Promašenu taktiku i pogrešan pristup izvukli igrači s klupe!
U kvalifikacijskom susretu za EP 2012. na stadionu u Poljudu hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je Gruziju 2:1. U samo dvije minute vratili smo se iz ponora. Mandžukić je zabio u 76. minuti, a kasnije je pobjedu donio Kalinić
Komentari 138
Sve je u Splitu bilo za qurac i navijanje i stadion i Bilic i igraci _ Gruzija je u dvije, pazi ne u jednoj, u dvije utakmice bila bolja od Hrvatske. Sammir je Messi za ove balvane koji ne znaju spojiti dva dodavanja. Bilicu - debilicu, reci ti meni koja je to formacija s 5 napadaca, jednim veznim i jednim stoperom?
Hrvatska ako prodje ove kvalifikacije mozemo do naslova u Poljskoj i Ukrajini!!!!!
I ja sam se to pital 80.min,, Bilic pickica koja prije vaznih tekmi izjavljuje (ko protiv Grka u Zagrebu) joj da bar izvucemo nerjeseno,,,,ja popizdim kad cujem njegove izjave i taktiku ,,,pozdrav svim navijacima Hr. repke ,,,,,
Nerazumijem čemu konstantne visoke lopte ako se vidi da gruzijci sve takve stvari riješavaju bez problema...
Ja ne razumijem novinare koji se natječu u pisanju i pljuvanju... Hrvatska nije djelovala nemoćno i loše, barem drugo poluvrijeme, to što su opčinjeni Štimčevim glasom i stasom pa samo ponavljaju njegovo mišljenje. Hrvatska je slažem se djelovala bezidejno... ali teško je igrati kada 11 profesionalnih igrača defenzijaca stoje u prostoru 5-30 metara od svog gola... a unatoč tome mi pogodimo prije 2 gola još i 3 prečke... A gruzijski gol se onaj igrač više nikad neće takav zabiti... između 2 igrača zakucati pod prečku... a na kraju su presudila 2 trenutka inspiracije i genijalnosti manže i eduarda... posjed lopte je bio veći nego kod barcelone a jedino stvarno loše su bila nabacivanja koja su stvarno išla nikuda...
hrvatska kao prvo mora pronaći golmana jer gol gruzije imalo ozbiljniji golman ne bi primio. lagani centrašut koji putuje par sekundi u peterac, a u petercu samo tri igrača, dok naš runje stoji na crti. stvarno bi trebalo probati sa blaževićem ili kelavom.
04.06.2011. u 09:49h branimirusus je napisao/la: Ja ne razumijem novinare koji se natječu u pisanju i pljuvanju... ---------------------------------- kako ne razumiješ!? evo samo pročitaj ovu rečenicu \"...... Temurija Ketsbaie, taj tip se stvarno uživio u ulogu ubice naših nogometnih ambicija\".\". Ozren Maršić spada u skupinu novinara srbijanske provenijencije jer su mu ubojice ubice ;) i svaka čast vatrenima probili su jednu tešku psihološku barijeru. čestitam na pobjedi!
Promašenu taktiku i pogrešan pristup izvukli igrači s klupe! ovaj naslov samo govori o nenormalnosti novinara i urednika ! igrače s klupe uveo je gruzijski izbornik ne hrvatski! ha ha ha
Zanemaril budem utakmicu jer bi komentiral totalno loše napisan članak.\"taj tip se stvarno uživio u ulogu ubice naših nogometnih ambicija.\" Ubice? Jel ti Ozrene nemaš auto spell check? Kakvi su ovo novinari na vl-u, a urednici?
Sto treba neka posebna taktika protiv Gruzije? Samo da se trcalo bilo bi dosta za pobjedu. Ali kad stoje 11 ljencuga na terenu naravno da ide. Tek su rezerve pocele malo trcati a onda i drugi. Corluka se samo vukao po terenu. Sramota. I Jelavic nema pojma, nema veze koliko je dobar skotskoj ali on nema sto traziti u repki. Kad on igra protivnik je jaci za dva igraca. To je tako, ziva istina.
