Bakir Izetbegović upozorava Čačića da krši Ustav BiH
Gradnja nove hidroelektrane Dubrovnik II, koju su dogovorile vlade Hrvatske i Republike Srpske, izaziva sve više negativnih reakcija u javnosti, a kao jedan od velikih protivnika projekta javio se i predsjedatelj Predsjedništva BiH
Komentari 168
20.07.2012. u 12:10h MK je napisao/la: 20.07.2012. u 12:04h keating8 je napisao/la: ...mislis onda kada je snijeg zatrpao bio puteve, pa su Tadic i Yusipovic jos jednu romanticnu zimsku noc zajedno proveli na Jahorini?! :-))) ............................................. aman zaman, baš tada...a...a ja lijepo predlagao bjelašnicu, al' hoće on na okupiranu teritoriju tamo gdje despot dodik vlada i njihov prijatelj tadić hehehe
A i s kime će zločinac šurovati, negoli sa sebi sličnima?
vješalice za odjela su jeftinije i korisnije od političara koji nose odijela, a učinak im jednak !
A vrlo me zanima što bi na ovo rekla Vesna Pusić, Čačićeva stranačka kolegica? Svojedobno je izjavila da je Hrvatska izvršila agresiju na BiH i kako je to neprihvatljivo i pogrešno! Očigledno danas bez problema njen šef surađuje s onimama koji su stvarno vodili tu agresivnu politiku i razdjelili BiH! Dakle ekipi u HNS nije nikakav problem Srpsko razdvajanje BiH, pa makar ono nastalo na Srebreničkim i inim tragedijama. Problem je samo ako Hrvatska strana i njena politika iako je stupanj agresivnosti prema BiH Srbije i Hrvatske jednostavno neusporediv! Žalosno šta sve može obnašati vlast u HR!
Zašto se u Hrvatskoj ovako malo govori i piše o potencijalno katastrofalnom projektu za hrvatsku dolinu Neretve i sva ona naša plodna polja na jugu !?
20.07.2012. u 12:15h nataly je napisao/la: Daj prestani. Svi vrapci i mrtvi i zivi znaju da je Tudjman dijelio Bosnu s Milosevicem i da smo samo zbog Tudjmanove Banovine Hrvatske i velike Srbije onog iz beogradskog pasaluka uopce imali rat.. Osim toga, HDZova vlada je vec razgovarala s Rep.Srpskom o zajednickoj hidrozentrali.
Opet gospodin Čačić strijelja u pogrešnom pravcu, mislim da je u tome „nenadomjestiv“. Kako se samo usudi praviti projekte o međunarodnoj suradnji, a da ne konzultira vrhovnu vlast ili je BiH uređena na njegov bahati način. Bar malo respekta prema susjedu bi trebalo pokazati, račun će doći, ali ga neće na žalost platiti Čačić nego Hrvatska.
A što veli naš "rođeni lider" Cane o ovome >;-)))
20.07.2012. u 12:15h nataly je napisao/la: A vrlo me zanima što bi na ovo rekla Vesna Pusić, Čačićeva stranačka kolegica? Svojedobno je izjavila da je Hrvatska izvršila agresiju na BiH i kako je to neprihvatljivo i pogrešno! Očigledno danas bez bez problema njen šef surađuje s onima koji su stvarno vodili tu agresivnu politiku i razdjelili BiH! Dakle ekipi u HNS nije nikakav problem Srpsko razdvajanje BiH, pa makar ono nastalo na Srebreničkim i inim tragedijama. Problem je samo ako Hrvatska strana i njena politika iako je stupanj agresivnosti prema BiH Srbije i Hrvatske jednostavno neusporediv! Žalosno šta sve može obnašati vlast u HR! ........................................................ nataly, samo ću ti reći da se politici josipovića smiju i sprdaju i bošnjaci kada se ispričava, ne zato što je nešto u tome loše nego zato što na takav pojednostavljen način relativizira sve moguće i nemoguće. razumiješ?
