Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 174
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
sporni projekt
Povratak na članak

Bakir Izetbegović upozorava Čačića da krši Ustav BiH

Gradnja nove hidroelektrane Dubrovnik II, koju su dogovorile vlade Hrvatske i Republike Srpske, izaziva sve više negativnih reakcija u javnosti, a kao jedan od velikih protivnika projekta javio se i predsjedatelj Predsjedništva BiH

Komentari 168

Avatar gadogadni
gadogadni
11:09 20.07.2012.

ma to je završna faza melioracije doline Neretve, koja je prepuna onog korova zvanog... mandarine, kivi, paprike i tih fujeva. Da nije Čačića ne bi se oni tog korova nikad riješili. Kad bude gotovo, dovoze se deve iz Tunisa i peri po pustinjskom turizmu

VL
OG
Oger
11:09 20.07.2012.

20.07.2012. u 10:56h ritobriselac je napisao/la:/ ......................................... --------------------------------------------------------------- Tvoji upisi su, bez izuzetka, najprljaviji prostakluci, izrazi teskog primitivizma, loseg, vrlo loseg odgoja i ogromne neukosti. Sram me je da su takvi ljudi kao ti dio hrvatskog zivlja. A da nene govorim o onima koji ti udjeljuju pluseve. Ti su jos gorji. S takvim individuama ne ce zemlja nikada doci na zelenu granu.

VL
OB
-obrisani-
11:10 20.07.2012.

20.07.2012. u 11:08h keating8 je napisao/la: 20.07.2012. u 11:07h ritobriselac je napisao/la: 20.07.2012. u 10:56h ritobriselac je napisao/la: *** deleted by admin *** Brisano na zahtev ministarke spolnih poslova Besne, lično i osobno. .................................................. misliš osobno, lično i personalno? hahahahaaha .............................................................................. Tak nekak.... :)

VL
OB
-obrisani-
11:14 20.07.2012.

20.07.2012. u 11:09h Oger je napisao/la: 20.07.2012. u 10:56h ritobriselac je napisao/la:/ ......................................... --------------------------------------------------------------- S takvim individuama ne ce zemlja nikada doci na zelenu granu. ......................................................................................... Zemlja neće na granu ali vi hoćete. Put od majmuna do AV-NOJA i natrag.

VL
Avatar The-North-Korean-Times
The-North-Korean-Times
11:18 20.07.2012.

Oger: Tvoji upisi su, bez izuzetka, najprljaviji prostakluci, ... Ritobriselac barata jezikom kao rijetko tko na forumu. Uživam u njegovim postovima. Već time možeš zaključiti da nije neuk, prostak ili primitivan. A ti, ti si mali Oger, lijevo zadojeni škrabator na forumu.

VL
DU
Deleted user
11:21 20.07.2012.

Bakir I. je u pravu. Ovo je direktno mjesanje republike Hrvatske u unutrasnje stvari BiH te pokusaj pravljenja poslova na drzavnom nivou sa jednom BiH pokrajinom a mimo vlade u Sarajevu.

VL
OG
Oger
11:21 20.07.2012.

20.07.2012. u 11:19h The-North-Korean-Times je napisao/la: Oger. Nisu upisi (''entries''), nego komentari. ---------------------------------------------------------------------------------- Imas pravo. Ne znam kud sam mislio.

VL
Avatar The-North-Korean-Times
The-North-Korean-Times
11:27 20.07.2012.

Hm, što dožive unitaristički Bošnjaci, da im ''lijevi'' podijeliše Bosnu. Tako vam i treba !

VL
OB
-obrisani-
11:28 20.07.2012.

20.07.2012. u 11:19h The-North-Korean-Times je napisao/la: Fala, fala...očekujem nove vijesti The-North-Korean-Timesa o podvizima našeg Malog Vođe, mojeg imenjaka. :)

VL
CR
crocro
11:30 20.07.2012.

keating8, Slažem se da dvije suverene države surađuju na zajedničkim projektima. Zar vi iz BiH ne vidite štoi je Hrvatska trebala sve učiniti da dođe pred sama vrata ulaska u EU. Ali vi iz BiH se tako postavljate kao da ste na kekom višem nivou i dajete nekakve ekološke smjernice, pravne upute, ustavne odredbe, kao da Hrvatska toga nije svjesna i kao da Hrvatska uopće ne zna što je to ekologija. Naravno da Hrvatska mora još puno učiniti da postane ekološki osvještena država i očišćena od svakog smeća. A da ne govorim o BiH kroz koju sam prije nekoliko godina prolazio i gdje sam vidio hrpe smeća uz rijeke, najlona i limenki. Dakle gdje ekološka svijest još nije na vidiku. A što se tiče suradnje ona svakako treba i mora postojati.

VL
GR
Gradinar
11:34 20.07.2012.