Samir je neophodan našoj reprezentaciji !
Najbolje kada igraju da prvo poluvrijeme igra momcad Hajduka a u drugom poluvremenu momcad Dinama... www.internet-marketing.hr/izrada-internetskih-stranica.htm
Nalazim da je autor ovog članka kontradiktoran samom sebi. S jedne strane govori se o očajnoj, nemaštovitoj igri, impresioniranim igračima; s druge strane nevoljko se navode sve grede koje su naši pogodili, pritisak naše repke koji je trajao praktično cijelu utakimicu te nekoliko slučajeva gdje je Gruzice spasio samo vrlo raspoloženi vratar. Autor se trudi ocrniti pobjedu i optužiti pobjedničkog izbornika kako je usprkos rezultatu zapravo izgubio utakmicu. Isto smo u tijeku utakmice mogli čuti od zlobnog Štimca. Dovoljno je pogledati odnos upućenih udaraca u okvir gola 11:1, sa još 4 udarca pored gola na Gruzijskih 0 da bi se vidjelo koiko je nepristran i istinit ovaj članak.
Vi novinari vječno nešto žalite u kukate. Aja sam naprotiv, nakon dugog vremena, jučer bio oduševljen igrom hrvatske repke. Treba pobrojati samo objektivne okolnosti, primjerica izostanak Rakitića i Kranjčara uz napomenu koliko su oni bitni za kombinatoriku u našoj igri. Zatim, da je sad lipanj, da su igrači na karju sezone, iscjeđeni kao limuni. I ono najbitnije, danas je nenormalno teško igrati protiv organizirianih i dobro vođenih ekipa koje parkiraju autobus u svom šesnastercu. S tim u svezi, tri grede, dvije mrtve šanse, dva gola, 15 udaraca po golu od čega 10 u okvir gola, strpljivost, držanje rasporeda, disciplina, a posebno zalaganje, htjenje i količina trke te uklanjanje mentalne blokade zbog \"ukletog stadiona\" pogotovo nakon one tri grede, daju mi za pravo da ovaj put našim dečkima dignem palac gore...
pobjeda je pobjeda i to je to
ketsbaia i stimac su bili dva najnesretnija covjeka u hrvatskoj sinoc.onaj wanna be predsjednik je cijelu utakmicu tako gadljivo komentrao da se to niej dali ni slusat.ali 10 minuta tisine nakon drugog naseg gola je bilo neprocjenjivo.stvarno mi nije jasno kako ga nije bio sram onako se ponasat.ko da je u najmanju ruku zadnjih 10godina bio predsjednik spanjolskog nogometnog saveza,a prije toga trener barcelone i spanjolske repke.on i njegovi maloumni komentari koji se satoje od 4 recenice kojima obrce i premece subjekt i predikat 90 minuta.FUJ
Srnu pod hitno iz obrane vratiti na desnog veznog tamo gdje je uvjek i jedino odigravao na vrhunskom nivou. Runje nije loš ali reprezentativni vratar mora biti bolji u istrčavanjima na ubačaje u peterac.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
snopy, ako si to primjetio kak vragu nije dalmos bilic to vidio ili oni njegovi mamlazi kojih ima kaj \"rusa\", za barcelonu znademo da nikad ne izvadjaju korner nabacivanjem u sesnaest metara i nikad ne nabacuju lopte sa lijeve ili desne strane-jer su svi mali u napadu, mi ne trazimo da nasa reprezentacija igra ko barcelona, na koncu jedan mesi vrijedi vise nego nasi svi skupa sa \"rusima\", za takove lopte covjek mora imat kako je rekao hicefeld jednog \"dugog\" ala ibrahimovic ili krauc-bilic je corav i uz zdrave oci, a oni kraj njega ne vide nista.