Čačić obmanuo javnost: Plin je skuplji 30%, a struja i do sto kuna
"Zaboravili" su nam reći da ćemo uz svaki račun za plin plaćati novu naknadu u iznosu od 20,63 kune
Komentari 378
Ma ovi veze nemaju s ljevicom, to je na papiru, inače su u službi krupnog kapitala.
Čačiću, a da malo smanjiš taj državni aparat...znam ja da su oni svi na kolektivnom ugovoru, ali na kolektivnom imaš i 400000 nezaposlenih.Istina imat ćeš još 250000 nezaposlenih ali ovi u proizvodnji koji rade kao crvi i hrane ove birokrateke,, će prodisat pa će se i razmahat pa će im trebat pomoć pa ćeš zaposlit nezaposlene , pa će svi moći plaćat struju i plin...haloooooooo...buđenjeeeeee
inače su i ove građanske udruge krive,ko i sindikati , bave se samo protiv umjesto za nešto, poslo im ponudu da se založe a oni ni odgovor , to su isto za ništa organizacije za glumit demokraciju..
Luđak!
A šta reći, jednostavno BAGRA.
prosjecno kucanstvo ce placati plin mjesecno 1500 kuna a struje 700 kuna plate su 3000 kuna voda internet smece tv i ostali haraci placace se peglanjem cartica ili kretitom cacic banke za pivo kafu gorivo odjecu jelo karitas crkva popovi paroci hodze sedaka milostinja i tako redom BUDUCNOST HR ZAGARANTOVANA KARITASOM I MILOSTINJOM
Jedna bahata premjerka je otišla da bi je zamjenijo drugi bahati zamjenik.
karitas funkcionira samo ako ga zatrpavaš ogromnom lovom, nema love nema karitasa , vidi kako djeca umiru od gladi po svjetu ....
Lopov možda bi bilo dobro da odmah sa računa građana skineš svu plaču tako da više ne trebaš povećavati cijene.
kakve ima vgeze karitas sa raketiranjem zagreba od šovinističke srpskokomunističke jna -- nikakve tako isto i sa čačićevim poskupljenjem struje i plina srbi ne trebamo vas ni vaše komentare ovo je republika hrvatska bez obzira št vaši dezerteri na vlastisti vama brojili --ok--
HEP-ova prošlogodišnja dobit je...?Koliko? Čemu toliki porast cijene? Nove investicije? Tko ih plaća? HEP? Narod? Tu smrdi do neba!
Bravo, ovce naše hrvatske! Samo vi pasite to što vam Gazimir Čačkalo i Linić (linić izgovaram začepljenog nosa) serviraju. Pasli ste i za izborne kampanje pa ih izabrali, sada samo nastavite. Za šta ste glasali, to ste i dobili, paa sad: Pokoravaj se, dršćući stvore! A ja ću se već nekako snać...
Bolivija: u čast 1.maja Evo Morales nacionalizirao španjolsku elektroenergetsku kompaniju!!!! Bolivijski predsjednik Evo Morales je nacionalizirao glavnu elektroenergetsku kompaniju u Boliviji, dva tjedna nakon što je Argentina preuzela svog najvećeg proizvođača nafte u vlasništvu španjolskog Repsol-a. Morales je jučer izjavioavio da je nacionalizacija španjolske Red Electrica Corp (Ree) , daje naciji kontrolu nad električnom mrežom, te da energija mora biti pod kontrolom Vlade, usput još jednom odobravajući potez argentinske predsjednice Cristine Fernandez de Kirchner za nacionalizaciju naftnog giganta YPF iz matičnog španjolskog Repsol-a (REP). \"Ova tvrtka je bila naša i prije i mi smo nacionalizirali ono što je bilo naše\", rekao je Morales u Vladinom priopćenju. On je naredio vojsci da stražare nad imovinom tvrtke. Morales, 52-godišnji saveznik venezuelskog predsjednika Huga Chaveza, nije prvi put objavio nacionalizaciju u čast 1. maja - Međunarodnog praznika rada. 1. maja 2010, on je nacionalizirao četiri energetske tvrtke, uključujući i Rurelec Plc iz Velike Britanije i francusku tvrtku GDF Suez SA.
kuhinjsku peć na drva sa staklenim vratima si kupim, drva...bumo našli ... petrolejku...i eto nas tamo gdje smo i bili prije 30 godina...struju i plin nek\' si žmukler doma nosi..živimo zeleno.....to je nama naša borba dala..
Venezuelanski predsjednik Hugo Chavez, koji je pružio Moralesu i političku i financijsku potporu, započeo je svoju nacionalizaciju još u 2007-oj, kada je preuzeo kontrolu nad u zemlji najvećom telekomunikacijskom tvrtkom i elektroenergetskom kompanijom i prisilio strane naftne tvrtke na sporazum s manjim dioničarima kao dio zajedničkih pothvata. Od tada, Chavez je proširio kontrolu nad onim što on naziva \"strateškim sektorima\" - čeličanama, cementom, prehrambenim i rudarskim tvrtkama, bankama i poljoprivrednim zemljištem. Podsjetimo, nakon revolucionarnog zakona koji prirodi doslovno daje jednaka prava kao i ljudima, Bolivija je prva zemlja koja je zatvorila sve McDonalds fast food restorane u zemlji.
Politicari su kao ljudi koji se nagrnu novca da vas kupe da bi vas kasnije JEFTINO prodali!
inter a ko je ego arogancija kad počmeš istoćči do kraja ovo je jad kompletno oba brda se ne samo crvene već suse izgubili od mržnje prema narodu koga zastupaju --iš--
stefano a da ti odeš u srbiju -rati po svojima --
Nameti na račun - ma gdje toga ima osim kod nas ? potrošio si moraš platiti , ali čemu namet za ono što bi trebao biti redoviti posao nekoga - \"mjerenje, očitovanje, izračun..... zar bi za to trebali posebno plaćatiaćati njihove službenike.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
king ti imaš krivu predođbu o svemu, nebi ti zgrto pare nit bi te bilo da društva nema, a zgrtat pare dok društvo propada znači da nešto gadno neštima u odnosima, to ti je recimo ako si glup i nekužiš ko da ti mater doktori nisu htjeli porodit jer ih nema, nema društva, ili vojske da te zaštiti ili škole da te obrazuje ili policile i pravosuđa da te kako tako zaštiti jel sad razumiješ moronu glupi ko fol sposobni, ti si drek na šibici sam smeče jedno bolesno. da robovlasnik , vidit češ ti robovlasnika