Kovač: Zašto se ne bacamo na glavu? Pitajte igrače!
Kovač je naglasio da nema bojkota u svlačionici.
Komentari 215
Ima tu nesto "bojkot" tko su ti udbasi u timu da zatru hrvatsku momcad. Miso pazi se pojedinaca, sigurno znas tko su ti yugofili.
Trener papak i sminker, igraci sve same "zvijezde". Welcome to Croatia!
koji je ovo selektor, neka odgovori zasto da se Rakitic,Modric,bacaju na glavu kad svi vide da Pjaca igra samo da mu se digne cijena pa da Mamic a mozda i Kovac zarade vise novca . Takvi potezi samo ruse ugled i stvaraju losu atmosferu .Sjetite se Radosevica i utakmice protiv Belgije .Samira protiv Skotske sta je Bilic radio,a sad isti Kovac,oni misle da je reprenzentacija privatna pa da mogu da rade sta hoce ,sve je to velika SRAMOTA
NARODNA kaže ovako SVATKO JE KOVAČ SVOJE SREĆE ALI NAŠ KOVAČ JE KOVAČ N O R V E Š K E SREĆE svaka čast NIKICE da sam na tvome mjestu prokleo bi majku što me rodi tako PREPOTENTNO BLESAVA
Budi Frajer i daj oatavku a i ti Mamicu i cijela jeb... vlada .
Nismo se mi osramotili rezultatom i izgubljenom utakmicom, nego klerofasizmom i politickim sranj*ima. Nije normalno sto novine pisu i kakva se pitanja postavljaju.
Niko Tudmovski,nezna nI pričat Hrvatski. A di je Anica kovać kupuje janjce za Savsku ili ...
Odmah pod hitno tu glupu facu nogom u tur...gdje mu je odgovornost..pa on vodi hrvatsku reprezentaciju...mozes izgubiti ali sa ovakvim igracima s kojima raspolaze gdje je tu igra..Eh gdje si Ciro
Zašto ne bacamo kamenje na glavu protivničkih igrača? Pitajte igrače zašz rađe slušaju zabranjenu thompsonovu muziku nego traniraju u opremi cirkusantske boje!
Znamo da su Niko Kovač i Njegov Brat-Isto zadužili HDZ, ali ovo je već previše! Nije moguće da u cjelokupnom članstvu HDZ-a nema drugih Domoljuba koji bi uspješnije vodili nogometnu nam reprezentaciju! Krajnje je vrijeme da Mamić, Šuker, Karamarko, Vaso i Kolinda sjednu za stol i pronađu bolje rješenje.
Ciro da nas izvadi iz belaja jedina mogucnost
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Navijao sam za Norvešku kontra Mamićeve Prćije. Kovač pokazao da je možda čak i veći šarlatan od Štimca.