Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Kvalifikacije za EP 2012.: Hrvatska - Gruzija 2:1
Povratak na članak

Promašenu taktiku i pogrešan pristup izvukli igrači s klupe!

U kvalifikacijskom susretu za EP 2012. na stadionu u Poljudu hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je Gruziju 2:1. U samo dvije minute vratili smo se iz ponora. Mandžukić je zabio u 76. minuti, a kasnije je pobjedu donio Kalinić

Komentari 138

LJ
love joe
20:37 03.06.2011.

Kakvo prokletstvo? Pa tko vjeruje babama gatarama!?

VL
OB
-obrisani-
20:41 03.06.2011.

03.06.2011. u 20:36h crvenimak je napisao/la: azilant eu janez hehehehehehehee, ne moras se veselit lopta je okrugla a kak je to mamlaz bilo u njemackoj argentina-uza srbija??????????? Nein, domoljubno hendikepirano si fulal..Mi navijamo za Slovensku repku i najprije Tim Matavžvž postigne gol pa smo se razveselili a onda u poluvremenu gledamo malo balkanske beduine i Kankava ga metne i jasno da se smijemo..ma radi Piranskog zaljeva nama je smiješno i navijamo za Gruziju..

VL
LJ
love joe
20:42 03.06.2011.

ako dino rađa kako je goran karan na tv

VL
ED
europski dinamo
20:46 03.06.2011.

Ovakvu paklenu atmosferu može samo Split napraviti.Hvalu Splitu.

VL
OB
-obrisani-
20:47 03.06.2011.

Evo Slovenija dala več dva gola na gostovanju uz jednog igrača manje..Super...morti još Kankava metne jedan unutra da sve bude idealno i spokojno veselo..

VL
NI
niko36
20:48 03.06.2011.

Joj Bilke!

VL
VE
Velikogoričan56
20:52 03.06.2011.

Ako nista drugo sad je bar svima jasno da Bilic nije taj, a i da Simuica ni pod koju cijenu ne kupovati, takvih koji okrecu g**** kod centarsuta ima koliko hoces i u HNL.

VL
Avatar sizif
sizif
20:52 03.06.2011.

Sve već viđeno... Al ne čudim se ja nikome koliko samome sebi. Primimo gol - ništa. Naši u napadu - ništa. Naši griješe ja - ladan ko šricer... Ne psujem, ne kritiziram. Ljudi strah me! Ovaj virus me stvarno brine.. Izgleda da sam postao imun. IZGLEDA DA SAM SE POMIRIO DA DOLAZE POSNE GODINE. Ljudi ako netko zna lijek neka pomogne. Al odmah da kažem svima koji će mi ponuditi žuju - ništa! Ni to mi ne pomaže.........

VL
OB
-obrisani-
20:52 03.06.2011.

ako ovih sledečih 45 minuta brzo prođe biče kod nas u Sloveniji veselo sa toliko šala i smijurije o nečemo dati ni milimetra u Piranskom zaljevu ali čemo popušiti jedan od Kankave i company..

VL
OB
-obrisani-
20:53 03.06.2011.

Igraju kao da ih vodi velečasni Sudac a ne Bilić. Šta je ovo?

VL
DE
derin
20:53 03.06.2011.

Ako ovako ostane, onda je i pticama na grani jasno da nama treba novi trener s autoritetom, jer naši se ponašaju kao nezainteresirani milijunaši, a priče o stadionu, možeš mačku o rep! Jelavić i perišić najbolji napadači liga koje samo malo bolje od naših, modrića hoće navodno manchester, da mi je znati što je to sir alex vidio, obrana kao da igra protiv četiri messi-a, izgubljena, više je valja NIKO KOVAČ, nego svi oni zajedno.

VL
GA
gary1
20:53 03.06.2011.

Modrić se, umjesto da izgine na terenu, skriva u mišju rupu, a od ovih ostalih 9 balvana lopta se jedino može odbiti. Pa kaj se danas nogomet tak igra, gdje brzina, gdje je agresija, gdje je pas igra, NIGDJE, jer su svi skupa s ovim Bi bI bILIĆEM, Katastrofa. Mi nismo zaslužili ovakvom igrom Evropsko prvenstvo, a niti ćemo ga vidjeti

VL
DU
Deleted user
20:54 03.06.2011.

Janeze koji si ti krkan hahaha, volio bih ti vidjeti tupavu facu kad vidiš na kraju rezultat 3:1 za Hrvatsku. Uvijek PUŠIŠ.

VL
OB
-obrisani-
20:54 03.06.2011.

03.06.2011. u 20:52h luena 1 je napisao/la: Sram vas moze biti... Papci,sad mi vas dosta.. Nemoj tako, mi se u Mariboru sjajno osječamo i radujemo..Slovenija vodi vanka 2:0, Gruzija vodi vanka O:1 i tako je veselo da Laško teče aa smijeh sa usna neče..

VL
MA
maraton
20:55 03.06.2011.

BiH - Gruzija 0 ; 1

VL
DU
Deleted user
20:55 03.06.2011.

Ovo je jad i bijeda. Mozda je cak i bolje da sada p******* nego da se na EU toliko sramotimo!!!

VL
OB
-obrisani-
20:58 03.06.2011.

03.06.2011. u 20:54h Gorghar je napisao/la: Janeze koji si ti krkan hahaha, volio bih ti vidjeti tupavu facu kad vidiš na kraju rezultat 3:1 za Hrvatsku. Uvijek PUŠIŠ. Pa nema problema..ja se neču sekirati jer naša Slovenija vodi 0:2 sasa deset igrača..ali ova Gruzija je tako simpatična da mi onako suptilno navijamo za njih..ma dobro navijami mi i za Izrael i Grčku..po duši smo svijetski ljudi jer smo malecki..

VL
CR
crocro
20:58 03.06.2011.

Bilić je rekao:\"Prvo skoči pa reci hop\". A odmah nakon toga rekao:\"Pa narvano da smi mi favoriti\". A ja ga pitam: Po čemu smo mi to favoriti?. Što je pokazao od najavljene agresivne igre od prve minute. Gruzijci dali gol i normalno izbjegavaju igru i kradu vrijeme. A mi se s njima takmičimo u krađi vremena. Izbjegavaju primiti loptu, bježe od lopte, nitko se ne da upućivati aut pa ostavljaju loptu na crti, nigdje im se ne žuri. Ukratko, prvo poluvrijeme neprepoznatljiva Hrvatska ekipa. Ništra od najaljenog. Sramota. Pričaju da je Poljud uklet. A zapravo su oni paralizirani i smušeni i nezainteresirani. Ali se čuvaju za svoje klubove. Tamo igraju ko ludi. Nemam komentara.

VL
MR
MrEro
20:58 03.06.2011.

Bravo momci, tako se igra za svoju zemlju.. Očito kad se ne igra za pare onda i ne trče, jer nedaj Bože da se ozljede pa da ne igraju za svoj klub.. Gonite se u ******

VL
LO
lopata
20:14 03.06.2011.

dajte nam KAJKAVSKOG komentatora

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.