Bakir Izetbegović upozorava Čačića da krši Ustav BiH
Gradnja nove hidroelektrane Dubrovnik II, koju su dogovorile vlade Hrvatske i Republike Srpske, izaziva sve više negativnih reakcija u javnosti, a kao jedan od velikih protivnika projekta javio se i predsjedatelj Predsjedništva BiH
Komentari 168
20.07.2012. u 11:50h MK ne smeta niti predsjedniku nakon eskapada u KNESSETu o veleizdaji HR da dođe kući i još većoim žestinom stane lupati o nečemu čega 70 godina nema, a domaćini Židovi ga proglase veleizdajnikom Hrvatske
kad nestane komunizam u HR, nestat će i problemi !
Jao sramote Kradimire a Budalas-Doncic hoce auto put kroz Neum .Ovom Islamistu Bakiru Izetbegovicu bi bilo bolje da pocme Postit nego Ramazan.Ali sa ovim nasim Politicarima nemozes nista nego se sramotiti i to od nekoga koji za svaki vrag gleda u Kuran sta pise koje je pravilo.To je ocito njihova tahtika od Muslimana tako ce Krscani sami od sebe otici a ovi u Islamski svijet vec sad su Radikalci
ma što će vama nacrti projekata....to je za budale, kao što su VW, BMW; TOYOTA, SAMSUNG....to je za takve idiote za vas su cajke
Inače naša vladajuća "elita" uvijek ističe da je glavni grad BiH Sarajevo stoga ostaje nejasno odakle odjednom ekspresno ovaj sporazum sa "rep srpskom" !? Očito da se brzopleto želi pošto potom bilo kakav projekt pa makar i kako se činii zabrinjavajuće upitan za cijelu dolinu Neretve (hrvatske Kalifornije). Očito je da su ovim projektom moguće katastrofalne posljedice za hrvatsku dolinu Neretve (sva ona naša plodna polja na jugu..) ako se voda koja inače ide u Neretvu preusmjeri. Evidentno je da se o ovoj bitnoj temi u hrvatskim medijima priča na kapaljku ili šuti.
ja to ne razmem,pa ovaj lik gore praktičino priznaje tu PARADRŽAVICU pa u čije on to ime radi,mi ga nismo ovlastili......HOĆEMO IZBOREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE........
država koja više cijeni političare od inženjera....mora propasti !
a danas u novinama nema vijesti iz razvijene srbije? baš nekak čudno
kaj je čačiću....još jedna međunarodna šamarčina? ne puštajte ga iz kućnog pritvora.....sramoti HR na svakom koraku, a za to nitko nema mandat !
20.07.2012. u 11:50h MK je napisao/la: ...Bravo Bekire! Tako se cuva drzavni interes. ...A u Hrvatskoj cak jedan Mladen Bajic i DORH podpisuju ugovore sa Republikom Srbijom koji podkopavaju Ustav Republike Hrvatske - i to nikoga ne smeta. ...Tako jeko je DORH pravosudu Rep. Srbije prepustio slucajeve koji su se dogodili na teritoriju Hrvatske, i Srbija sada goni Hrvatske drzavljane za nesto sto su navodno pocinili na teritoriju Republike Hrvatske! ...No HNS-ovcima i SDP-ovcima je okay da DORH podkopava Ustav Republike Hrvatske - pa i ne treba cuditi ako njih ne smeta sto Rep. Srpska podkopava Ustav BiH! ........................................................... e upravo to, vidiš takav jedan sprazum, zimus na jahorini BiH odbila je potpisat pa je predsjednik josipović rekao da traži način kako da privoli (pritisnut) i BiH da potpiše. ali mi nismo potpisali na jahorini.
privukli su strane investitore povećanjem poreza....eno ih ....stoje u dugačkom redu na suncu
Pa čega se god Čačić dotakao ili "pokrenuo" s mnogo pompe i velikih bahatih riječi i obećanja jeste ili sporo ili propalo ili mimo Ustava. Taj prema anketama najnepopularniji političar jedini uspjeh ima kao rekorder po broju hrvatskih građana kojiđana koji ga ne podnose. Sjeti li se Prvi Potpredsjednik, kad se sretne sam sa sobom, osoba s imenima IMRENE ANTAL I GUORGY LIPTAK i mađarskog groblja?
kome su političari bogovi, tom definitivno nešto nije u redu sa mozgom
20.07.2012. u 12:04h keating8 je napisao/la: ...Nije on Josipovic, on je Yusipovic!
Za to Čačića boli ona stvar.
ovu državu iz pakla gluposti, mogu izvući samo istinski inženjeri sa svojim znanjem i vizijama budućnosti tko vam kaže drugačije, taj vas farba najjeftinijom bojom....crvenom
20.07.2012. u 12:04h keating8 je napisao/la: ...mislis onda kada je snijeg zatrpao bio puteve, pa su Tadic i Yusipovic jos jednu romanticnu zimsku noc zajedno proveli na Jahorini?! :-)))
Sve se trese od straha. Pa ovoga cijela Hrvatska (osim pajdaša iz SDP i njegovih lopova iz HNS) već mjesecima upozorava da je moralna nula i da bi najveću korist zemlji učinio da za sva vremena odgmiže pod kamen ispod kojeg je ispuzao, pa nikome ništa. Preveliko je to g...., s predebelom kožurinom!
mene kao magistra inženjeringa....boli srce kad vidim inženjerske titule u HR pa ovi vaši ne znaju osnovne matematičke formule !
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Gazimir očito misli da i susjede more muljati kak mulja Zokija. Mislim da bu tam teško prošla bilo kakva njegova majmunarija. Ljudi očito drže do svoga dostojanstva puno više nego mi u Hrvatskoj.