Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Kvalifikacije za EP 2012.: Hrvatska - Gruzija 2:1
Povratak na članak

Promašenu taktiku i pogrešan pristup izvukli igrači s klupe!

U kvalifikacijskom susretu za EP 2012. na stadionu u Poljudu hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je Gruziju 2:1. U samo dvije minute vratili smo se iz ponora. Mandžukić je zabio u 76. minuti, a kasnije je pobjedu donio Kalinić

Komentari 138

MB
mr_brown
22:10 03.06.2011.

maršiću i flak vi ste dva pikzibera, ne bi vam dao da vodite niti klub penzionera, unosite razdor u našu reprezentaciju, sram vas bilo!

VL
DA
darvin
22:11 03.06.2011.

... riječ da kažem .... još sam u šoku ... loše je ovo veče ... ne znam ... možda drugi put ...-

VL
ZM
zmaj5
22:12 03.06.2011.

Pobjedi se ne gleda u zube,ali ovako dalje ne ide. Opravdanje nije bunker,nije bilo tri suvisle akcije u cijeloj utakmici,a znao je Bilić kak budu ovi igrali,znali smo svi

VL
VE
Velikogoričan56
22:14 03.06.2011.

Uh, malo se lakse dise, ali ovo nije repka kakvu zelimo. Bilic je out, nek se makne, a na jesen nek netko pametniji pokusa uvesti repku na prvo mjesto, gdje i pripadamo uz pravi pristup. Simunicu definitivno ne za dolazak u Dinamo. EUJanez, a sto ces, uspjeli ste pobijediti amatere, ali nece vas to spasiti, a sto se Hrvatske tice duuuuugo ce vam trebati da ju dostignete

VL
OB
-obrisani-
22:14 03.06.2011.

Hvala Biliću i našim dečkima --podigli su mi raspoloženje i poslje tekeme osječam se odlično!

VL
VI
ViP1612
22:17 03.06.2011.

Ljudi molim vas, NEGLEDAJTE POBJEDI U ZUBE!!!!

VL
Avatar alien79
alien79
22:22 03.06.2011.

Svaka čast Slavenu na domoljublju, ali vrijeme je za nekoga tko će razdrmat razmažene igrače.

VL
LU
lud-uzalud
22:33 03.06.2011.

Bilić & Njegovi još od Makedonije, Turske i sličnih ekipa pokazuje da ne zna igrati protiv čvršćih obrana, \'bunker\' bolje i ne pominjati. Gruziji čestitam. Tzv \'novinaru\' od srca želim da prestane biti ubojica hrvatskog jezika i ne koristi izraz \'ubica\'.

VL
BU
Bubra
22:34 03.06.2011.

Sve do 77 minute EU - Janez je uzivao a u 77 minuti je dobio proljev dok mu je vecu u 78 minuti ustanovljena bolest Escherichija..

VL
GR
Gradinar
22:36 03.06.2011.

Pobjedili smo reprezentaciju iz treće ili četvrte europske lige, a dokazali opet da je Bilić od svega u stanju učiniti - drek. toliko je jadno gledati igrače koji ne znajuu što im je činiti, a svugdje drugdje znaju. Toliko je sramotna igra ove reprezentacije, da je nikakav genijalni potez (Eduardo) ne može ni malo oprati. Međutim, kakav savez, takav izbornik, a sve je jasnije takva i reprezentacija. Sramotno je ovo bilo gledati. Da Bilić ima i malo časti zahvalio bi i išao ća.

VL
A7
a77
22:44 03.06.2011.

Mediji dizu torcidu do neba, a i veceras su pokazali da su uzasno losi navijaci, posebno kada je u pitanju podrska reprezentaciji! No, najvaznija je pobjeda Hrvatske! Bravooo! :)

VL
DW
dr_who
22:46 03.06.2011.

Jasno je da Bilić mora otić, jer nije bitno igramo li protiv nekih zatvorenih ekipa ili ne, nego jednostavno on mora poslagat momčad koja može zajedno igrat i kojoj će dat neke normalne upute što radit. Ako to ne može ili ako igrači to ne shvaćaju, onda treba nać nekog \'ko može i bok. Nije samo Gruzija i Makedonija neg smo totalna katastrofa još od europskog prvenstva. Od onda nisam vidio niti jednu dobru utakmicu Hrvatske. Druga stvar su igrači koje on zove... Recimo Runje mi ne bi bio ni vodonoša u repki, pa lik se pomaknuo nije kad je lopta ulazila u gol ( nije jedini kriv, ali svejedno nemre mi branit lik koji prima valjda prek 2 gola po tekmi u prosjeku ). O Dujmoviću, Juriću i sličnim neću ni pričat

VL
DU
Deleted user
22:49 03.06.2011.

