Promašenu taktiku i pogrešan pristup izvukli igrači s klupe!
U kvalifikacijskom susretu za EP 2012. na stadionu u Poljudu hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je Gruziju 2:1. U samo dvije minute vratili smo se iz ponora. Mandžukić je zabio u 76. minuti, a kasnije je pobjedu donio Kalinić
Komentari 138
repka je dobra ali fali nam čovjek u stručnom stožeru i capelo ima 5 ljudi u stručnom stožeru na plaći
To je nase *.nje pred svaku utakmicu,radimo dobro svi su dobro ,nabrijani smo... Ma jesmo nabrijani u *****... radite *.ke ...
sigurno je poljud uklet poslat čemo papu da ga blagoslovi bilić je super trebalo bi mu produžiti ugovor još 27 godina
... ma kaj se to igra, katastrofa, sramota ovo je nepodnošljivo ..
predinfarktno stanje imam.ovo nije moja HRVATSKA koja igra pa sta radite ljudi bozji?
Kakvo prokletstvo Poljuda? Ma, to su gluposti, večeras slavimo!
kako smo se mi u Mariboru obradovali ovoj vratnici igrača Hrvatske..ajde još pokoja vratnica da bude uzbudljivo, da se smijemo i da je sve sjano i veselo..
pa več je tu minuta 60..ide fino, spokojno i sigurno..kava sjajna atmosfera kod nas u Mariboru, u mislima smo sa vama Pravim Hrvatima jer znamo da se veselite sa nama..
BRAVO DECKI KO CEKA DOCEKA, A POSEBNO MI JE DRAGO DA JE IVAN KLASNIC IGRAO JER JE SUPER IGRAC I COVIJEK ,DAJ BOZE DA OPET BUDE POZVAN..
Bubra U pravu si on mali mozak i imati proljev u glava!To puno loše za moj imenjak!
nerviraju me izjave tipa! njihov se golman razbranio! valjda misle na ona silna ubacivanja ali pobjedi necemo vise gledati u zube! na jesen ce biti bolje i mora!
zakaj moramo slusat onog odvratnog stimca - jel neko zna dal ima negdje drugdje prijenos, makar i na kineskom?....
jo ocem zagorca s buckom krejsebe
Ma daj ne kaki Joe... Iga li Bilic ili one *.e na travnjaku...
Kako ga fino i spokojno metnul unutra Kankava.. Vrlo lijep gol popračen sa smiješkom na licu gostiju lokala u Mariboru..lijepo je gledati takve utakmice..
ovo je gore od goreg, statičari, ako mi zabijemo večeras, jedino iz penala užas
bilicu jeli tako napad izgleda kod tebe?
divno se osiječam kaj gubimo.....***** naš nogomet
dajte nam KAJKAVSKOG komentatora
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Meni se čini da vrijeme brzo lezi i kod nas Slovenaca koji usput pored utakmice Ferski otoci:Slovenija gledamo Gruziju sve izgleda tako fino, spokojno i smiješno..valjda čemo se smijati i na kraju da Slovenija i Gruzija pobijede..