Čačić obmanuo javnost: Plin je skuplji 30%, a struja i do sto kuna
"Zaboravili" su nam reći da ćemo uz svaki račun za plin plaćati novu naknadu u iznosu od 20,63 kune
Komentari 378
Sve to samo pokazuje koliko smo u bankrotu jer dok u drugim zemljama poslije dva BB racuna se smece a mi smo vec odavna na triBBB- to pokazuje da smo u kolapsu i da ce biti jos teskih rezova ili nam prijeti grcki scenarij samo je pitanje dali ce i nama Evropa priskociti u pomoc.Najslabiji slojevi drustva su ti koji ce morati ponijeti glavni teret
Čačić obmanuo javnost: Plin je skuplji 30%, a struja i do sto kuna XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Vjerovati jednom Politicaru je isto kao hebati Jze u Ledja.
Priprema li to VL po nalogu SDP-a teren za Laburiste? Ništa od ovog niste prije znali, ma nemojte?
02.05.2012. u 16:27h dsonjic je napisao/la: Priprema li to VL po nalogu SDP-a teren za Laburiste? Ništa od ovog niste prije znali, ma nemojte? ------------ Interesantna opservacija, ali ne vjerujem da bi se Englezi tako lako odrekli HNS-a i Pusićke.. Ali s druge strane, Mesić se malo zaigrao po pitanju Gadafija, možda im je to kazna.
Eto, ja samo mislim da novine od ljudi prave budale beskonačno!
Javnost koja je izabrala Čačića na izborima i zaslužuje biti obmanuta!
Ovi nas nemogu ni posteno prevariti....
Čačić misli da su svi koji nisu u HNS-u idioti. Kako drugačije objasniti da je po njemu 22% od 1000 kuna jednako 30 kuna.
hahaha,Cacic obmanuo javnost,kao da je taj i jedom reko istinu...
Pa kad HDZ ima Hebranga, a sto kukurikavci ne bi imali Cacica....
A tko je od toga lika ocekivao nesto drugo...?
Pa sasvim je normalno da je HERA nepotrebna, od kuda znam da ona i postoji, a to se tek za šitu javnost događa kada su skandali poput ovoga sa energentima. Dakle, HERA je Hrvatska epohalna rasipnička agencija koju treba ugasitii jer ona činjenično postoji samo za namještenike i plaće tih uposlenika. Koristi za građane nikakve. A samo dragi Bog zna koliko imamo takvih agencija koje samo crpu državne jasle a koristi nikakve, a država ne reagira i to odmah pogasi. Zato nam se i dižu cijene energenata da bi se mogle plaćati takve agencije koje ne čine nikakvu korist Hrvatskim građanima.
NE prodajite drzavu ljudi za jedan karanfil i porciju graha , ne budite slijepi i glupi !
Ma nije lopina Čačić tu da obmanjuje, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha,
Lik je za Vrapče!
Recite mi samo tko iz nove vlade ne obmanjuje? ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha,
pa dajte molim vas!!! hahahahahahaha gradjani Hrvatske ce se sada morati odreknuti mobilnih telefona!!! sto ce nam i fiksni i mobilni ima prostora za ustedu jeli tako ministre svih ministara
Nije Cacic odgovoran glasacima, koje ustvari nije niti imao, vec svom shefu koji ga posadio u ministarsku fotelju. A zasto, za sada se ne zna.
pa do sad mi je plin bio na granici što se tiče usporedbe cijene drva ili plin ...vrijeme je za izbaciti plinsku peć i vratiti se dobrim starim drvima ali strah me je da će kradimir uvesti naknadu od 30 kn po m3 drvata jer ipak čovjek brine o ekologiji i pučanstvu lijepe naše pa nam pravi propuh u novčaniku...Bravo Kradimire i zorane ...sad koristim krilaticu jedne druge stranke ali uvijek je aktualna ...IDEMO DALJE
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
što će narod reć... ma j..o narod....