Kovač: Zašto se ne bacamo na glavu? Pitajte igrače!
Kovač je naglasio da nema bojkota u svlačionici.
Komentari 215
NE znaš , od početka sam to rekel, nemaš veze i spizdio si sve kaj se dalo, odi u Austriju delat a nama treba profesionalac a ne baba .
Ma ti se jedan bezveznjak koji musli da nesto zna o vodjenju reprezentaciji.Unistio si odlucnu momcad, bjezi i daj mjesto nekome tko zna sto je vodjenje nacionalne momcadi
ne vodi niko košarkaše pa su i oni poduvali..jednostavno smo postali luzeri u ekipnim sportovima..možda jer nam državu vode oni koji je žele uništiti u svim segmentima..,prvo preko medija preko nevladinih organizacija preko politike i ekonomije ..tj zadatak memoranduma II idem po planu..
Srna, Olić, Pranjić, hvala lijepo na svemu, naklon do poda, ali dečki su zreli za penziju i zahvaliti im se. Kovač, smijurija, neiskusan je i loš, za izbornika nekog iskusnog i dobrog trenera koji ima rezultate iza sebe.
Ne daj bože da su se ozlijedili jer bilo je ajde malo ćemo igrati ali je važnije igrati za klub jer tamo je lova y vamo nema nista
Kovac sebe spasava zato udara po igracima ...Trebas biti ono sto je Bilic,on nikad nije na svoje igrace dao nego je sve na sebe preuzeo,ni onda kad si sam bio u prvih 11 i kad nista ama bas nista pokazao nisi... Ni onda nije rekao,igraci se nisu bacili na glavu... Ipak je razlika,priznat nije sramota ali je sramota sebe prati druge kriviti....
Opet tvrdim jer znam da imamo unutarnje neprijatelje koji rade na tome da Hr ne ide na Ep u Francusku.Sve je pocelo na utakmici u Milanu kad su dosli nepoznati navijaci a kupili su karte u Sloveniji da bi napravili to sto su napravili.Crtanje fasistickog znaka na Poljudi je djelo Udbe koja jednostavno nije nista poduzimala da bi to otkrila a "nasi" politicari su to iskoristili i trazili od uefe da dobijemo to sto smo dobili. Slijedi istraga na Modricu dan prije utakmice u Baku.Za kraj u Oslu nase navijace ako imaju bilo kakvo obiljezje na sebi da su iz Hr budu privedeni od Norveske policije.Nemoguceje da te sve smicalice ne ostave trag na igrace.Slijede jos dvije utakmice a siguran sam da ce "drugovi" nesto napraviti da nas iskljuce sa Ep.Zivi bili pa vidjeli.
Dobro je netko rekao, nisu se borili jer im ne treba. Toliko o tome koliko nekima znaci cast igranja za reprezentaciju
na svjetsko su isli hvala?lako zaboravite vodjeni u uvjerenju da smo iznad sviju.
A sta se tice kovaca imao je tezak posao jer trenutna situacija oko repke nije bas lijepa igranje bez navijaca uzimanje bodova politicki tretman prema hns-u i sve ostalo dolazak uskoka po modrica ususret utakmici sve to utjece na igrace i dok nema mira okolo ne treba ni ocekivat mir i dobar rezultat unutar ekipe
@Embre... Da je to samo ova utakmica ..Nazalost nije,prije tri dana ista balet predstava... Da valja izbornik igraci bi bili bolji... Znali ste po Bilicu pljuvat za tri utakmice i propustenim SP-om .. EP necemo vidjet sa ovim lak baletanom,a imamo jos koju utakmicu... ...Sve sto je Bilic dobro napravio Kovac i I.S.su upropastili..Tocka, kom milo kom ne ,nije me briga ali je istina!
ne mogu vjerovat da ne odigraju ni jedan dupli pas,da rakitic i modric igraju 70 metara od gola ,sto nabacivanja bez ideje.
