morati ponijeti glavni teret

VL
MA
marras85
16:25 02.05.2012.

Čačić obmanuo javnost: Plin je skuplji 30%, a struja i do sto kuna XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Vjerovati jednom Politicaru je isto kao hebati Jze u Ledja.

VL
Avatar dsonjic
dsonjic
16:27 02.05.2012.

Priprema li to VL po nalogu SDP-a teren za Laburiste? Ništa od ovog niste prije znali, ma nemojte?

VL
Avatar Django
Django
16:52 02.05.2012.

02.05.2012. u 16:27h dsonjic je napisao/la: Priprema li to VL po nalogu SDP-a teren za Laburiste? Ništa od ovog niste prije znali, ma nemojte? ------------ Interesantna opservacija, ali ne vjerujem da bi se Englezi tako lako odrekli HNS-a i Pusićke.. Ali s druge strane, Mesić se malo zaigrao po pitanju Gadafija, možda im je to kazna.

VL
Avatar dsonjic
dsonjic
16:54 02.05.2012.

Eto, ja samo mislim da novine od ljudi prave budale beskonačno!

VL
AU
autoritet
17:03 02.05.2012.

Javnost koja je izabrala Čačića na izborima i zaslužuje biti obmanuta!

VL
BO
boston
17:19 02.05.2012.

Ovi nas nemogu ni posteno prevariti....

VL
LE
leurdovac
17:28 02.05.2012.

Čačić misli da su svi koji nisu u HNS-u idioti. Kako drugačije objasniti da je po njemu 22% od 1000 kuna jednako 30 kuna.

VL
OB
-obrisani-
17:39 02.05.2012.

hahaha,Cacic obmanuo javnost,kao da je taj i jedom reko istinu...

VL
KA
karambita
17:41 02.05.2012.

Pa kad HDZ ima Hebranga, a sto kukurikavci ne bi imali Cacica....

VL
DU
Deleted user
17:46 02.05.2012.

A tko je od toga lika ocekivao nesto drugo...?

VL
CR
crocro
17:48 02.05.2012.

Pa sasvim je normalno da je HERA nepotrebna, od kuda znam da ona i postoji, a to se tek za šitu javnost događa kada su skandali poput ovoga sa energentima. Dakle, HERA je Hrvatska epohalna rasipnička agencija koju treba ugasitii jer ona činjenično postoji samo za namještenike i plaće tih uposlenika. Koristi za građane nikakve. A samo dragi Bog zna koliko imamo takvih agencija koje samo crpu državne jasle a koristi nikakve, a država ne reagira i to odmah pogasi. Zato nam se i dižu cijene energenata da bi se mogle plaćati takve agencije koje ne čine nikakvu korist Hrvatskim građanima.

VL
Avatar million
million
17:49 02.05.2012.

NE prodajite drzavu ljudi za jedan karanfil i porciju graha , ne budite slijepi i glupi !

VL
OB
-obrisani-
17:55 02.05.2012.

Ma nije lopina Čačić tu da obmanjuje, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha,

VL
PR
promill
17:55 02.05.2012.

Lik je za Vrapče!

VL
OB
-obrisani-
17:56 02.05.2012.

Recite mi samo tko iz nove vlade ne obmanjuje? ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha,

VL
BA
balance
18:06 02.05.2012.

pa dajte molim vas!!! hahahahahahaha gradjani Hrvatske ce se sada morati odreknuti mobilnih telefona!!! sto ce nam i fiksni i mobilni ima prostora za ustedu jeli tako ministre svih ministara

VL
LI
Lisnjak
18:08 02.05.2012.

Nije Cacic odgovoran glasacima, koje ustvari nije niti imao, vec svom shefu koji ga posadio u ministarsku fotelju. A zasto, za sada se ne zna.

VL
RO
rotten
18:09 02.05.2012.

pa do sad mi je plin bio na granici što se tiče usporedbe cijene drva ili plin ...vrijeme je za izbaciti plinsku peć i vratiti se dobrim starim drvima ali strah me je da će kradimir uvesti naknadu od 30 kn po m3 drvata jer ipak čovjek brine o ekologiji i pučanstvu lijepe naše pa nam pravi propuh u novčaniku...Bravo Kradimire i zorane ...sad koristim krilaticu jedne druge stranke ali uvijek je aktualna ...IDEMO DALJE

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.