Promašenu taktiku i pogrešan pristup izvukli igrači s klupe!
U kvalifikacijskom susretu za EP 2012. na stadionu u Poljudu hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je Gruziju 2:1. U samo dvije minute vratili smo se iz ponora. Mandžukić je zabio u 76. minuti, a kasnije je pobjedu donio Kalinić
Komentari 138
3.06.2011. u 23:07h andriya je napisao/la: krle pu....i k......c primiivni ustaso , i ja sam hrvat i boli me uvo dali je ubica ili ubojica to je vas primitivni ustaski jezik , ti si zlo i k....K od hrvata Vidisis Andrya ti si zlo koje progoni Hrvatsku i stavlja je u poziciju u kojoj je , tebe boli Jacu boli , znaci isti ste samo u razlicitim pozicijama. Tko ce nas sacuvati ako necemo sami njegovati svoj jezik , svoju kulturu i svoju nacionalnu svijest. Da bi ova nasa napacena zemlj konacno krene prema naprijed , ne trebaju joj oni koje nesto boli za tu drzavu. Ostavi se ti Hrvata i Hrvatstva .
Bilic je simpa momak ali mora se pogledati istini u oci da je u najmanju ruku procitan i da Hrvatska repka nema igre,taktike i zahvaljujuci velikom broju kvalitetni igraca ponekad uspije da se odrzi iznad vode. Poslije onih 5 od Engleza Slaven nema kredibilitet i treba odstupiti vec sutra
Nisam gledao tekmu nego samo snimak i po onome sto sam vidio primili smo totalno glupi gol, ali i imali 5 mrtvih prilika i zabili 2 gola. Sto bi vise htjeli? Danas je Austrija bila bolja od Njemacke, ali je izgubila, jer su Nijemci to sto jesu. Francuska je samo remizirala s Bjelorusijom koju smo mi u proslim kvalifikacijama razbili u Minsku? Dakle nismo igrali bas angazirano, ali smo zasluzeno pobijedili ili netko normalan zeli ustvrditi kako je Gruzija zasluzila pobjedu? Prestanite gledati sve tako crno, kao nasi mediji koji samo cekaju da nam je gore i vesele se tome. Prvi smo u grupi i sami odlucujemo o svojoj sudbini, a to je uz kvalitetu koju imamo dovoljan jamac da idemo na Euro.
Ozrenu Marsicu mars znas kam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
\"Promašenu taktiku i pogrešan pristup izvukli igrači s klupe!\" Ozren siromacek jedan kaj si to naucil od Flaka? Kaj si ti u nogometu napravil? Hakl u kvartu? Pa kad bu te poceli voljeti tu jadnu vam domovinu u usta te prcam Ozrenu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
S ovim igracima se mora moci bolje i vise. Drago mi je zbog pobjede, ali osim tri boda ona ne rjesava nista. Kljucni problem reprezentacije ostaje. Ovako igraci mogu igrati i bez trenera i bez strucnog stozera. Mozda zbog toga i tako igraju.
mislim da je danas najtuzniji od svih bil stimac - gotovo se rasplakal na kraju jer bi mu poraz povecal nade za se zlaktari u markovicevu fotelju....inace, igra je bila ispod ocekivane, ali kad se sve zbroji, nije bilo bas tolko lose - treba imat u vidu da su ovi igrali bunkericu (dok su imali snage) i da su u tome prilicno dobri (ne samo protiv nas), a svejedno smo im uvalili 2 gola 2 stative i precku i ono kaj je onaj balvan kalinic zapucal u stilu sivonjica sa pol metra - da su od tih pet za dlaku promasenih situacija usle 2, sad bi se pricalo kak smo razbili gruziju - ak se u konacnici plasiramo, onda treba malo pocistit tu repku - osim toga jako falil olic (pitanje dal ce ikad bit onaj stari), cak i kranjcar, a mislim da je u ovakvoj konkurenciji danas svakak trebal igrat sammir....ali sto ljudi - sto selektora....
Pobjedili smo i to je najvaznije, ali je bolna istina da nemamo igru i da su golovi koje postizemo rezultat poteza individualaca, a ne igre tima. Ovaj stozer ne zasluzuje kvalitetu igraca koje ima. Jos nesto, krajnje je vrijeme daa dok jos igra, netko shvati da je Klasnic igracina cak i kad nije u formi i da zasluzuje status standardnog reprezentativca.
