Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 72
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
UDARIO PO REPREZENTATIVCIMA
Povratak na članak

Kovač: Zašto se ne bacamo na glavu? Pitajte igrače!

Kovač je naglasio da nema bojkota u svlačionici.

Komentari 215

MR
mrnja
00:43 07.09.2015.

Ova reprezentacija je stvarno dobar presjek našeg društva. Nekoliko vanserijskih talenata i hrpetina uhljeba koje vodi podobni patetični isprdak koji glumi finoću, a u pozadini djeluje siva eminencija koja na štetu svega i svih sebi i svojim bližnjima već godinama osigurava imovinu za idućih 10 života. I to sve pod krinkom nekakvog domoljublja i obrane pred crvenim zlom, demonima ili čim već. Tragikomedija. Žao mi je jedino slijepih ljudi koji iako razumiju sve i dalje se živciraju zbog takve reprezentacije.

VL
MR
mrnja
00:55 07.09.2015.

U HNS-u od toliko HDZ-ovaca, nije cudno kako je Kovac dobio svoje radno mjesto. Cak i reprezentacije poput Gibraltara i San Marina traze strucnjaka na klupi sa kakvim takvim iskustvom

VL
Avatar plejer_as
plejer_as
02:37 07.09.2015.

bolje bi Srna ili Modrić vodili reprezentaciju i to kao igrači a ne izbornici. Kovač je sam priznao da su igrači jači od izbornika i tu je sasvim u pravu- U ovakvoj situaciji kad imamo svjetski priznate igrače, koji će nam k...c uopće izbornik, maneken? Dizanje domoljubnog morala znamo kako završava... sa Severinom i Tompsonom koji isto rade za novac kao i igrači

VL
BI
binki
06:58 07.09.2015.

Pravi produkt HDZovog uhljeba Sad budi krivi jovanovic.milanovic ,pusicka . Vjerojatno i Mirko i Slavko.

VL
JE
Jednakost
07:08 07.09.2015.

Najvjerojatnije su i igraci siti Mamica, Sukera i ostalih kriminalaca iz HNSa. Ti ljudi zive na zapadu i vide ucmale Balkancine koji unistavaju hrvatski nogomet, a i drustvo i drzavu.

VL
Avatar balen
balen
07:28 07.09.2015.

Izborniče Kovač! Tko je izabrao ekipu i postavio igru? Tko još pokušava s Olićem, Pranjićem, Kalinićem i sličnima? Tko ne vidi da je Mandžukić ispod svake razine? Tko ovako glupo postavlja taktiku s toliko defanzivaca protiv objektivno slabijih momčadi? Na kraju, tko je vas postavio za izbornika i nije li tu najveća krivica za ovakvo st/ranje? Zato vas neće smijeniti jer bi to priznali! Ukratko, užas! Jučer je bilo milina gledati kako Norveška igra: brzo, moderno, kombinatorno, duhovito...

VL
VC
Vjerni_Cro
11:03 07.09.2015.

Igraci su placeni da trce..

VL
JE
Jednakost
22:08 06.09.2015.

Modric se cuva, i vise nikad nece biti igrac kakav je bio prije ozlijede. Vidi se i u Realu da se cuva i da je preoprezan. Bojim se da ce uskoro izgubiti mjesto.

VL
Avatar pivapivic
pivapivic
22:50 06.09.2015.

jadna majko jadnih li svatova

VL
QW
qwe
16:19 07.09.2015.

Jednostavno: Kada se neki igrač u momčadi ne zalaže dovoljno, treba ga promijeniti a kada se većina igrača ne zalaže dovoljno ( ovaj slučaj), treba zamijeniti trenera.

VL
Avatar balen
balen
07:53 07.09.2015.

Treba li potjerati Niku Kovača? 85,76% Da 14,24% Ne Ukupno glasova:23483 Povratak na anketu

VL
ON
onztwo
22:53 06.09.2015.

Pa kad vam vas voljeni Mamic pravi sastav sa Pjacom onda to samo moze tako zavrsit. Nema sad plakanja, vi ga podupirete.

VL
KE
kentie
08:58 07.09.2015.

Rastanak se primakao, Niko jel ti žao, jel ti žao, rastanak se primakao!! Takvu pjesmicu bi IO trebao otpjevati Herr Kovaczu. Tu nema pardona, nimalo, jer od gotovine napravit veresiju na takav način, tako da se Norveška poigravala sa našom repkom ko sa pačićima malim, je krajnje poražavajuće i ponižavajuće. Pitanja je mnogo, kao npr. u utakmici isitne s Norvežanima, zašto Olić nije igrao otpočetka, pa zašto se nije igralo sa dvije špice - Kramarić-Mandžukić, pa Mateo otpočetka itd, itd...ta repka umjesto da igra atomski nogomet je bila traktor divizija koja žanje žito...fino, polako i bez velikog umaranja: Kovač ostavka pod hitno, razno i krupno!!!!

VL
NL
nenad.levar
23:22 06.09.2015.

kovaca odmah smjeniti jer nezna ,nije trener i nije nivo za izbornika,neka se ide uciti u 2 austrijsku ligu ,ovo je sramota da takve zvjezde vodi diletant i gubi od norveske koje pobjedi prosinecki sa azerbedzancima,alo tko je tu lud

VL
KO
kompjuter
08:02 07.09.2015.

da ja pitam kovača,ko je selektor,ko prima godišnje velike novce za taj posao,koliko vidim kovač više razmišlja kako on izgleda pred tv kamerama nego igra na terenu,bljak i ostavka pod hitno,nema on iskustva u tom poslu

VL
PA
Pajdo
01:00 07.09.2015.

Kovac spremaj prtljagu vozi Germanija tamo si punnoo bolji.

VL
CR
Crna ruka
21:24 06.09.2015.

Ove profesionalce izbaciti a igrati sa amaterima jedino rjesenje.

VL
DO
donIvo
01:50 07.09.2015.

Sto reci, svaki seljacic koji ozeni manekenku misli da je povuka boga za muda i da moze biti izbornik.....odi lipo u trecu njemacku ligu pa uci zanat, moj izbornice...

VL
IS
istri
21:10 06.09.2015.

pitanje ko nije bolji. bitno imamo 2 sminkera presjednicu i mister kovaca.hvala bogu dabar jednom nam nisu krivi´suci.

VL
DU
Deleted user
21:29 06.09.2015.

Skupo plaćeni pojedinci koji paze da se ne ozlijede jer bi onda imali problema u svojim klubovima.

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.