A gle, realno, nije im posložio glave da igraju 100% niti su taktički bili na nivou. Ostavka.
pa dobro, možda se ne bacaju na glavu, ali se Srna baca na guzicu. Pa i to se valjda broji? A Modrić ljut na izbornika zbog takve izjave, jer kaže dali su sve od sebe. Ne znaš što je gore- da se vuku po terenu što smatra Kovač i većina nas ili da daju sve od sebe i onda sa Azerbajdžanom (koji je jučer jedva izvukao bod na Malti) i Norveškom osvoje bod. A ono što su nama Norvežani radili sredinom drugog poluvremena nije bilo loše, bilo je sramotno. I onda pokušaj dijagnoze problema: Srna se sramoti i predstavlja veliki uteg za reprezentaciju. Jedan loš bek je odstranjen, a onda ispada da je drugi još lošiji. Vezni red kao nominalno najjači dio momčadi (o kojem su pisani hvalospjevi još prije tjedan dana) igra neki predpotopni nogomet, spor, bezidejan, nit okomit, nit upošljava krila, Modrić još kako-tako, ali Rakitić definitivno ni blizu rolama koje pruža za klub. Mandžukić jučer borben, ulazi u šanse, ali ga definitivno ne ide gol. Reakcija na 1:0? Nema je. Reakcija na 2:0. Ima je- igrači tonu u bezdušje, Norvežani rade što hoće, Kovač ni ne razmišlja kako pokušati stići zaostatak ili bar ublažiti poraz, već brine da li ćemo izgubiti sa tri ili četiri razlike. A od kada je tako? Ruku na srce, ne treba sada biti totalni defetist, ali od Eura 2008. Suprotno svim logikama (igrači u punoj zrelosti, nositelji igre Reala i Barcelone, uigraniji), momčad je od tada uglavnom u padu sa povremenim bljeskovima (dodatne kvalifikacije sa Turcima, solidno izdanje na EP u Poljskoj, utakmica s Kamerunom). Može se smjeniti Niku, nije on nikakav poseban trener, ali ove igrače u momčad očito ne može složiti ni friendly pristup (Bilić), ni oštriji pristup (Štimac), ni njemačka disciplina (Kovač). Treneri zarađuju za kruh uglavnom po Kataru, Iranu, Azerbajdžanu i sl. I možemo se po nekim stvarima slagati ili ne sa Kovačem, ali krivac nije samo on (koji ne uspijeva od ovih umišljenih zvjezdica) složiti momčad, već i oni. Da nisu ovakve sprdnja kvalifikacije (gdje i treći ide dalje), ne bi mi vidjeli Eura, SP smo jedva ulovili (Island u dodatnim koje smo izborili pukom srećom jer je Italija zabila za njih nevažnim golom Dancima u sudačkoj nadoknadi), Euro prije toga izboren u dodatnim kvalifikacijama, SP prije toga propušten. A navodno je riječ o megamomčadi
sta reci Budjeeee
norvezane bi.. dobija..hajduk..tri razlike..
"Najjača taktika, molit će Boga. I poslije janjca okrenut. U šatoru"
niko! prika! sta ti je bolan? pa sastavio si ekipu ti a ne igraci, ti si njih poslao na teren a ne oni tebe !? treba bilica vratit, jedini je koji je vukao poteze kako treba (IZUZEV POCETNICKOG KIKSA NA EURU 2008 KAD JE PRERANO POCEO SLAVITI)... jesi borac bio u dresu moj Niko ali nisi takticar! ti si vojnik i tvoje vrijeme je proslo! hvala na svemu dok si igrao, pamtit cemo te samo po tome samo daj nekom boljem strucnjaku da sastavi ekipu i odredi taktiku, MOLIM TE! pa tu su raketa i luka, igraju u realu i barci a ti ih ne znas motivirati ni posloziti s ostalim da funkcioniraju kao sat -A TO MOGU!! KOJI Q-RATZ JE OVO VECERAS BIO!?!?!?!?!
Kako ste postavili igru Neznam pitajte igrače Šta je igrao Brozovic Neznam pitajte njega Na kojem mjestu je igrao Rakitic Neznam tamo odozada Kakvo odjelo nosite E to znam Prada model Se34, 11679856 šivova tirkizno crna boja br.8..... Hvala izbornicezbornice Samo nisam završio cjena odjela...... Hvala izbornice
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sve ove zvijezde su se dobro prodale kroz repku prije par godina a sad ih boli ona stvar za Hrvatsku. Sramota.