Bakir Izetbegović upozorava Čačića da krši Ustav BiH
Gradnja nove hidroelektrane Dubrovnik II, koju su dogovorile vlade Hrvatske i Republike Srpske, izaziva sve više negativnih reakcija u javnosti, a kao jedan od velikih protivnika projekta javio se i predsjedatelj Predsjedništva BiH
Komentari 168
20.07.2012. u 14:01h KINGS KING® je napisao/la: 20.07.2012. u 13:57h keating8 dečec...za tebe sam kralj svih znanja, mudrosti i patenata ti si surogat ikakve intelektuale da nisi krivi kemijski spoj? ............................................. šta ti misliš, einsteine?
20.07.2012. u 14:04h keating8 već ti je rečeno....odblokiraj se, ako možeš kaj je živček...malo si se uzrujao?
20.07.2012. u 14:05h KINGS KING® je napisao/la: 20.07.2012. u 14:04h keating8 već ti je rečeno....odblokiraj se, ako možeš kaj je živček...malo si se uzrujao? ........................................ yok, bolan...kod nas je sve rahat...tebe tuče depresija jer ti se ne diže, pa sepa se hvataš aristotela....skontaj malo zašto imaš fiksaciju na aristotela hehehe
20.07.2012. u 14:12h keating8 ti si za razliku od mene na drugoj planeti. ono što meni liježe, ti niti u playboyu ne možeš vidjeti a bolan....si ostavi kad ovce vodiš na pašu....pa se junači nad njima sa svojom erekcijom
20.07.2012. u 13:52h A LOT OF ZEROES je napisao/la: 20.07.2012. u 13:49h nataly ne trebaju vama političari, već stručni vizionari ....ali pojam vizionar u HR je istovjetan lu ---------------------- Gle ne znam šta misliš pod "vi", jer osobno ne volimim generaliziranja. Šta se tiče potezanja rata i prošlosti, jadni narod ti nema ništa s tim. Tko to danas poteže i stalno potencira? Vladajuće strukture! Te ukidanje bleiburga, te proslava u Srbu, te Brezovica, stalno vremeplov... Da ja odlučijem ekspertne skupine bi obavile vještačenje, sastavila bi se korektna i službena verzija povjesnih događaja i idemo dalje! Njemačka ne?
20.07.2012. u 14:14h KINGS KING® je napisao/la: 20.07.2012. u 14:12h keating8 ti si za razliku od mene na drugoj planeti. ono što meni liježe, ti niti u playboyu ne možeš vidjeti a bolan....si ostavi kad ovce vodiš na pašu....pa se.pa se junači nad njima sa svojom erekcijom ................................................ znao sam da imaš neki problem, prvo aristotel... pa sad hvalisanje i zečicama introspekcija ti je pod hitno potrebna...
20.07.2012. u 14:16h nataly "vi"...mislio sam na naciju, a nikako na tebe pojedinačno državu čine ljudi, a oni su u ovom trenutku prilično nepismeni, indoktrinirani kao takvi...pa se događa multiplikacija degeneričnog ponašanja
20.07.2012. u 14:17h keating8 nedostojan si razgovora samnom, ali si odličan za štalu tamo si Cicero
0.07.2012. u 14:18h KINGS KING® je napisao/la: 20.07.2012. u 14:16h nataly "vi"...mislio sam na naciju, a nikako na tebe pojedinačno državu čine ljudi, a oni su u ovom trenutku prilično nepismeni, indoktrinirani kao takvi...pa se događa multiplikacija degeneričnog ponašanja ----------------------------------- Pa to je veliki problem! Zato se i biraju na čelo države ljudi sa upitnim sposobnostima i sumnjivim moralom, a bože sačuvaj kakvim namjerama! Kako iskorjeniti one koji "indoktriniraju" i "ostavljaju neukim" hrvatski puk? Ako imaš formulu reci, ja sam prva za!
20.07.2012. u 14:26h nataly obrisao mi je prethodni post imam formulu, trenutno stage 3 sljedeći tjedan...to je korak po korak govorim o industrijalizaciji HR naprednim-jedinstvenom tehnologijom koju posjedujem jedino ja ( da ne ispadne da se hvalim) nakon pšto zasijemjem to sjeme, doći će do bitnijeg pomaka u smislu odabira intelektualaca za taj projekt u samoj kompaniji, a govorimo o internacionalnim usmjerenjima tog proizvoda posljedično je da kao oštar komentator u takvoj borbi, imat ću i više medijskog prostora u kojem ću biti još oštriji, jer zbog strahopoštovanja koji će taj proizvod izazvati, nitko, baš nitko me neće moći ušutkati, a političari padaju u marginu postojanja želim promijeniti usuze intelektualne anemičnosti, a političke razularenosti pratiti ću te kako pišeš....možda dobiješ poziv, jer do sada mi se već dopadaš....imaš kliker!
