Promašenu taktiku i pogrešan pristup izvukli igrači s klupe!
U kvalifikacijskom susretu za EP 2012. na stadionu u Poljudu hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je Gruziju 2:1. U samo dvije minute vratili smo se iz ponora. Mandžukić je zabio u 76. minuti, a kasnije je pobjedu donio Kalinić
Komentari 138
Možda netko i shvati da ovi Marković i Bilić zezaju već godinu dana hrvatski narod.!!
decki nije sve izgubljeno izubljeno bi bilo da smo izgubili rat i ostali bez pola hrvatske ko srbi bez pola srbije-to je gubitak
Dodje covjeku da zaplace od bijesa,ne od muke... Nemojte nista obecavat,nemojte nista govoriti,nego radite kako treba il se polako pozdravite svi od reprezentacije...Bolje je ne imat ,nego imat ovakvu kao sto mi imamo... zalosno..
Ne radi jedan čovjek repku! Već kolektiv 11 igraća i vodstvo...Kakvo nam je vodstvo tak va je i repka.
ovo je na žalost postala prepoznatljiva Hrvatska igra
... isusek ... pa kaj igramo protiv vanzemaljaca ..
hrvatska8 kaj ne vidis da taj tzv janez nezna niti pisat niti citat slovenski, inace bi tam pisav hehehehehehehee
kalinic ulazi!boze pomozi!sto smo ti skrivli?
Kako spokojno, smireno i polako izvode ta aut ubacivanja igrači Gruzije--užitak je to gledati uz saznanje da naša Slovenija vodi 0:2 u minuti 78..ide vrijeme dosta brzo..lijepe su te utakmice danas, tako radostne i tako spokojne za gledati..
Imamo sve igrače iz vanjskih klubova gdje se naši igrači trgaju jer su plaćeni, a ako ne igraju kako treba slijedi im klupa ili otkaz. Novac radi čuda. Neka jednom probaju sastaviti reprezentaciju od najboljih Hrvatskih igrača iz najboljih Hrvatskih klubova, koji igraju u Hrvatskoj, pa će te vidjeti kakva je borbenost za Hrvatsku. Ovi su izgubili interes jer se ne smiju ozljediti zbog nastupa za svoje klubove vani. I kako od njih očekivati borbenost od prve do zadnje minute. Nemaju niti volje niti interesa.
Jebala te tvoja slovenija... u repki ima više bosanaca i srba nego slovenaca...
03.06.2011. u 21:03h luena 1 je napisao/la: Dodje covjeku da zaplace od bijesa,ne od muke... zakaj curica moja jadna i bijesna si ti kad kod nas u mariboru cijeli lokal se radosti i smeji ??
bilić je izgubio krunicu negdije u travi traži ju svoju sretnu krunicu pomaže mu i stručni stožer
hvala mandzo!
kao da igraju Lokomotiva -Inker.
bilić je bio sa stručnim stožerom na kavi ko fatme c**** u kaštel kambelovcu rekla mu je da ništa od kvalifikacja i da ispadamo on se nasmijao a vidi sad žena bila u pravu
kako je Srna majstorski izveo ovaj slobodnjak..divota, kakva tehnika i znanje..mi se u Sloveniji divimo...Slovenija pobijeđuje Ferske otoke a u Splitu je minuta 64..kako samo brzo leto to vrijeme..
- Kakvo prokletstvo? Ma, to su gluposti, tko još vjeruje babama gatarama!? Istina je da Hrvatska još nije pobijedila na Poljudu, ali zar to ima veze s nekakvim prokletstvima? Bilo je tu neodlučenih rezultata više nego poraza. Uostalom, ja nemam negativna iskustva o kojima bih govorio kad je u pitanju Poljud. Vjerujte mi, uvjeren sam da ti ljudi vole svoju reprezentaciju, te da će napraviti briljantan ugođaj večeras u Splitu i zdušno navijati za Kockaste. Kad su u pitanju ovakve akcije neophodno nam je jedinstvo svih, počevši od medija, navijača, igrača... Kad god smo bili jedno, svi za jednoga jedan za sve, rušili smo sve protivnike. Složna braća dvore grade!
dajte nam KAJKAVSKOG komentatora
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nije samo na tebe,nesmje covjek istinu reci... Ma ostat ce i on jednog dana bez posla...