Marsicu, nauci hrvatski jezik, nije ubica vec ubojica, nazalost novinari su nam neskolovani I \"tacka\". Jel tako Marsicu. Sto se tice nasih I njihove izrazito lose igre s puno srece, nema Steve dok Bilic ne ode, jer je ovo vise od sramote.

VL
DU
Deleted user
22:53 03.06.2011.

Marsicu, nauci hrvatski jezik, nije ubica vec ubojica, nazalost novinari su nam neskolovani I \"tacka\". Jel tako Marsicu. Sto se tice nasih I njihove izrazito lose igre s puno srece, nema srece dok Bilic ne ode, jer je ovo vise od sramote.

VL
AS
astoria121
23:06 03.06.2011.

Slutio sam losu igru i mislio da cemo izgubiti ovu utakmicu tj. najvise izvuci bod. Stoga sam zbilja sretan da smo uspjeli upisati 3 vrlo bitna boda. U pripremi utakmice je SB jednostavno slab. Za Corluku je javno govorio kako taj decko moze igrati sve cetiri pozicije u obrani jednako. Svatko tko igra nogomet zna da to nije tako... ali SB uporno stavlja igrace jer jednostavno nema alternacije. Zadnji tjedan se trebala koristiti prilika za prijateljsku tekmu - to se na zalost nije desilo. Tako bi se barem navijaci mogli utjesiti sa prvom tekmom, da ne dolazi do ovakvih dogadjaja kao veceras. Ipak se nakon ovog svega nadam pozitivnim kvalifikacijama i mogucem EP-u.

VL
DU
Deleted user
23:07 03.06.2011.

krle pu....i k......c primiivni ustaso , i ja sam hrvat i boli me uvo dali je ubica ili ubojica to je vas primitivni ustaski jezik , ti si zlo i k....K od hrvata

VL
Avatar Idler 3
Idler 3
23:08 03.06.2011.

Ak je taktički potez \"Kalinić je zamijenio Jelavića\" e oda stvarno moram preć na stolni tenis. Najgore kaj sad ima alibi za opet zvat Kalinića, a ne pada mu na pamet kako mora počet slagat našu prepoznatljivu igru, a ne vrtit od protivnika do protivnika !!! Pa ja sam barem već deset puta napisal kak nas nitko ne bu otvoreno napal, nitko ne bu nit pokušal ić na nekakvo nadigravanje....ljudi moji to i slijepci vide. Pobjedi se u zube ne gleda al ja već dugo ne vidim \"glavu i rep\" naše igre, a to je ključ svega !!!

VL
AS
astoria121
23:10 03.06.2011.

eh da, zaboravih golmana... niti jedna evropska reprezentacija nije imala uspjeha bez kvalitetnog golmana. A to mi vec nemamo od 90-tih godina. Zbrajam golove iz peterca - cini mi se ne samo ja, vec i protivnici - jer najvise golova smo dobili upravo iz ubacaja u peterac. Kao i danas npr. ...

VL
MB
mr_brown
23:19 03.06.2011.

igrati loše i dobiti utakmicu mogu samo velike ekipe, teško je igrati protiv ekipe koja ima 12 igrača u vlastitom šesnaestercu. Naši nisu dobro imali ali su upisali važne bodove, i mora se reći igrali su pod velikim pritiskom, neznam čemu toliko nezadovoljstvo.

VL
PO
Ponosnamojaje
23:21 03.06.2011.

\"Hrvatska straža\" izvijestila je danas da je kao nacionalna stranka Županijskome državnom odvjetništvu u Zagrebu jučer podnijela kaznenu prijavu protiv bivšega hrvatskog predsjednika Stjepana Mesića, jer smatra da je odavao službene tajne koje se odnose na sigurnost Republike Hrvatske. Svojim svjedočenjem i dokumentacijom koju je predao Haaškome sudu Stjepan Mesić je \"izdao nacionalne interese\", ustvrdio je predsjednik \"Hrvatske straže\" Ivan Vekić na današnjoj konferenciji za novinare u Osijeku. Upozorio je kako \"nikada i nigdje u svijetu nijedna zemlja to nije učinila jer se ono što se tiče sigurnosti jedne zemlje ne iznosi ni na kojem sudu\". Bivši je predsjednik \"iznosio i ono što je na zatvorenim sastancima najviših državnih tijela slušao, a što se odnosi na vojne tajne\" koje su \"i te kako važne za sigurnost države i tiču se, primjerice, obrane ili nekih planova koje nitko ne treba znati jer jedno je sigurno – i sutra nam mogu zatrebati\", rekao je Vekić. Iskreno se nada da, kako je kazao, \"državni odvjetnik Mladen Bajić neće ići na dogovor kod Olivera Grbića ili drugdje, nego da će odgovorno postupiti prema kaznenoj prijavi\".

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.