cacic je covjek koji je na rubu zakona a u hrvatskoj ga stiti bajic i to je jako sumnjivo stranim analiticarima jer je bajic cacica vec trebo pritvoriti i istraziti onda kad se saznalo da je ministricu holy vuko zaa ruku.sramota za hrvatsko pravosude
A.M. je napisao: _______________________________________ Cacicev EGO je toliko jak…….. Ne radi samo o Gazimirovu egu, da dodje u ruke nekom psihijatru mislim da bi dobio podeblji karton. Pa taj je covjek serijski unistavatalj opceg dobra zadnjih trideset godina. STO ZNACI JEDNA NERETVA KAD SE NJEMU NADJE NA PUTU……? Zasto niti jedan novinar nije pisao o 200m2 kamenjara koje prije godinu dana nije htio prodati drzavi da bi se moglo zavrsiti i pustiti u promet rapska trajektna luka? Gle, ove godine je prodao drzavi kamenjar? Ali ova prica nema kraja, isto je prije desetak godina napravio pri gradnji autoputa Zg –Macelj, tamo je usput debelo izvarao i zagorske seljake…….!!!
Meni se čini da su i komentari polako prešli na Čačićevu razinu, molim lijepo bez međusobnog vrijeđanja. Vi niste krivi da imamo takve maloumne, egocentrične, pokvarene i lopovske političare, smijimo im se radije, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha,
Meni se čini da Čačić traži drugi "smještaj", Mađarska mu baš nije simpatična, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha,
20.07.2012. u 14:43h KINGS KING® je napisao/la: 20.07.2012. u 14:34h keating8 dečec...zaostao u razvoju...hvali alaha što se ne možeš susresti samnom....bilo bi ti to posljednje što bi ti okice vidjele ............................................ aha to je ta formula !! :) lijepo jepo je rekao alah da će nečija srca zauvijek ostati zapečećena...šta ćeš, tvoj je i razum zapečaćen za vijeke vjekova. valjda je to tvoja nesreća. haj 'vozdra
A.M. je napisao: _______________________________________ Cacicev EGO je toliko jak…...... ................................................................................................................ Ne radi samo o Gazimirovu egu, da dodje u ruke nekom psihijatru mislim da bi dobio podeblji karton. Pa taj je covjek serijski unistavatalj opceg dobra zadnjih trideset godina. STOO ZNACI JEDNA NERETVA KAD SE NJEMU NADJE NA PUTU……? Zasto niti jedan novinar nije pisao o 200m2 kamenjara koje prije godinu dana nije htio prodati drzavi da bi se moglo zavrsiti i pustiti u promet rapska trajektna luka? Gle, ove godine je prodao drzavi kamenjar? Ali ova prica nema kraja, isto je prije desetak godina napravio pri gradnji autoputa Zg –Macelj, tamo je usput debelo izvarao i zagorske seljake…….!!!
Boli njega briga za Neretvu, za Hrvatsku, za ikoga.... Tkogod i štogod mu se nađe na putu - gazi, gazi, uništi! A ovdje je sigurno dobio dobru "pinku" jer kod njega bez "podmazivanja" ništa ne ide! Baš je gnjusno od novinara kako ne pišu o toj gadosti da se nije luka mogla dovršiti jer on nije htio prodati 200 kvadrata kamenjara po realnoj cijeni, a čim su kukurikvci došli - iskeširali hrpu love Čačiću (iz naših džepova) i eto luke! Zar vam svima nije sumnjivo kako je to prošlo bez pompe i u tišini? I Milanovića je bilo sram! Nisu snimali ni ogroman grafit koji je tamo cijelo vrijeme stajao - naravno pisala je pljuvačina po Čačiću "pa se to ne smije - jao, jao"! Uništit će Čačić i Neretvu, neće trepnut (kao što nije trepnuo kad je pobio ljude), a Bajić će i dalje šutiti - očito njegov čovjek do daske! Strava koju nismo imali ni za vrijeme HDZ-a.... Ipak uvijek može gore... Eto neki to nisu mogli vjerovat.... Ja jesam...i eto što dočekasmo...
davno je CIA predvidila da bi zbog vode mogli u buducnosti izbijati ratovi i sve je moguce jer je cacic ratoboran
briga njih za održivi razvoj i bilo što drugo . oni znasju koliko će iz ovoga projekta maznut love i to je jedino mjerodavno
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Cacic milanovic- yusipovic ignoriraju svoj vlastiti narod ,da se u svojoj domovini osjecaju strancima,kako nece ignorirati tudju drzavu.Tko ne voli svoje ne voli ni tudje.Stara istina.