Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Kvalifikacije za EP 2012.: Hrvatska - Gruzija 2:1
Povratak na članak

Promašenu taktiku i pogrešan pristup izvukli igrači s klupe!

U kvalifikacijskom susretu za EP 2012. na stadionu u Poljudu hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je Gruziju 2:1. U samo dvije minute vratili smo se iz ponora. Mandžukić je zabio u 76. minuti, a kasnije je pobjedu donio Kalinić

Komentari 138

OB
-obrisani-
20:44 03.06.2011.

Meni se čini da vrijeme brzo lezi i kod nas Slovenaca koji usput pored utakmice Ferski otoci:Slovenija gledamo Gruziju sve izgleda tako fino, spokojno i smiješno..valjda čemo se smijati i na kraju da Slovenija i Gruzija pobijede..

VL
LJ
love joe
21:04 03.06.2011.

repka je dobra ali fali nam čovjek u stručnom stožeru i capelo ima 5 ljudi u stručnom stožeru na plaći

VL
OB
-obrisani-
20:24 03.06.2011.

To je nase *.nje pred svaku utakmicu,radimo dobro svi su dobro ,nabrijani smo... Ma jesmo nabrijani u *****... radite *.ke ...

VL
LJ
love joe
20:24 03.06.2011.

sigurno je poljud uklet poslat čemo papu da ga blagoslovi bilić je super trebalo bi mu produžiti ugovor još 27 godina

VL
DA
darvin
20:41 03.06.2011.

... ma kaj se to igra, katastrofa, sramota ovo je nepodnošljivo ..

VL
HR
hrvatska8
20:38 03.06.2011.

predinfarktno stanje imam.ovo nije moja HRVATSKA koja igra pa sta radite ljudi bozji?

VL
LJ
love joe
20:39 03.06.2011.

Kakvo prokletstvo Poljuda? Ma, to su gluposti, večeras slavimo!

VL
OB
-obrisani-
21:14 03.06.2011.

kako smo se mi u Mariboru obradovali ovoj vratnici igrača Hrvatske..ajde još pokoja vratnica da bude uzbudljivo, da se smijemo i da je sve sjano i veselo..

VL
OB
-obrisani-
21:15 03.06.2011.

pa več je tu minuta 60..ide fino, spokojno i sigurno..kava sjajna atmosfera kod nas u Mariboru, u mislima smo sa vama Pravim Hrvatima jer znamo da se veselite sa nama..

VL
LI
linder
22:07 03.06.2011.

BRAVO DECKI KO CEKA DOCEKA, A POSEBNO MI JE DRAGO DA JE IVAN KLASNIC IGRAO JER JE SUPER IGRAC I COVIJEK ,DAJ BOZE DA OPET BUDE POZVAN..

VL
OB
-obrisani-
22:45 03.06.2011.

Bubra U pravu si on mali mozak i imati proljev u glava!To puno loše za moj imenjak!

VL
BA
balance
09:17 04.06.2011.

nerviraju me izjave tipa! njihov se golman razbranio! valjda misle na ona silna ubacivanja ali pobjedi necemo vise gledati u zube! na jesen ce biti bolje i mora!

VL
Avatar cluesblues
cluesblues
20:04 03.06.2011.

zakaj moramo slusat onog odvratnog stimca - jel neko zna dal ima negdje drugdje prijenos, makar i na kineskom?....

VL
OB
-obrisani-
20:20 03.06.2011.

jo ocem zagorca s buckom krejsebe

VL
OB
-obrisani-
20:26 03.06.2011.

Ma daj ne kaki Joe... Iga li Bilic ili one *.e na travnjaku...

VL
OB
-obrisani-
20:29 03.06.2011.

Kako ga fino i spokojno metnul unutra Kankava.. Vrlo lijep gol popračen sa smiješkom na licu gostiju lokala u Mariboru..lijepo je gledati takve utakmice..

VL
GA
gary1
20:33 03.06.2011.

ovo je gore od goreg, statičari, ako mi zabijemo večeras, jedino iz penala užas

VL
HR
hrvatska8
20:34 03.06.2011.

bilicu jeli tako napad izgleda kod tebe?

VL
OB
-obrisani-
20:35 03.06.2011.

divno se osiječam kaj gubimo.....***** naš nogomet

VL
LO
lopata
20:14 03.06.2011.

dajte nam KAJKAVSKOG komentatora

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.