Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 7
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
UDARIO PO REPREZENTATIVCIMA
Povratak na članak

Kovač: Zašto se ne bacamo na glavu? Pitajte igrače!

Kovač je naglasio da nema bojkota u svlačionici.

Komentari 215

Avatar nathanael.opet
nathanael.opet
20:29 06.09.2015.

rakitić protiv azera i protiv norvežana cijelu utakmicu hoda!!! hoda po terenu... modrić moli Boga da mu ne dodaju loptu... obojica stoje iza!!! obrambene linije i tamo primaju loptu... nijedan se nije pošteno oznojio... žao mi onih par koji su se trudili: perišić prije svih...

VL
BA
batman
20:28 06.09.2015.

Našim nogometašima se ne igra i to je to.Preplaćeni balavci!

VL
GA
gasparri
20:24 06.09.2015.

Nisi uspio Kovač posložiti igru naših razvikanih zvjezdica, moraš otići. Isto je bilo i s Štimcem.

VL
SM
SmellsLikeŠit
20:33 06.09.2015.

Ova reprezentacija već jako dugo igra loše još od vremena Bilića, uz povremenove bljeskove. Vrlo teško stvara prilike, sporo igraju, bezidejno, kao da ne znaju kuda će sa loptom, bez želje i volje. Sa igračima koje imamo igra bi trebala biti puno tečnija, brža, sa puno kombinatorike, s brzom transformacijom iz obrane u napad . Većina golova koji smo zabili su neke poluprilike,ubačaji uz sitne greške obrane koje su onda naši uspjeli realizirati.

VL
Avatar gledatelj_zikine_dinastije
gledatelj_zikine_dinastije
20:32 06.09.2015.

nebi bilo fer ne spomenuti da je jedan vida odigrao maestralno,,,

VL
DV
dvauosam
20:34 06.09.2015.

Srnu poslati na slikanje glave pod hitno ,onaj viking ga je dva puta zarolao tako da mu se vjerovatno još sad vrti u glavi.Manđo se treba prebaciti na odbojku na pjesku,naime nogomet je zaboravio igrati ili mu se neće.

VL
Avatar nathanael.opet
nathanael.opet
20:27 06.09.2015.

naš najveći hendikep je činjenica da imamo previše igrača u velikim klubovima... da igraju dečki koji se dokazuju - letjeli bi po terenu... ovako "zvijezde" se čuvaju... ne treba im...

VL
DI
Dijaspora
20:27 06.09.2015.

Da pobijediš moraš igrati. Naši danas nisu igrali.

VL
MA
Malenkost
20:37 06.09.2015.

Decki hvala Vam. niste zasluzili Euro i stedite mi nerve. molim vas da izgubite i ostale Tekme te da ostanete Doma. Tada mozemo bez nerviranja pratiti nogomet. Hvala Vam. Jadnici ste.

VL
DU
Deleted user
20:26 06.09.2015.

Srna penzija,Olić penzija. Manđukić glumi mangupa. Brzović treba biti iza Modrića ,a ne ispred Kovaču. Kovač krivac.

VL
PA
pajokola1
20:22 06.09.2015.

Niko je najkrivlji a prebacuje na igrače,ajmo Niko polako se pakuj pa u subotu kod Stanka Mršića ili Cice na obuku...

VL
KA
kapunjohan
20:33 06.09.2015.

Psihološko stanje oko naše reprezentacije je jako loše i u takvom okruženju nije lako ostvariti sto postotnu motivaciju duha i tijela.Uz slabu koncepciju igre /s tako sporom igrom nije moguće pobijediti nikoga/ i devastiranim stanjem duha nije moguće ostvariti rezultat. Izgleda da su neki konačno uspijeli u svom planu i tako uništili naš nacionalni ponos,

VL
Avatar juma
juma
20:53 06.09.2015.

Sjećam se utakmice protiv Grčke od kojih smo pod Slavenom Bilićem izgubili 2:0. Igrali smo upravo ovako beskrvno i nevoljko kao danas i morali u dodatne kvalifikacije za Europsko prvenstvo. I tada je atmosfera oko reprezentacije bila loša, a danas je još i puno gora. Dakle, nije ovo ništa novo, niti nešto s čime se susrećemo prvi put. Sada treba po svaku cijenu pokušati spasiti što se još spasiti može i dobiti preostale dvije utakmice. U tu akciju treba ići s igračima koji se žele 100% podrediti uspjehu reprezentacije. Za ostale, bez obzira kako se zvali i gdje igrali ne bi trebalo biti mjesta.

VL
SK
skradnjak
20:42 06.09.2015.

UČINI SVIMA USLUGU I SKINI NAM SE, KAO I OVE NAŠE ZVIJEZDICE, POLA IH TREBA STJERATI U K****.

VL
L0
luena 01
20:24 06.09.2015.

Covjece podnesi ostavku igraci su te se zasitili a bome i mi ... Odlazi.!!! Isao si na bod, i to si par puta ponovio, pa kome solis vise... Kome je bod vise odgovarao njima(Norvezanima) il tebi ... ?!

VL
VC
Vjerni_Cro
21:09 06.09.2015.

Halo ljudi pa nije Kovac toliko kriv..Moze njma najbolji trener svjeta doc,ali kada ih pola nezna ni hodati....

VL
DU
Deleted user
20:32 06.09.2015.

Pa kada bi Niko pogledao gdje koji igrač u matičnom klubu ima poziciju i kako odradjuje taj posao ne bi imao nikakvih problema da vatreni opet budu naj,ali naš Niko radi po nalogu vrhovnika i u interesu biznisa toga se ne drži misleči da ima znanja više od eminentnih trenera koji vode naše najbolje dečke. Rezultat je vidljiv i potrebite su korjenite promijene na trenerskoj poziciji jer sama galantnost i uredjenost izbornika ne donosi pobijede. Bez obzira na sve mislim da imamo mlade talentirane igrače koji dolaze i kada se riješi pitanje stručnosti izbornika , kad se anulira utijecaj različitih struja u HNS i kada gospon Mamič prestane pametovati moglo bi nam posijati sunce u ovoj državi koju razg.z.ju svi koji stignu.

VL
SL
stipe.lasic11
22:05 06.09.2015.

A sta se tice kovaca imao je tezak posao jer trenutna situacija oko repke nije bas lijepa igranje bez navijaca uzimanje bodova politicki tretman prema hns-u i sve ostalo dolazak uskoka po modrica ususret utakmici sve to utjece na igrace i dok nema mira okolo ne treba ni ocekivat mir i dobar rezultat unutar ekipe

VL
AR
arhandjeogabrijel
20:30 06.09.2015.

Prvo promijeniti trenera a onda on igrace koji vise nemaju mjesta.

VL
DU
Deleted user
21:04 06.09.2015.

Dinamo bi to dobio.

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.