Promašenu taktiku i pogrešan pristup izvukli igrači s klupe!
U kvalifikacijskom susretu za EP 2012. na stadionu u Poljudu hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je Gruziju 2:1. U samo dvije minute vratili smo se iz ponora. Mandžukić je zabio u 76. minuti, a kasnije je pobjedu donio Kalinić
Komentari 138
da bi skinuo prokletstvo Bilić i strućni stožer morali su spavati sa gospođom vlaisavljević da im ruke ne drhte
neče biti više selektora ko bilić bit če 88 ljudi u stožeru i oni če raditi taktiku ko igra
onaj tko nije gledao utakmicu u Gruziji zivi u utopiji. Bilic nije nista naucio i nije do koljena njihovom treneru. 5 puta sam pisao da Hrvatska nema 1 posto sanse da dobije gruziju...KAD knjigu procitas sve znas sta stoji u njoj.KRAJ JE REALNOST!!! BBB i Zagreb nasilje i mrznja iz Zagreba se siri....bit ce puno gore,,,,SAMO GLEDAJTE....
Kad nas guzi Gruzija , kaj ce tek biti kad dodje neka ozbiljna repka , bolje da ostanemo doma , bar se necemo blamirati i zivcirati.
wow , pa nije valjda , da li sam ja to svojim ocima vidio?!
tako je
i jos jednom tako je HRVATTTTTTTTTTTTTTSKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Kroeša!!!
Ok ljudi ispricavam se bio sam samo deprimiran zbog lose igre nasih sada je srce na mjestu.
Zasluzena pobjeda ali ...jedva.I pored svega pod jakim psiholoskim pritiskom pri rezultatu od -1 zabiti dva puta u jednoj minuti mogu samo jake momcadi i zato im od srca cestitam!
a i jesu nas namučili.....ali sad je smrad marković vidija šta je navijanje na Poljudu.
Necemo ih dizat u nebesa...igrali su ocajno 60 minuta.... oni igraci po kojima se pljuje ,Mandzukic i Klaninic izjednacuju i dovode Hrvatsku u vodstvo... Da su trecinu pokazali u prvom poluvremenu i otisli sa izjednacenim na odmor ,nebi se covjekek toliko nervirao... Igra uzasna ,ovaj put su se izvukli,ali ovakvom igrom nemogu nikoga imresionirati... nek se ozbiljno promisle gdje su sve grjesili...
hrvatska8-nemoj pisat vise bravo hrvatska-to vrijedja ***************** -Ispravniji savjet ( po tko zna koji put) - pišite malim slovima!!!! Admin
ahahahaaa, raduju se ko svinje i igraju zikino kolo na terenu zato sto su pobijedili GRUZIJU 2:1, ej covjece, GRUZIJU i to kod kuce, ahahahaaaa, koji crni humor
strasno pobjeda je pobjeda ali bilic mora ca ovo je sramota ovo je dno dna nase repke nema tu vise cile mile tek se sada vidi tko je bio zuti u nasoj repki
Moj je život kao Wimbledon - samo trava i bijele linije.
???????????????????????????
Worldwizards, daj ti covjece suti , koge je Srbija impresionirala ?!
BOMBARDER-NA ZALOST MI NISMO SRBI-NA SRECU
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
tko ce biti nas sljedeci trener?