Naslovnica Sport HNL

Osijeku samo bod protiv Intera, remi i u Vinkovcima

Osijek je u 63. minuti ostao s igračem manje nakon drugog žutog kartona Milovića. Tražili su domaćini i nakon toga drugi gol, ali rezultat se više nije mijenjao.
14. ožujka 2018. u 17:28 0 komentara 570 prikaza
Osijek Inter HNL
Pogledajte galeriju 1/6

Odigrane su dvije zaostale utakmice 23. kola HNL-a, a obje su završile identičnim rezultatom 1:1. Rudeš je tako stigao do boda u Vinkovcima kod Cibalije, a Inter u Gradskom vrtu kod Osijeka.

Hrvatska nogometna reprezentacija slavila je zasluženi plasman na Svjetsko prvenstvo PROCURILO Je li ovo novi hrvatski dres? Gostujuća kombinacija iznenađuje

U Vinkovcima je Cibalia povela u 55. minuti preko Barišića, no samo šest minuta kasnije gosti su izjednačili preko  Budimira.

Do kraja utakmice obje momčadi tražile su tri boda, a najbolju priliku imali su domaćini u 89. minuti kada je Čondrić zaustavio udarac Barišića sa šest-sedam metara.

Pobjednika nije bilo ni u Osijeku, gdje su oba gola pala u prvih 11. minuta. Vukčević je pogodio u 10. minuti za vodstvo gostiju, no samo minutu kasnije Milović vraća stvari na početak.

Rezultati by SofaScore

Jamie Carragher ŠTO MU JE TO TREBALO? Nogometna legenda suspendirana zbog incidenta s 14-godišnjom curicom Perišić NE IDE MU Mediji tvrde: Hrvat igra loše jer se čuva za Svjetsko prvenstvo! Bebek NEZADOVOLJNI Evo što je Torcida poručila Bebeku nakon što nije svirao penal za Hajduk
Kraš
ČOKOTERAPIJA
Mali vodič za kupovinu bez stresa: Kako izbjeći groznicu kupovanja blagdanskih darova?