\'Utakmica je otvorena po planu Temurija Ketsbaie, taj tip se stvarno uživio u ulogu ubice naših nogometnih ambicija. \' Nekad je VL znal bar hrvatski... Ubica? Tak se govori preko Drine, kod nas je ubojica.... O ostatku sadržaja ne bih, ali ovo s ubicom je prestrašno da bi bilo istinito..... Kaj lektura više ne postoji, ako već Gdin Maršić ne zna svoj jezik?
Prvi gol ide potpuno na dušu Šimuniću koji je potpuno nezainteresirano reagirao...i omogućio centaršut za gol.Činjenica je da ne djelujemo dobro iako se pobjedi ne gleda u zube.
Ovakovom igrom, s europskog prvenstva, vraćamo se s gačama na štapu.
ma fantasticno...pobjeda!!!i to je jedino kaj se racuna, bar u ovakvim tekmama....kaj ste vec svi zaboravili sp u francuskoj? argentina nas je pregazila u skupini, no na srecu poslije je ispala....imali smo cak i sansu protiv francuske, no boban nas je svojim idiotizmom pokopao....tak to ide u ovakvim natjecanjima...zato pobjedi-svaka cast....
bijedna utakmica, da nije pisalo tko igra, ne vjerujem da bi imala 5.000 gledatelja. publika bezvezna, nemaštovita, navijali su za hajduk, i imali njegove transparente, što se u maksimiru nikad nije dogodilo.. igrači, naši, imbecili, pokazali su svoju pravu vrijednost, kad smo god pobjeđivali to je bio plod slučajnosti i ogromne sreće koja nas prati već 20 godina. bez kranjčara nemamo sredinu, ni igru, ništa. modrić je smetalo, svaki igrač bi na njegovom mjestu odigrao 3 put bolje. mi smo sebi umislili da smo među najboljima? pa kad smo postigli kakav uspjeh, osim 3.mjesta kod franceka?! ove kvalifikacije ćemo teško završiti na drugom mjestu, najverojatnije treći, bilić će otići, pola repke raspasti, i trebat ćemo novog otu barića da nam izmiješa 49 igrača da se stvori novi kostur. sramota od igre, ali je to realna slika naše reprezentacije. ne smijemo si umisliti...
Jedina dobra stvar je stadion poljud, a ne ono ruglo od maksimira kod nas.
Kakav Savez, takva igra: Staromodno, užasno spor protok lopte - užas! Kao kad Vlatko Marković i Zorislav Srebrić govore! Jadno!
Nakon prvog poluvremena u svojim sam komentarima popljuvao i iskritizirao igru i taktiku Bilića na pasja kola. I ostajem kod toga i dalje kritičan. Ali drugo poluvrijeme a posebno drugi dio drugog poluvremena, sasvim druga slika. Zato me mući Bilić kada ne može na vrijeme postaviti ispravnu taktiku i ciljeve ekipe. Moraju se potrgati od prve do zadnje minute, a ne da se mi gledatelji moramo bojati infarkta. I točno je da su Bilićevu koncepciju kojoj je bio dosljedan, spasili uvedeni igrači pa je cijela ekipa živnula i preokrenula rezultat. Da nije tako, Bilić već od jutra ne bio bio izbornik Hrvatske nogometne vrste.
bilibul-koga je to argentina pregazila-nas ili vas-hrvatska nije srbija pa da izgubi od argentine 6:0, mi samo njih u bazelu pobjedili 2:1, usput koliko ste to golova kod svoba kasirali na sv. prvenstvu a koliko ste ih dali-pomoci cu ti-dali ste ih 0 nula a primili 14 hehehehehehehe
hebote koja taktika,,,,,80.min,,,nabacuju sa strane,,i ne kuze da ovaj gruzijski golman kupi sve lopte,,pa sto je ovaj Bilic sljep,,,ne vidi i ne objasnjava igracima na odmoru da im to ne donosi nikakve rezultate,,,osim posjeda lopte ne pokazujemo nista,,,,spori smo ko puzevi,,,,,mi jednostavno nemozemo igrati protiv slabog protivnika,,joj koje zivciranje,,,,i srecom ,,,ulaze ovi koji su s kuzili igru,,,nema vise nabacivanja ,,iiiiii gol,,,,a ne vjerujem da je to sam Bilic smislio novu taktiku,,,koja sreca da je zamjenio onu trojcu,,,,ajde da vidimo kako ce se dalje odvijati ova patnja Markovicevih sinova,,,,,
Bilicje mljeo gluposti prije utakmice pun samohvale, samljeo je sam sebe, zato je vrijeme da konacno odstupi, od repke je napravio drugorazrednu ekipu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
\"fala qrcu\"...