Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 72
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
UDARIO PO REPREZENTATIVCIMA
Povratak na članak

Kovač: Zašto se ne bacamo na glavu? Pitajte igrače!

Kovač je naglasio da nema bojkota u svlačionici.

Komentari 215

DE
derin
20:24 06.09.2015.

Kako te nije sram bili preuzeti reprezentaciju bez iskustva i znanja, uništio si nas svjetskom, gdje smo mogli do polufinala prošetati, sad nas vamo uništavas, ako imaš imalo obraza podnio bih ostavku odmah. Ali jos veći je krvac Mamic, koji postavlja poslušne marionete., uništio je klupski nogomet, sad će reprezentaciju. Kovač ostavka, treba nam pravi trener cico, vahid, otto, dosta je bilo da se na reprezentaciji uci!

VL
DE
Decembar
23:05 06.09.2015.

Kada bi svve bilo normalno mi bi bili prvi sto i stvari jesmo ali na papiru mi smo uvijek na zacelju jer nema veze ko vodi reprezentaciju tu su Maminjo i njegovi pijuni. Zelio bi samo pitati Davora sto se promijenilo u zadnjih 5 god. Kako vama moze voditi drzavnu reprezentaciu osoba bez morala tj Maminjo. Oj Hrvati tam u domovini prihvatite se svoje samosvijetnosti i idite tamo gdje ste bili prije samo 25 god. jeste ludi jeste nesposobni i imaobi puno toga dodati ali u stvari vi ste doma nitko i nista. Moji voljeni Zagorci rijesite se tih ,ja se izvinjavam zaboravio sam kako se zovu Dalmatinci i ostali kaj su prodavali zilete za brijanje

VL
SM
SmellsLikeŠit
23:07 06.09.2015.

Možda su gladni? Kad si gladan nisi svoj😝😂😅🙉

VL
DE
derin
20:40 06.09.2015.

Kovaču gubi se, ne znaš i igrači te ne šljive dva posto. Povedi sa sobom dečka brozovica.

VL
DU
Deleted user
22:27 07.09.2015.

Dobro da nisu naletjeli na Farske Otoke, ti bi im tek uzeli mjeru.

VL
L0
luena 01
23:12 06.09.2015.

Kovac se nije na glavu bacao ni dok je igrao...Njegova arogancija je veca od svega...

VL
MN
Marijan Nikic-Pejic
10:50 07.09.2015.

Zasto igraci ne trce, zasto se ne bore? Zasto je nasa igra toliko usporena? Nemamo dvojicu igraca koji ce brzo iznijetu loptu i napraviti nekukontru. Dok se nasi okrenu nekoliko puta oko sebe, protivnik se vec formirao. To se vidjelo jako dobro u igri sa Azerbejdzanom. Pa oni su puno bolje izgledali u iznosenju lopte izvan svoje polovice.Pa tko je tu u krivu? SAMO JE JEDAN KRIVAC!! I Z B O R N I K !!! moze jedan igrac, pa mozda i dvojica podbaciti, ali skoro svi i to u dvije utakmice zaredom, to nije slucaj. Nema tu niti sloge niti sistema.

VL
Avatar visegradska_skupina
visegradska_skupina
07:56 07.09.2015.

Kovač treba dati ostavku jer je očito da mu igrači već prije okrenuli leđa i da ne drži svlačionicu pod kontrolom,a i kao trener je dokazao da nema pojma jer takve greške kakve je on radio s Mandžom u napadu za kojeg je očito bilo da neće zabiti protiv Azera i Norvežana da se igra još 2 dana,a on ga ne vadi. Treba postaviti novog izbornika i osigurati EP, a na EP ćemo kao drugi jer Italija će igrati za prvo mjesto protiv Norvežana i dosta nam je da odigraju X,ako dobijemo obje.

VL
ER
eragram
08:01 07.09.2015.

Pa nisu Norvežani vanzemaljci da se treba bacati na glavu? Trebalo je korektno postaviti linije i odigrati utakmicu koja ima glavu i rep, a kod nas se ne zna tko je glava a tko rep, počevši od klupe. Čini mimi se da se Kovač zagubio u svojoj nogometnoj filozofiji pa mu onda niti igra nije ni blizu razine koja objektivno mora biti. Obzirom da igrači skoro pa ne komuniciraju na terenu među sobom, da se ne trudu ispravljati suigračeve pogreške, jedni drugima ne daju podršku na terenu, smijuljenje i klimanje glavom nakon pogrešaka čini mi se da je u svlačionici krš i lom. Koliko je za to odgovoran kao najodgovorniji Kovač pitanje je.

