Bakir Izetbegović upozorava Čačića da krši Ustav BiH
Gradnja nove hidroelektrane Dubrovnik II, koju su dogovorile vlade Hrvatske i Republike Srpske, izaziva sve više negativnih reakcija u javnosti, a kao jedan od velikih protivnika projekta javio se i predsjedatelj Predsjedništva BiH
Komentari 168
20.07.2012. u 16:05h A.M. je napisao/la: Kakav je Cacic se je znalo i prije IZBORA. Prema tome gradjani su znali i opet su ga birali ------------------------------------------------- A.M. griješiš, građani nisu birali Čačića nego Kukuriku koaliciju i protiv HDZ-a. Da jeje moja bezvezna punica bila nositelj liste umjesto Čačića Kukuriku bi u sjevernoj Hrvatskoj jednak tak pobijedil pa bi se onda punica mogla hvaliti : "Je, mene je narod štel, voli me i izabral.." Čačić i njegov HNS bez SDP-a na prošlim izborima prešli bi kak i HSS - bez ijednog mandata..
. ..ma gle vraga.....sad i Bosanci..!! . Bakir Izetbegović ..kao jedan od velikih protivnika projekta javio se i predsjedatelj Predsjedništva BiH
Bakir je naivan kao i njegov ćaća ne razumije da će Dubrovnik imati od toga korist
Da mi je vidjeti komentar o ovome sto je Bakir rekao a ne o njegovim krvnim zrncima i o politici.Covjek lijepo kaze" – Kako je u navedenom slučaju planirane gradnje hidroelektrane riječ o projektiranom odvođenju otprilike dvije milijarde prostornih metara vode iz donjeg toka rijeke Neretve, sasvim je opravdan strah od prirodne katastrofe koja bi zaprijetila području od Čapljine do Metkovića sve do ušća Neretve u Jadransko more – upozorava predsjedavatelj Predsjedništva Bakir Izetbegovic"...... Znaci polkjoprivreda,vinogradi u Hercegovini ce kolapsirati,nece biti Zilavke i Blatine ni duhana a snabdjevanje vodom ce biti otezano. I tone kaze samo on nego i ekolozi i stanovnici tog kraja poljoprivrednici ali silrdzije kao Cacic i Dodik misle "posle nas potop"
Prvo da rascistimo pitanje elektrane na Gackom polju ( na lignit ) koji je federativna rep. Bosna gradila sa Hrvatskom u omjeru 2 : 1 . Taj problem jos nije rijesen a ta elektrana je 100 % u vlasnistvu t.zv.Republikeike Srpske. Gdje je bio Bekir kad je RS prodala rafineriju u ( Bosanskom ) Brodu sta je FBiH dobila od toga ? Sve neke nejasne stvari. Dubrovnik II gradila bi Hrvatska svojim novcem a RZ dobiva 50 % struje, To je fantastican Cacicev potez. To treba prvo pred hrvatski sabor,na usvajanje ?
Tvrdi da je gradnja hidroelektrane, za koju bi se voda osigurala iz slijeva rijeke Trebišnjice, koja se nalazi u BiH, isključivo pitanje mjerodavnosti države BiH, jer je upravo Predsjedništvo ovlašteno za vođenje pregovora za zaključenje međunarodniih ugovora BiH, a ne Republika Srpska. ================================================================= ZAr je to bilo tesko za zakljuciti , za nekog tko se gura na najvece politicke pozicije trebao je imati toliko soli u glavi i kuziti da je takvo sklapanje ugovora totalni protupravni cin i nepriznavanje cjelokupnog integriteta BiH!! Koliko znamo Republika srpska jos uvijek nije priznata medjunarodna drzava i svaki medjudrzavni ugovor je protupravan
jos jedna glupost.pa ne krsi on direktno ustav nego je jaro nabrijan na njega iz ko zna kojih razloga.cuo je da cacic nije popularan pa sad hoce malo paznje privuc
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
kad od doline neretve naprave pustinju , onda će je nazvati "čačićeva pustinja " , kao što su nazivali stanove "čačićevi stanovi" .