Apsolutno je u pravu Izetbegović. Ne zanimaju me u ovome slučaju njegovi motivi, s obzirom da se ni on ni njegova stranka nije istakla prijateljstvom prema Hrvatima u BiH, čisto međunarodno-pravno, potpuno je neshvatljivo da je Vlada ( Čačić) potpisao nešto sa Republikom Srpskom koja NEMA međunarodnopravni legitimitet. A da ne spominjemo ogromnu opasnost za sliv Neretve i ogromne štete Hrvatima BiH koji isključivo tu žive te Hrvatskoj od Metkovića do Ploča! Nema što, ova ekipa kao slonovi, ruše sve što se srušiti može, samo nam Bog može pomoći ispraviti štete nakon njih.

VL
OB
-obrisani-
12:08 20.07.2012.

projektiranje, izrada, testiranje....to su postulati napredne države a uvoz, usluge i plagiranje....to je put u siromaštvo i dugove

VL
Avatar The-North-Korean-Times
The-North-Korean-Times
11:38 20.07.2012.

Hvala i tebi Ritobriselac. Kod mene su ovi iz TV upravo završili obuku.

VL
DU
Deleted user
11:41 20.07.2012.

A neznam koji ku*** guramo više tu lovu(koju nemamo) u BiH..sve te naše vlade su potukle toliko love u BiH a nemaju za izgradnju bolnica ovdje u HR.. SRAMOTA...!!!

VL
NA
nataly
11:49 20.07.2012.

20.07.2012. u 11:30h crocro01 je napisao/la: keating8, Slažem se da dvije suverene države surađuju na zajedničkim projektima. Zar vi iz BiH ne vidite štoi je Hrvatska trebala sve učiniti da dođe pred sama vrata ulaska u EU --------------------------- A šta se čudiš? Počevši s drugom Mesićem Hrvatske delegacije hodočaste u BiH i u Srbiju, dodvoravaju se tamošnjim vladarima, sviraju im klavir itd. Normalno kad se stavljaju sami u niži položaj da ih onda i drugi tako doživljavaju! Stvar ide do te razine da Milanović mora pitati Lagumdžiju smije li posjetiti hrvate u Mostaru?????Nije ga pitao i ovaj digao nos! Pa zamisli samo na što su se sveli naši političari!

VL
Avatar MK
MK
11:50 20.07.2012.

...Bravo Bekire! Tako se cuva drzavni interes. ...A u Hrvatskoj cak jedan Mladen Bajic i DORH podpisuju ugovore sa Republikom Srbijom koji podkopavaju Ustav Republike Hrvatske - i to nikoga ne smeta. ...Tako je DORH pravosudu Rep. Srbije prepustio slucajeveve koji su se dogodili na teritoriju Hrvatske, i Srbija sada goni Hrvatske drzavljane za nesto sto su navodno pocinili na teritoriju Republike Hrvatske! ...No HNS-ovcima i SDP-ovcima je okay da DORH podkopava Ustav Republike Hrvatske - pa i ne treba cuditi ako njih ne smeta sto Rep. Srpska podkopava Ustav BiH!

VL
KE
keating8
11:52 20.07.2012.

crocro01 aman, velim da se načelno s lažem s tobom ! a zar ti misliš da će BiH (uvijek moram napomenit sintagmu probosanske političke opcije) i njene državne institucije onako samo klimat glavom na svaki klik koji hrvatska napravi kaokao što je ovaj čačić - dodik i hidroelektrana dibrovnik, samo zato što smo više neuređena zemlja i da zaostajemo u svakom pogledu za hrvatskom? e pa vidiš, neće, i ne treba samo klimat glavom obzirom da i hrvatska vodi čudnu i krajnje budalastu i opasnu vanjsku politiku u sekundiranju srpskoj u gušenju bosne. zato se mi vučemo ko prebijene mačke što kojekakvi politički likovi iz okruženja ližu quzicu dodiku. evo jedan detalj izvan teme- meni putpuno neshvatljivo da hrvatska kanaderima gasi požare po BiH, crnoj gori i ko zna kuda već a sve džaba...et ja ne shvaćam takvo ponašanje hrvatske. drago mi je ako je hrvatska u mogućnosti da pošalje kanadere u gašenje požara, ali ne shvaćam da to radi besplatno. mislim da toga nema nigdje u svijetu.

VL
OB
-obrisani-
11:52 20.07.2012.

čačić se očajnički trudi.....za veliki projekt....jer vlada treba odmah tih 25% PDV-a da li vam je jasno što ste si učinili? pa vi više niti projekata u ladicama nemate uz sve te visokoobrazovane "inženjere" sa sređenim diplomama

VL
OB
-obrisani-
11:53 20.07.2012.

netko mi je rekao što vrijede ti tvoji nacrti ! pazi kako vi mislite! što vrijede nacrti !!!!

VL
RO
rogstrug
10:42 20.07.2012.

Krši Ustav BiH, krši ustav NR Mađarske, krši ljudska prava u RH...

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 9 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.