Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Kvalifikacije za EP 2012.: Hrvatska - Gruzija 2:1
Povratak na članak

Promašenu taktiku i pogrešan pristup izvukli igrači s klupe!

U kvalifikacijskom susretu za EP 2012. na stadionu u Poljudu hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je Gruziju 2:1. U samo dvije minute vratili smo se iz ponora. Mandžukić je zabio u 76. minuti, a kasnije je pobjedu donio Kalinić

Komentari 138

HR
hrvatska8
21:24 03.06.2011.

tko ce biti nas sljedeci trener?

VL
LJ
love joe
21:25 03.06.2011.

da bi skinuo prokletstvo Bilić i strućni stožer morali su spavati sa gospođom vlaisavljević da im ruke ne drhte

VL
LJ
love joe
21:27 03.06.2011.

neče biti više selektora ko bilić bit če 88 ljudi u stožeru i oni če raditi taktiku ko igra

VL
OB
-obrisani-
21:28 03.06.2011.

onaj tko nije gledao utakmicu u Gruziji zivi u utopiji. Bilic nije nista naucio i nije do koljena njihovom treneru. 5 puta sam pisao da Hrvatska nema 1 posto sanse da dobije gruziju...KAD knjigu procitas sve znas sta stoji u njoj.KRAJ JE REALNOST!!! BBB i Zagreb nasilje i mrznja iz Zagreba se siri....bit ce puno gore,,,,SAMO GLEDAJTE....

VL
OB
-obrisani-
21:32 03.06.2011.

Kad nas guzi Gruzija , kaj ce tek biti kad dodje neka ozbiljna repka , bolje da ostanemo doma , bar se necemo blamirati i zivcirati.

VL
OB
-obrisani-
21:33 03.06.2011.

wow , pa nije valjda , da li sam ja to svojim ocima vidio?!

VL
HR
hrvatska8
21:35 03.06.2011.

tako je

VL
HR
hrvatska8
21:36 03.06.2011.

i jos jednom tako je HRVATTTTTTTTTTTTTTSKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

VL
DK
dkatica2
21:43 03.06.2011.

Kroeša!!!

VL
OB
-obrisani-
21:44 03.06.2011.

Ok ljudi ispricavam se bio sam samo deprimiran zbog lose igre nasih sada je srce na mjestu.

VL
OB
-obrisani-
21:52 03.06.2011.

Zasluzena pobjeda ali ...jedva.I pored svega pod jakim psiholoskim pritiskom pri rezultatu od -1 zabiti dva puta u jednoj minuti mogu samo jake momcadi i zato im od srca cestitam!

VL
VI
vidimškoj
21:54 03.06.2011.

a i jesu nas namučili.....ali sad je smrad marković vidija šta je navijanje na Poljudu.

VL
OB
-obrisani-
21:54 03.06.2011.

Necemo ih dizat u nebesa...igrali su ocajno 60 minuta.... oni igraci po kojima se pljuje ,Mandzukic i Klaninic izjednacuju i dovode Hrvatsku u vodstvo... Da su trecinu pokazali u prvom poluvremenu i otisli sa izjednacenim na odmor ,nebi se covjekek toliko nervirao... Igra uzasna ,ovaj put su se izvukli,ali ovakvom igrom nemogu nikoga imresionirati... nek se ozbiljno promisle gdje su sve grjesili...

VL
OB
-obrisani-
21:56 03.06.2011.

hrvatska8-nemoj pisat vise bravo hrvatska-to vrijedja ***************** -Ispravniji savjet ( po tko zna koji put) - pišite malim slovima!!!! Admin

VL
DU
Deleted user
21:58 03.06.2011.

ahahahaaa, raduju se ko svinje i igraju zikino kolo na terenu zato sto su pobijedili GRUZIJU 2:1, ej covjece, GRUZIJU i to kod kuce, ahahahaaaa, koji crni humor

VL
IS
ispicuturix
21:58 03.06.2011.

strasno pobjeda je pobjeda ali bilic mora ca ovo je sramota ovo je dno dna nase repke nema tu vise cile mile tek se sada vidi tko je bio zuti u nasoj repki

VL
LJ
love joe
22:06 03.06.2011.

Moj je život kao Wimbledon - samo trava i bijele linije.

VL
OB
-obrisani-
22:06 03.06.2011.

???????????????????????????

VL
OB
-obrisani-
22:06 03.06.2011.

Worldwizards, daj ti covjece suti , koge je Srbija impresionirala ?!

VL
OB
-obrisani-
22:08 03.06.2011.

BOMBARDER-NA ZALOST MI NISMO SRBI-NA SRECU

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.