VL
SO
soso
08:13 07.09.2015.

ma nista od toga dok oni pricaju mamicevu pricu o navijacima ,huliganima nema tu srece i repka ce ostati bez navijaca kao i dinamo,jad i bijeda hr nogometa seljo se dokopao hns-----a i misli da je dobar menađer zalosno nula bodova

VL
JA
jadre
23:50 06.09.2015.

Savez koji godinama zapostavlja Pulu, Rijeku, Split, Vinkovce, Osijek, Varaždin. Savez koji na sve moguće načine opstruira vlastite navijače da dođu na utakmicu u Italiju. Savez koji se svim silama po svijetu bori protiv najvjernijih navijača, koji moraju skrivati dresovee i zastave da bi ušli na stadion u Azerbajdžanu i Norveškoj ne zaslužuje drugo nego kukasti križ, baklje u terenu i prijezir. Igrači koji nisu u stanju doći pozdraviti svoje vlastite navijače koji su unatoč zabranama došli, ne zaslužuju nositi sveti dres!

VL
BL
Blomberg
10:35 07.09.2015.

Ma Kovac je zrel za odlazak , a i taj nogomet je bez srca bez borbe to je sve tek toliko, Norvezani su brzi i vidi se igraju sa voljom a ne ko nasi ni taktike ni volje, Kovac imaac ima neku pogresnu viziju i zato pakuj.

VL
Avatar __MAX__
__MAX__
23:54 06.09.2015.

Treba "Zutog" dovest pod hitno. Ispricati mu se za sve gadarije I smjestanja I zamoliti ga da preuzme repku....pod hitno!

VL
BI
binki
07:05 07.09.2015.

Dobro je Kovacu . To su crveni kmeri ubacili bandu da destabilizira momcad . Ti si nas a i tvoj brat.

VL
PO
pozornik66
00:20 07.09.2015.

Cila situacija oko tima je sj...e bana od Splita i kukastog križa, ova Vlada nije upropastila samo cilu državu nego i naš nacionalni tim

VL
ŠI
Šilo
09:00 07.09.2015.

Kovač mora iči i to sam od sebe, kako dalje, mi nemamo našeg trenera koji prakticira moderni nogomet, predlažem Antu Šimundžu bivšeg trenera Maribora,druga opcija Nenad Bijelica. Dosta je toga dosadnog nogometa sa tim veznjacima u krilu svog golmana,dva prava borbena vezna je dosta trebamo igrače koji znaju igrati prema protivničkom golu, naši su dosada više ugrožavali Subašića nego protivnika,onaj pokušaj kerefeke oko slobodnog udarca je sramota za nogomet, još smo iz kontre skoro gol primili. Perišić,Pjaca,Vida,Vrsaljko Subašić,neću Mandžukića braniti, ipak mislim kod pravog pritiska prema naprijed bilo bi i njegovih golova, pa kako da damo golove kad imamo maksimum po dva igrača blizu protivničkog gola,Modrič nikad nije bio to što nam se usiljuje da je on neka klasa ove druge neću ni nabrajati, godinamo smo živili od toga kako je Darijo Srna bio raspoložen, on je sada istrošen i to je to.

VL
BJ
bijeda-jad
00:51 07.09.2015.

Niko potjeraj 60% tih legionara,uzmi nove igrace iz Hrvatske lige:Hajduk,Dinamo,Osijek,Rijeka i onda gledaj sta je mlad momak zedan uspjeha. Ova nasa gospoda cuva kosti da nebi se slucajno ozljedili i izgubili mjesto u klubu !!!!!

VL
Avatar eli974
eli974
21:28 06.09.2015.

Kovač brate daj ostavku repka je još uvijek previše za tebe ,brusi se u nekom klubu a ovo prepusti nekome tko zna!!

VL
UZ
uzor10
21:11 06.09.2015.

Kovač je gay i sastav mu pravi Anica

VL
IN
inbox
22:28 06.09.2015.

treba potjerati većinu igrača. sve glumci. modrić, srna, rakitić itd.

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.