POTREBAN I POŽELJAN OPREZ! Hrvatska mora sa velikim oprezom ulaziti u bilo kakve međunarodne "aranžmane", a, pogotovo u bilo što što može biti čak i "ustavno" sporno. Oprez je majka mudrosti!
Vjerujem da nitko pametan nema ništa protiv suradnje sa susjedima, ali zar baš mora biti partner Dodik? Kako i skim misli Čačić takav ugovor potpisati, sa Dodikom i Nikolićem???
ja se ne mogu načuditi u što se HR pretvorila....u hrpu nepametnih ignoranata politički orijentiranih a političari tabule rase sad si zamislite gdje ste i što ste
tu ima mucke------
Ma daj Bakire, baš si neka cjepidlaka! On krši ustav, još druge države (možda on misli konta od svoje drugarice Pusić) da je sve Hrvatska! Njemu nije problem ubiti dvoje ljudi na cesti, kamoli nekakav ustavčić zemlje koje gotovo da i nema!
20.07.2012. u 12:21h Oger je napisao/la: 20.07.2012. u 12:15h nataly je napisao/la: Daj prestani. Svi vrapci i mrtvi i zivi znaju da je Tudjman dijelio Bosnu s Milosevicem i da smo samo zbog Tudjmanove Banovine Hrvatske i velike Srbije onognog iz beogradskog pasaluka uopce imali rat. Osim toga, HDZova vlada je vec razgovarala s Rep.Srpskom o zajednickoj hidrozentrali. ................................................ nemaš ti pojma ! zahvaljujući tuđmanu bihać nije doživio sudbinu srebrenice. zahvaljujući hrvatskoj vojsci i suradnji sa bosanskom bili su 20 km od banja luke. da li je tuđman zaustavio dalje prodiranje ili neko drugi? tvoja teorema je ofucana i smrdi na srpsku...
zašto ste siromašni i u propasti? pa kad su vam političari predoređeni geniji bez ikakvih pozitivnih referenci, kad vam je znanje nešto odvratno smrtonosno zarazno, kad vam je pravosuđe leglo bandita, kad vam se policija bavi 0,07g marihuane, kad suad su vam političari nesmjenjivi i po nekoliko puta se vraćaju na glavna mjesta, kad su vam političari mesije i samoprozvani nobelovci, a zapravo samo psihijatrijski slučajevi, kad su vam inženjeri samo statisti u državi, kad su vam skoro sve diplome sređene, kad vam jebitno imati ono što ne možete imati pa kreditima si to kupite.... ....hoćeš još?
Lakrdijaš Čačić je toliko očajan da pregovara sa predstavnicima "Republike srpske" kao da se radi o predstavnicima međunarodno priznate članice UN. Dokle će nas sramotiti ovaj klaun? Što je sve Milanović spreman progutati radi ostanka na vlasti? Valjda je sad svima jasno da je Čačić "ispucao" sve svoje ideje oko projekata i da zaista nema što pružiti kao ministar gospodarstva.! Ili možda ima još kakvih bisera, sačuvaj me Bože?.
20.07.2012. u 12:38h el commadante je napisao/la: ...i Svicarska i Kosovo nisu clanica UN-a, to nije relevantno. ...relevantno je to, da je taj ugovor protu ustavan od strane jedne podpisnice i tako u biti i nevazeci.
"Upozorava na kršenje" a ne "upozorava da krši".
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
tu smo se svadili zbog mosta....a onda ruža tomašić izvadi skicu...o kojoj sam vam pričao ok...možda je plagirala moje riječi, možda i nije...ali svakako je na tragu rješenja ako želite super državu, dajte mi je na upravljanje i srediti ćuu je u kratkom roku...VOLONTERSKI ali me ne pitajte zašto sam ukinuo stranke a navodne "političare" protjerao iz HR !